Ankara Fal Cafe

Ankara Fal Cafe

Nostradamus Kehaneti

Ankara En İyi Fal Cafe Kimdir?

Kafemiz 1999 Yılında Fal Astroloji Uzmanı ve meraklılarının toplanıp bilgi alışverişi  yaptığı bir mekan olarak faliyete geçmiştir. Zaman içinde Türkiye’nin en iyi Fal astroloji ilim merkezi haline gelmiştir. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden Her biri kendi branşının en iyi 23 kişilik çalışma ekibi ile Faliyet sürdürmektedir. Hem Yüz yüze hem İnternet üzerinden Online fal hizmetleri verebilmektedir.

Ankara Fal Cafe Özellikleri?

Ayrıca şehir dışı için direk kendi Kafemiz’de fal baktırmak isteyenler için Whatsapp ile Fai Bakılmaktadır. Sadece Fal Hizmeti değil gelen misafirlerin özel yeteneklerini ve 6. hislerini keşfederek değiştirmelerine yardımcı olmaktadır. Kahve, Tarot, Su, Yıldızname, Ateş, Aşk, Duru Görü, Kader, … vs Toplam keşfedilmiş 43 adet fal çeşiti ile en geniş kapsamlı Fal Cafe’dir.

Tasarım Dekorasyon.

 Cafe’de kurulan düzen ve Türkiye üzerinde görülmemiş dekora sahip ve enerjilerin birleşmesi  için tüm objeler bir araya getirilmiştir. Genel olarak görünen falcılarda Hissiyatın zayıflamasının önüne bu şekilde geçilmiş en başarılı Fal ekipleri ile bu çalışmaları yapmış ve en iyiler ismini kullanmaya başlamıştır. Dekorasyon ve müziğin Hissiyatı tamamlaması ile beraber en gelişmiş Fal Cafe haline gelmiştir.

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

One thought on “Ankara Fal Cafe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//