Tarot Falı
4.6 (60)

Tarot Falı Turuncu Fal Turuncu Tarot Fal

Tarot Falı Baktırmak artık Çok kolay. Türkiye’nin en iyi fal ve astroloji merkezi Turuncu Fal Cafe tarafından hazırlanan ücretsiz tarot falı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sanal tarot falı bakabilir isterseniz de whatsapp numaramızdan randevu alarak gerçek falcılar ile gerçek tarot falı baktırabilirsiniz. Hemen 3 kart seçerek tarot falınıza bakabilirsiniz.

19 tarot falı asaların ası kartı
65 tarot falı tılsımların altılısı kartı
6 tarot falı asaların dörtlüsü kartı
61 tarot falı uyanış kartı
27 tarot falı güneş kartı
41 tarot falı kılıçların onlusu kartı
63 tarot falı şeytan kartı
25 tarot falı ermiş kartı
12 tarot falı asaların yedilisi kartı
23 tarot falı denge kartı
59 tarot falı kupaların yedilisi kartı
1 tarot falı adalet kartı
13 tarot falı aşıklar kartı
14 tarot falı asılan adam kartı
30 tarot falı joker kartı
56 tarot falı kupaların sekizlisi kartı
62 tarot falı ölüm kartı
53 tarot falı kupaların dörtlüsü kartı
55 tarot falı kupaların onlusu kartı
15 tarot falı ay kartı
64 tarot falı tılsımların uşağı kartı
77 tarot falı tılsımların sekizlisi kartı
73 tarot falı tılsımların şövalyesi kartı
67 tarot falı tılsımların beşlisi kartı
5 tarot falı asaların dokuzlusu kartı
29 tarot falı imparatoriçe kartı
36 tarot falı kılıçların dokuzlusu kartı
40 tarot falı kılıçların kraliçesi kartı
46 tarot falı kule kartı
52 tarot falı kupaların dokuzlusu kartı
7 tarot falı asaların ikilisi kartı
60 tarot falı kupaların kraliçesi kartı
26 tarot falı güç kartı
72 tarot falı tılsımların onlusu kartı
10 tarot falı asaların sekizlisi kartı
75 tarot falı tılsımların yedilisi kartı
75 tarot falı tılsımların yedilisi kartı
28 tarot falı imparator kartı
76 tarot falı tılsımların kraliçesi kartı
12 tarot falı asaların yedilisi kartı
8 tarot falı asaların kraliçesi kartı
50 tarot falı kupaların ası kartı
34 tarot falı kılıçların ası kartı
4 tarot falı asaların beşlisi kartı
54 tarot falı kupaların ikilisi kartı
68 tarot falı tılsımların dokuzlusu kartı
78 tarot falı yıldız kartı
24 tarot falı dünya kartı
17 tarot falı azize kartı
2 tarot falı savaş arabası kartı
37 tarot falı kılıçların dörtlüsü kartı
38 tarot falı kılıçların ikilisi kartı
9 tarot falı asaların onlusu kartı
49 tarot falı kupaların altılısı kartı
22 tarot falı asaların şövalyesi kartı
3 tarot falı asaların altılısı kartı
70 tarot falı tılsımların ikilisi kartı
18 tarot falı büyücü kartı
47 tarot falı kupaların kralı kartı
43 tarot falı kılıçların şövalyesi kartı
16 tarot falı aziz kartı
69 tarot falı tılsımların dörtlüsü kartı
71 tarot falı tılsımların kralı kartı
42 tarot falı kılıçların sekizlisi kartı
66 tarot falı tılsımların ası kartı
44 tarot falı kılıçların üçlüsü kartı
35 tarot falı kılıçların beşlisi kartı
48 tarot falı kupaların uşağı kartı
33 tarot falı kılıçların altılısı kartı
39 tarot falı kılıçların kralı kartı
20 tarot falı asaların kralı kartı
32 tarot falı kılıçların uşağı kartı
51 tarot falı kupaların beşlisi kartı
57 tarot falı kupaların şövalyesi kartı
31 tarot falı kader çarkı kartı
58 tarot falı kupaların üçlüsü kartı
21 tarot falı asaların uşağı kartı
45 tarot falı kılıçların yedilisi kartı

Oyla
[Toplam: 60 Puan: 4.6]


Canlı tarot falı
tarot falı

Tarot Falı Tarihçesi

Tarot Falı  Kökeni antik Mısır’a kadar kadar uzanır. Elde edilen en eski bulgular Tarotun en temel halini Mısır’lı rahiplerin kullandığı yönündedir.

Yüzyıllar içeresinde bir çok değişime uğrayan tarot zamanla birçok varyasyona ayrılmıştır. Tarihi çok eskiye dayanan bu kartlar hakkında farklı efsaneler ortaya çıktığından buna paraler olarak farklı tarot kartları ve bakım biçimleri de ortaya çıkmıştır.

Tarot kartların bilinen en eski ve en somut örneği Türkiye’de bulunan ve Memlüklülerden kalan 14. yüzyıla ait olduğu düşünülen kartlardır. Mısır medeniyetinde ortaya çıkan bu gizemli kartların o topraklarda hükümsürmüş bir devlet olan Memlüklülerde görülmesi tabiki de oldukça doğal bir durumdur.

Tarot kartlarıyla batının tanışması 17. yüzyıla dayanmaktadır. Tarotun gelişim ve evrilme süreci Avrupa’da başlamıştır.

Tarot Falının Zaman İçinde Gelişimi

17. yüzyılda İtalya’da tarot kartlarındaki semboller ahşap plakalara işlenmiş ve böylece günümüze kadar gelen Tarot ismini ‘Tarot Marseille’ olarak burada almış ve şekillenmeye başlamıştır.

Fransız yazar Antoine Court de Gebelin’in araştırmalarına göre tarot Mısırlı rahiplerin yazdığı kutsal bir kitabın metinleridir ve Osmanlı İmparatorluğu’nun yükseliş devrinde Türkler aracılığı ile Avrupaya girmiştir.

Bir başka sav ise tarot kartlarının kökeninin efsanevi Thoth’un Kitabı’na dayandığı yönündedir. Bu görüşte yine kartların kökeninin antik Mısır olduğu görüşünü destekler.

Günümüzde ençok kullanılan tarot destesi 1909 yılında basılan Rider-Waite destesidir. Bir diğer popüler tarot ise Jean-Baptiste Alliette’nin oluşturdğu Etteilla’nın Ezoterik Kartlarıdır. ilitirasyon olarak küçük farklılıklar gösterselerde temel olarak hepsi Memlüklülerden kalan orijin desteden esinlenir.

Thoth’un Kutsal Kitabı tezinden oluşturulan Thoth destesi ilitirasyonların zorluğu yüzünden bakılması en zor tarottur ve yalnızca çok iyi medyumlar bu tarot kartlarını kullanır.

Tarot FalıEvetMaksimum Süre
15-20 dakika
70 TL
Online Tarot FalıEvetMaksimum Süre
15-20 dakika
70 TL
Telefonla Tarot FalıEvetMaksimum Süre
15-20 dakika
70 TL
Canlı Tarot FalıEvetMaksimum Süre
15-20 dakika
70 TL
Tarot Falı Fiyatı Ne Kadar?

Tarot Falı Nedir ?

Tarot 78 karttan oluşur. Bu kartlar kendi içinde 22 büyük arkana ve 56 küçük arkana olarak iki kısıma ayrılır. Bugün oyun amaçlı kullanılan ve 56 karttan oluşan iskambil destesi tarot kartlarındaki 56 karttan esinlerek hazırlanmıştır.

Tarot kartı kılıç, kupa, tılsım(para) ve değnek olarak dörte ayrılır. her kartın ters ve düz açılması durumda anlamları olumlu ya da olumsuz olarak değişir.

Tarotun amacı bilinenin aksine geleceği görmek değil gelecek konusunda yapılacak olan seçimleri şekillendirmek ve en doğru kararı alabilmektir. Tarot bu yönüyle bir klavuz ve rehber görevi görür. Gelecekteki yapılması muhtemel hatalı kararlardan bizi kurtarmak için bir araçtır.

Tarotun bilinen en yaygın açılım biçimi keltik çapraz açılımdır. Tarot kartları kesinlikle sol elle çekilmelidir. Tarot kartlarını mutlaka kişinin kendisinin karıştırması ve kartların herbirini kendi sol el eliyle çekmesi bu arada dışardan birinin asla kartlara dokunmaması gerekir.

Tarot Falı İle İlgili Bilgiler

Dünya üzerinde en çok tercih edilen fal çeşitleri arasında başta gelen tarot falı en iyi falcılar ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Tercihinize göre ister online tarot falı olarak isterseniz canlı tarot falı olarak fal baktırmak mümkün.

Birçoğumuz için tarot falına bakma  deyince, aklında mum ışığıyla aydınlatılmış bir odada, çeşitli kartlar vasıtasıyla geleceğe yönelik kehanetlerde bulunan bir kadın canlanır. Ancak fal baktırmak dediğimiz mesele bu kadar basit değil. Özellikle de bir gerçek falcı için apayrı ve bütün hayatlarını bütünleştirebilecekleri bir yaşam tarzıdır.

Her fal çeşitleri için geçerli olan mevzu aslında sadece falcının kaderimizi veya geleceğimizi söylemeleri olarak sınırlandırılamaz. Tarih öncesi çağlardan kalma kadim öğretilerin de dediği gibi, “En güçlü bilgi kaynakları içeriden gelir; canlı tarot falı , kişinin Yüksek Benliği ile temasa geçmesine yardımcı olur.”

Peki, bu ne anlama geliyor? Bu yazıda, gerçek tarot falı kartlarının nereden geldiğine, ne anlama geldiğine ve bir destenin size kendiniz hakkında nasıl bir şey söyleyebileceğine dair çeşitli fikirlere odaklanacağız. Kartların nereye düştüğünün neden önemli olduğunu ve online tarot falı okuması yapmak için neden sezgilerinizin güçlü olması gerektiğini ama öyle olmasa bile bunun geliştirilebilecek bir yetenek olduğunu öğreneceksiniz.

Bilinmesi gereken ilk şey, aslında iki farklı tarot falı okuması türü olduğudur: soru okumaları ve açık okumalar. Soru okumalarında, belirli bir soruyu ele alıyorsunuz. Tarot, belirli evet veya hayır sorularına cevap vermeyi amaçlamaz. Bu sebeple sorulacak soruların daha geniş cevaplar alınabilecek nitelikte olması gerekir. Çoğu gerçek falcı alınan cevapların, fal baktırmak isteyen kişinin kararı kendisinin vermesine yardımcı olacak bir kılavuz olarak kullanılması gerektiğini söylüyor. Bu nedenle, bir sorunun ifade ediliş şekli çok önemlidir.

Tarot Falı Tarihi

Tarot tarihçilerine göre, geleneksel tarot kartları ilk olarak 1375’te Avrupa’da görüldü ve yüzyıllar önce kullanıldığı İslam toplumlarından getirildi. Ancak bu kartlar tarot falı kartları değildi. Bu noktada, sıradan oyun kartlarının orijinal Tarot destesinden evrimleştiğine dair birçok iddiaya aykırı olarak aksini iddia edenler de mevcuttur.

1781’de Fransa ve İngiltere’de okültizmin takipçileri Tarot kartlarını keşfetti. Kartların sembolik resimlerini, o zaman için kullanılan basit kartlardan daha anlamlı gördüler. Kartları bir kehanet aracı olarak kullandılar ve okült yazarlar “Tarot” hakkında yazmaya başladılar. O zamanlardan sonra Tarot, okült felsefenin bir parçası oldu.

Ayrıca Tarot kartlarının Mısır’dan geldiğine inananlar da var. Bu teoride, kartlar hayatın hiyeroglif anahtarları olarak kabul edilir.

Tarot Falı Kartları

Tarot destelerinin birçok çeşidi vardır ve tüm destelerde standart sayıda kart yoktur. Kartların türleri, gruplandırmaları ve anlamları aynı olmakla birlikte, çizimler büyük farklılıklar göstermektedir.

Tarot destesi, küçük arkana ve büyük arkanadan oluşur. Normal oyun kartları gibi, tarot  falı destesinin küçük arkanası da dört sınıfa ayrılmıştır. Maça, kupa, karo ve sinek yerine asalar, kılıçlar, kupalar ve beş köşeli yıldızdır.

Tarot Falı Açılımı

Bir tarot açılımı gerçekleşmeden önce, gerçek falcı kartları karıştırırken fal baktıran kişi de kartlara dokunur. Bazı insanlar bunun enerjinin desteye aktarılması için yapılması gerektiğini söyler. Danışan kişi desteyi karıştırırken rehberlik istediği soru veya alana odaklanmalıdır.

Kartlar karıştırıldıktan ve deste kesildikten sonra, kartlar açılım adı verilen bir düzende düzenlenir. Yayılmadaki her pozisyonun bir anlamı vardır ve tek bir kart içerenlerden, destenin 78 kartının tümünü içeren açılımlara kadar birçok farklı açılım türü vardır. Hangi formun kullanılacağı falcıya ve soru veya okuma türüne bağlıdır. En yaygın yayılmalardan biri Kelt Haçıdır.

Tarot Falı Kartlarının Okunması

Kartlar yerleştirildikten sonra, konumlarına ve komşu kartlara göre anlamları yorumlanır.

Tarot kartlarının her birinin bir yöne bakan bir resmi olduğundan, kartların dağıtıldığında ters yöne bakması mümkündür. Çoğu kaynağa göre, bu kartın anlamını değiştirmez, sadece anlamın etkisini zayıflatır.

Ölüm Kartı: Bitiş; geçiş; dönüşüm; karanlık güçler

Aptal Kartı: Başlangıç; kendiliğindenlik; inanç; bariz aptallık

Yüksek Rahibe Kartı: Eylemsizlik; bilinçsiz farkındalık; potansiyel; gizem

Aşıklar Kartı: İlişki; cinsellik; kişisel inançlar; değerler

Sihirbaz Kartı: Eylem; bilinçli farkındalık; konsantrasyon; güç

Tarot Falı ve Astroloji İlişkisi

Tarot ve astroloji birbirinden ayrı düşünülemez. Tarot destesindeki 78 kart astrolojideki gibi dört farklı seriye bölünmüştür:

Değnekler Serisi

Astrolojideki ateş elementine denk düşen seridir. Yaratıcı enerji, yeni oluşumlar ve gücü simgeler. Başlangıçlardan haber verir ancak devamından neler olacağına dair çıkarımlarda bulunulmaz. Yani aslında girişimci kartlar olarak da bilinir.

Kupalar Serisi

Su elementine karşılık gelen kartlar serisidir. Dişil enerjiler bu kartlar üzerine yoğunlaşmıştır. Romantizm, yaratıcılık ve duygu durumuyla ilgili bilgiler verir. Belirsiz zamanlara işaret eder. İnsanın iç dünyasını açığa çıkarır.

Kılıçlar Serisi

Ani ve hızlı değişimleri anlatan bu kartlar hava elementini temsil eder. İş bitirici, hırslı, savaşçı ruhlu insanları anlatır. Genellikle başarı odaklı yaşayan insanların açılımlarında çıkar. Olumlu çabayı ve iş başarısını anlatmaktadır. Genel itibariyle engelleri yok etme amaçlı kullanılır.

Tılsımlar Serisi

Toprak elementindeki fiziksel enerjiyi temsil eden bu kartlar daha çok maddi gelişmelerden bilgiler verir. Geçmişteki gayretlerin nihayete ereceğini haber verir. Gerçekçi olmayı vurgular ve net sonuçları anlatır.

Tarot Falcılarının Tavsiyeleri
 • Seçeneklerinizi açık tutun: Eğer kartları okumadan önce sorunuza vereceğiniz bir cevabınız varsa, kartların genel kararınızı yönlendirmesine izin vermiyorsunuz demektir.
 • Ayrıntıları optimum düzeyde tutun: Sorunuza odaklanmış olmalısınız, ancak aşırı ayrıntılı olmamalıdır. Bir soruya daha geniş bakmanın bir yolunu bulun. Örneğin, ev hayatınızı nasıl daha az kaotik hale getirebileceğinizi sormak yerine, ailenizin programlarını nasıl daha iyi dengeleyebileceğinizi sorun. Bu odaklanmış bir sorudur. Kartlardan öğrenmek istediklerinizi ifade etmek için yalnızca gereken optimum ayrıntı düzeyini ekleyin.
 • Kendinize odaklanın: Fal sizin içinse, sorunuzun, sorunun kaynağı olabileceğini düşündüğünüz bir başkası yerine size odaklandığından emin olun.
 • Tarafsız kalın: Sorunuz, görüşünüzün mutlaka doğru olduğuna dair peşin hükümlü bir fikir taşımamalıdır. Örneğin, neden evde eşinizden daha fazla iş yaptığınızı sormak tarafsız değildir; ev işlerinde nasıl daha fazla işbirliği yapabileceğinizi sormak tarafsızdır.
 • Olumlu olun: Belirli bir olayın neden olmadığını sormak yerine, o olayın gerçekleşmesine yardımcı olmak için neler yapabileceğinizi sorun.
Tarot Falı Felsefesi

Rastgele çekilen kartların birinin hayatının genel hatlarıyla ve neler olup bittiğiyle nasıl bir ilgisi olabilir? Çoğu falcının gerçek tarot falı için sizi aydınlatabileceğini söylediği şey, sahip olduğunuz seçeneklerdir. Kartlar size ne yapmanız gerektiğini ya da geleceğinizde özellikle ne olacağını söylemez, daha çok izlediğiniz yola bağlı olan kolayca göremediğiniz olasılıkları söyler. Tarot kartlarının nasıl çalışabileceğinin arkasındaki teorilere bir göz atalım.

Eşzamanlılık

Eşzamanlılık, evrendeki yönlendirici güçleri açıklar. Tesadüf olarak görebileceğimiz şeyler, aslında, eğer onları tanırsak, karar vermemize ve hayatımızı yönlendirmemize yardımcı olabilecek işaretlerdir.

Öngörülebilirlik

Bazı falcılar her şeyin bilinçaltınıza bağlı olduğunu söyler. Elbette, dünyayı nasıl algıladığımız büyük ölçüde bilinçaltımıza bağlıdır ve bilinçaltımız Tarot kartlarına yansır. Tarot falı baktıran bir kişi olarak, kartları yorumlatmanız, kim olduğunuzun ve hayat amacınızın şekillendiren faktörlerin bir sonucudur. Hayatınızla ilgili sorularınız (genellikle ilk etapta Tarot falcısına danışma sebebiniz) resimlere yansıtılır, böylece gördüklerinizden ilahi cevaplar alırsınız. Bu şekilde Tarot, asla bilinçli olarak düşünemeyeceğimiz cevaplar bulmak için bilinçaltımıza girmemize yardımcı olur. Tarot kartlarının hayatınıza ışık tutacak herhangi bir gücü veya yeteneği olduğuna inanıyor olsanız da, sorunlarınız veya geleceğiniz, zihninizi bu fikre ne kadar kolay açabildiğinize bağlıdır.

tarot falı
tarot falı
 • Tarot Falı Neden Bakılır ?
  Tarot Falı Neden Bakılır ?

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere tarot falı sayesinde sezgileri güçlü bir tarot falı falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan tarot falı için, öncelikle tarot falı falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Elimizdeki çizgilerin anlamlarına bakan tarot falı falcısı, tarot falı bakarken hayatınızdaki gizemi çözebilir. Bu yüzden tarot falı herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüze kadar yaygınlığını koruyabilmiş tarot falı tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur tarot falı da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. Çok eski çağlarda yaşayan aydın insanlar bile tarot falı görülerinden faydalanmışlardır. Dolayısıyla tarot falı içinde çokça mistik öğe taşıyan bir fal çeşitidir.

  Gelelim tarot falı neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce tarot falı bakmak için tarot falı bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü tarot falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını tarot falı ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren tarot falı özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Kartların kendi içlerindeki anlamları, beraberkenki yorumlamaları, kişinin niyeti ile tarot falı hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

  Oyla
  [Toplam: 60 Puan: 4.6]

 • Tarot Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?
  Tarot Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni kadim çağlara kadar uzanan tarot falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında tarot falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla tarot falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Kendine has destesindeki kartların yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz tarot falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü tarot falı bakacak falcının tarot falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de tarot falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, tarot falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar tarot falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz tarot falı baktırmak istediğinizde tarot falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, tarot falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla tarot falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına tarot falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

  Oyla
  [Toplam: 60 Puan: 4.6]

 • Tarot Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?
  Tarot Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan tarot falı içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak tarot falı da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal tarot falı ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü tarot falı yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce tarot falı bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. Kendisine has kartlarının yorumlanması olarak tanımlanan tarot falı baklalara bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu tarot falı bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla tarot falı baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fal baktırarak edineceğiniz farkındalığın iyileştirici gücüne ulaşmak için tarot falı seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan tarot falı için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

  Oyla
  [Toplam: 60 Puan: 4.6]

 • Tarot Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?
  Tarot Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde bakımı zor olan tarot falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle tarot falı bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması ve bilgi birikiminin yüksek olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan tarot falı falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de tarot falı için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru tarot falı falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve tarot falı için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de tarot falı üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez tarot falı için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar tarot falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız tarot falı da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster tarot falı baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

  Oyla
  [Toplam: 60 Puan: 4.6]

 • Oyla
  [Toplam: 60 Puan: 4.6]
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Add your own review

  Rating

  Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram