Türkiye’nin En iyi Falcıları

Şimdiye Kadar En Gizli Kalmış, Sırlarını Duymaya Hazırmısın?

MANNEQUIN CHALLENGE Toplu Olarak Haraketsiz Kalma Videomuz. Modayı’da yakından takip ediyoruz.

23 Kişilik Aktif 2 Vardiya Sistemli Her biri Kendi Dalında Uzman Sosyal Medya  yorumları Sonucu Seçilmiş Fal & Astroloji Uzmanı ile

Türkiye’nin En Büyük Fal & Astroloji İlim Merkezi Olarak Tescillemiş Durumdayız.

Cafemiz Türkiye üzerinde, gerek sanal gerek real olarak kullanıcı yorumları ile. Türkiye’nin En büyük ve En profesyonel fal bilim merkezi olarak tescillenmiştir. Boş bardak’dan bile Fal bakabilenler bir çatı altında! 23 Her biri kendi dalında uzman Fal & Astroloji uzmanı ile hizmet vermektedir ve her geçen bu sayı artmaktadır.

1999 Yılın’da Sadece 4 Fal & Astroloji uzmanı ile başlayan Turuncu Fal & Astroloji İlim Merkezi 2019 Yılında 23 uzmana çıkarmıştır. Yoğun Talep üzerine Her geçen gün bu sayı artmaktadır. Profesyonellik Anlamında En Eski ve Tanınmış falcıları Fal Cafe bölümümüz’de bir araya getirerek Türkiye Üzerin’de en iyi falcıların olduğu cafe olarak tescillenmiş durumdayız.

Sürekli’de İnternet üzerinde ismi geçen, en iyi falcıları takip ederek bünyemiz dahiline katmaya devam ediyoruz. Sadece Türkiye’de değil Dünya üzerin’de bu işi bizim kadar ciddi boyutlar’da yapan bir Fal Cafe daha kayıtlarına rastlanmamıştır. Herkez’in falcı falcı dolaşmasını bitiren mekan olarak da anıldığımız doğrudur. En iddalı ve hisleri en kuvvetli olan uzmanlarımız 1 Çatı altın’da toplandı, dolayısıyla’da her kezin falcı falcı gezmesine’de gerek kalmıyor!

Fal için bir çok ünlü isimin’de tercih ettiği Cafe olarak’da çok sık rastlayabilirsiniz. Yayın hakları gerekçesi ile resimlerinin yayınlanmamasını istiyorlar. Cafe olarak ilk prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Çok sık rastlanan bir durum olamasa’da bazen yıldızlar uyuşmayabiliyor ve falcılarımız elektrik alamıyor, bundan dolayı cafemiz’de telafi falımız mevcuttur.

Diğer fal & Astroloji ilim uzmanlarımız’dan birisi devreye girerek falınıza bakıyor.  Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fal Cafe bölümüz’de ciddi derecede çalışmalar yapılmaktadır. Cafe’miz de Fal, Astroloji, Pozitif Elektrik ve Hisler Doğrultusunda, en uygun olacak şekilde, tasarımı yapılarak dizayn edilmiştir. Doğru bilgiler doğru ortam altında verilir! Dizaynı en ünlü medyumlar tarafından bilgi alınarak yapılmıştır.

Sizleri’de Kafemize 1 çayımız içmeye bekleriz. Çayınızı içerken Medyumları’mızı ve Müşterilerin memnuniyetlerini kontrol edebilirsiniz.  Kafe’miz genel olarak Rezervasyon sistemine özen göstermektedir. Akşama kadar binlerce kişinin girdiği Kafemiz’de yoğunluk’dan dolayı bekletilmeler söz konusu olmaktadır bu nedenle  Rezervasyon yaptırmanız önem ile rica olur. Rezervasyonlar günlük olarak alınmaktadır. İleri Dönük Rezervasyon Kabul Edilmemektedir!

 Bize aşağıdaki iletişim numaralarımız’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz!

0312 418 18 27 – 0542 376 11 88

Yoğun aramalar’dan dolayı meşgul olma durumu çok fazladır. Dilerseniz Ana Menü’de bulunan direk rezervasyon bölümün’den Rezervasyon yaptırmak istediğiniz falcıyı ve saatleri yazarak 1 Gün önce’den Rezervasyon yaptırabilirsiniz. ( Gün İçersin’de İnternet Üzerin’den Yapılan Rezervasyonlar Geçersizdir)

turuncu fal - medyum - taraot

En iyi Falcılar, Ankara Fal, Kızılay Fal, Ankarada fal bakan yerler, Kızılay'da fal bakan yerler, Ankaranın en iyi falcıları, Kızılaydaki en iyi falcılar, Türkiyenin en iyi falcıları, Ünlüler fala kime baktırıyor, Ünlülerin Falcıları, Turuncu Cafe Fal, Turuncu Cafe Fal Yorumları, Falcı Cengiz, Falcı Yıldız, Falcı Yasemin, Fal bakan yer Ankara, Fal bakan yer Kızılay, En ünlü falcılar, Fal, Kızılay, Ankara, ÇAnkaya, Yenimahalle, Bahçelievler Falcı, Tunalı Falcı, İstanbul Falcı, Çayyolu Falcı, En iyi Medyumlar, Ankara Kurşun döken yer, Kızılay Kurşun Döken yer, Kurşun döken yer Ankara, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, En iyi Fal Cafe, Fal Cafe, Kahve Falı bakan yer, Tarot Falı bakan yer, Aşk Falı bakan yer, En iyi falcı kimdir, Fal fiyatları, Dünyanın en iyi falcıları, Türkiye, Astroloji, Ankara falcıları, Kızılay Falcıları, Bahçelievler Falcıları, Ankarada nerede fal, Kızılayda fal bakalar, Kurşun Dökme, En iyi kurşun döken yer, Nazara karşı kurşun döktürme, En iyi kurşun döken, Ankara kurşun dökme, Kızılay Kurşun Dökme, Kimler kurşun döker Ankara, Whatsapp Fal, Whatsapp ile Fal Baktırma, Telefon ile Fal baktırma gibi yüzlerce aramanın hedef noktası.

154 thoughts on “Türkiye’nin En iyi Falcıları

 1. Geçenlerde geldim Falcı Zeyno Hanıma geldim kendisi Aşk Terapistiymiş ve dehşet yorumlarda bulundu zamanına kadar her dediğini yaşadım şoktayım. Çok iyi yorumları ve rehberliği de var adam işin ehli. Bundan sonra ona gideceğim kızlar .Tek geçiyoruummm.🌹🎊🎉🔯🔮

 2. Yaklaşık 10 senedir, gidip geldiğim bir fal evi. özellikle çalışanlarından çok memnunum her gittiğimde çok ilgili karşılarlar ve yardımcı olurlar. Falcılarına gelirsek birbirinden başarılı birçok falcısı var. Özellikle melek hanım ve Zeyno hanım hayatımda birçok şeyin değişimi için yardımcı olmuştur. Dönüm noktalarımı onların karar ile alırım. Gerçek den hayatımda hep olumlu şeyler olmasına yardımcı olmuşlardır. Gidemediğim zamanlarda ise mutlaka whatsapp ile fal baktırırım.

 3. Arkadaşımla Falcı Berrin Sultan hanıma geldik ve ikimizde falı dinlediğimizden andan tutun,yaşadıklarımıza kadar şok içindeyiz.Ne dediyse birebir yaşadık.Enerjisi,konuşması,samimiyeti ayrı güzel.Arkadaşlar kesinlikle fal baktırmayı düşünüyorsanız, Berrin hanıma baktırın.Hiç pişman olmayacaksınız.

 4. oldukça başarılı bir fal cafe, özellikle Falcı araf ve şehrazat hanımı çok sevdim en yakın zamanda tekrar uğrayacağım

 5. Çarşamba günü Falcı Berrin hanım için gelmiştim, 30 dakikalık bir bekleme sonrası sıra bana geldi, erken saat’de gittiğimiz için fazla yoğun değildi. Neyse kahve ve Tarot baktırdım. 70 Tl ücreti.

  Kahve falında olan problemlere dair şeyler söyledi, geneli doğruydu. Tam olarak tarot falına geçtiği zaman beni çok şaşırttı. İlk çektiğim kart da kocan seni aldatıyor dedi. Ve evet benimde tam olarak öğrenmek istediğim buydu aslında. İlk kartda nokta atışı oldu. Eşimden bayağı bir süredir şüphelendiğim için falcıya gelme isteği doğmuştu. ve direk bu yorumun gelmesi beni ikna etmeye yetmişti. daha sonra eşimi belli bir süre takip ettikden sonra kiminle aldattığınıda buldum.

 6. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi fal cafe diyebilirim, hat da Turuncu Cafeyi gördük’den sonra çok farklı bir boyutda bir fal cafe ile tanıştım şimdiye kadar keşf etmediğime pişmanım

  1. Evet cidden 23 kisi var ve sahaneler. insan hic olmasa bile pozitif enerji ile doluyo efsane bi yer. Bugun gittim ve gene gidicem efsaneydi ya tavsiye ederim. Servisler calisanlar cok guleryuzlu

 7. Berrin hanımın rezervasyonları dolu olduğu için Falcı Zeyno hanımı tercih ettim bilmiyorum Falcı Zeyno hanım bu kadar iyiyse Berrin hanımı düşünemiyorum en yakın zamanda tekrar oradayım

 8. arkadaşın dediği gibi bende çok beğendim güzel bir cafe, ama otopark sorunu var kızılay merkez’de olduğu için bu biraz uğraştırdı beni onun dışında her şey güzeldi tavsiye ederim gerçi vale hizmeti varmış sonradan öğrendim ama sormadığıma pişmanım otopark araman zorunda kaldım

 9. Berrin Sultan hanım Whatsapp ile’de fal bakıyor mu, ben yurt dışından yazıyorum. Arayamıyorum yardımcı olurmusunuz

 10. Güzel sevdim hoş bir yer, diğer yerler gibi basık ve salaş bir yer değil oldukça özenilerek yapılmış Falcı Berrin hanımı denedim tavsiyeleriniz üzerine oda iyiydi tatmin oldum. Teşekkür ederim

 11. Berrin Sultan hanım için gelmiştim, çok şaşırtıcı bir durum ile karşılaştım yoksa anlatma gereği duymayacaktım bilmiyorum tesadüf mü veya attı tuttu mu diyeceğim ama atılıp tutulacak birşey de. geçen senelerde eşimin aldattığı kadına kadar her şeyini söyleyince şok olmuştum. Ve hala ilişkilerinin devam ettiğini söyledi. Ben bittiğine inanıyordum. Gerekli önlemleri alacağım kendisine çok teşekkür ederim.

 12. Falcı araf bey başarılı, çok sevindim eskiden beri tanıdığım geldiğim düzgün kişilikli bir insan. Fal konusunda da olukça tecrübeli

 13. Eskiden çok giderdim ama, yeni hali çok daha iyi ve büyük olmuş kendilerini geliştirebiliyorlar. Çok fazlada falcı olmuş hepsini deneyeceğim. ve Sonrasında sizlere akataracağım

 14. Ankara da birçok falcıya gitmeme rağmen, Turuncuda aldığım keyfi ve Tavsiyeleri başka bir yerde görmedim. Bu işi Profesyonel olarak yapan ve gerçek den hakkını veren sizlere teşekkür etmek istedim. Son olarak Falcı Berrin Sultan için gittim. Oldukça kaliteli bir falcı en çok şoke eden yaz tatilinde tanıştığım bir erkeğin ismini ve fiziksel özelliklerini bildi ve tavsiyelerde bulundu. Tavsiyelerinizi dinleyeceğim’den emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim

 15. Merhaba, Falcı Melek İçin Telefon ile fal baktıracağım. Danimarkadan yazıyorum önceden randevu almam gerekiyormu, aynı gün baktırabiliyormuyum.

 16. Falcılarınızdan Falcı Berrin Sultan var bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine özellikle onun için gelmiştim, gerçekten tavsiye edildiği kadar var herkese öneriyorum.

 17. İzmir den geldim, isminizi duymuştum uğradım. Çok kaliteli ve gerçek den düzgün bir yer, Falcı Araf Bey’e fal baktırdım Bundan sonra Ankaraya geldiğim zaman gidilecek yerlerin başındasınız. whatsapp ile baktırabiliyouz ama oradaki enerji gerçek den çok farklı.

  1. Berrin hanıma çok teşekkür ederim, ilişkim kurtuldu sayesin de, çok yakın zaman da tekrar Ankara ya fal baktırmaya geleceğim.

 18. son gittiğime göre değişmiş bölümler çoğalmış sanırım falcı sayısını artırıyorlar daha sıcak ve samimi bir ortam olmuş Berrin hanıma baktırdım beni çok etkiledi gerçek den süper ötesi bir falcı, fal asistanının önerisi sonucu doğru falcıyı bulabildim. Arkadaşlar bilmenizde fayda var her falcı her keze fal bakamıyormuş bu nedenle isteklerinizi ve hangi yönde olmasını istiyorsanız oradaki fal ile ilgilenen çocuk ile konuşun söyleyin size en doğru falcıyı önerecektir.

 19. Geçen Kızılaya geldiğimde bu cafeye uğradım. Normalde fal baktırmazdım.
  Bu sefer baktırdım gayet de memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir