Türkiye’nin En iyi Falcıları

Yorumlar bu sayfanın altındadır!

Şimdiye Kadar En Gizli Kalmış, Sırlarını Duymaya Hazırmısın?

27 Kişilik Aktif 2 Vardiya Sistemli Her biri Kendi Dalında Uzman Sosyal Medya  yorumları Sonucu Seçilmiş Fal & Astroloji Uzmanı ile

Türkiye’nin En Büyük Fal & Astroloji İlim Merkezi Olarak Tescillemiş Durumdayız.

Cafemiz Türkiye üzerinde, gerek sanal gerek real olarak kullanıcı yorumları ile. Türkiye’nin En büyük ve En profesyonel fal bilim merkezi olarak tescillenmiştir. Boş bardak’dan bile Fal bakabilenler bir çatı altında! 27 Her biri kendi dalında uzman Fal & Astroloji uzmanı ile hizmet vermektedir ve her geçen bu sayı artmaktadır.

1999 Yılın’da Sadece 4 Fal & Astroloji uzmanı ile başlayan Turuncu Fal & Astroloji İlim Merkezi 2019 Yılında 23 uzmana çıkarmıştır. Yoğun Talep üzerine Her geçen gün bu sayı artmaktadır. Profesyonellik Anlamında En Eski ve Tanınmış falcıları Fal Cafe bölümümüz’de bir araya getirerek Türkiye Üzerin’de en iyi falcıların olduğu cafe olarak tescillenmiş durumdayız.

Sürekli’de İnternet üzerinde ismi geçen, en iyi falcıları takip ederek bünyemiz dahiline katmaya devam ediyoruz. Sadece Türkiye’de değil Dünya üzerin’de bu işi bizim kadar ciddi boyutlar’da yapan bir Fal Cafe daha kayıtlarına rastlanmamıştır. Herkez’in falcı falcı dolaşmasını bitiren mekan olarak da anıldığımız doğrudur. En iddalı ve hisleri en kuvvetli olan uzmanlarımız 1 Çatı altın’da toplandı, dolayısıyla’da her kezin falcı falcı gezmesine’de gerek kalmıyor!

Fal için bir çok ünlü isimin’de tercih ettiği Cafe olarak’da çok sık rastlayabilirsiniz. Yayın hakları gerekçesi ile resimlerinin yayınlanmamasını istiyorlar. Cafe olarak ilk prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Çok sık rastlanan bir durum olamasa’da bazen yıldızlar uyuşmayabiliyor ve falcılarımız elektrik alamıyor, bundan dolayı cafemiz’de telafi falımız mevcuttur.

Diğer fal & Astroloji ilim uzmanlarımız’dan birisi devreye girerek falınıza bakıyor.  Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fal Cafe bölümüz’de ciddi derecede çalışmalar yapılmaktadır. Cafe’miz de Fal, Astroloji, Pozitif Elektrik ve Hisler Doğrultusunda, en uygun olacak şekilde, tasarımı yapılarak dizayn edilmiştir. Doğru bilgiler doğru ortam altında verilir! Dizaynı en ünlü medyumlar tarafından bilgi alınarak yapılmıştır.

Sizleri’de Kafemize 1 çayımız içmeye bekleriz. Çayınızı içerken Medyumları’mızı ve Müşterilerin memnuniyetlerini kontrol edebilirsiniz.  Kafe’miz genel olarak Rezervasyon sistemine özen göstermektedir. Akşama kadar binlerce kişinin girdiği Kafemiz’de yoğunluk’dan dolayı bekletilmeler söz konusu olmaktadır bu nedenle  Rezervasyon yaptırmanız önem ile rica olur. Rezervasyonlar günlük olarak alınmaktadır. İleri Dönük Rezervasyon Kabul Edilmemektedir!

 Bize aşağıdaki iletişim numaralarımız’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz!

0312 418 18 27 – 0542 376 11 88

Yoğun aramalar’dan dolayı meşgul olma durumu çok fazladır. Dilerseniz Ana Menü’de bulunan direk rezervasyon bölümün’den Rezervasyon yaptırmak istediğiniz falcıyı ve saatleri yazarak 1 Gün önce’den Rezervasyon yaptırabilirsiniz. ( Gün İçersin’de İnternet Üzerin’den Yapılan Rezervasyonlar Geçersizdir)

turuncu fal - medyum - taraot

En iyi Falcılar, Ankara Fal, Kızılay Fal, Ankarada fal bakan yerler, Kızılay'da fal bakan yerler, Ankaranın en iyi falcıları, Kızılaydaki en iyi falcılar, Türkiyenin en iyi falcıları, Ünlüler fala kime baktırıyor, Ünlülerin Falcıları, Turuncu Cafe Fal, Turuncu Cafe Fal Yorumları, Falcı Cengiz, Falcı Yıldız, Falcı Yasemin, Fal bakan yer Ankara, Fal bakan yer Kızılay, En ünlü falcılar, Fal, Kızılay, Ankara, ÇAnkaya, Yenimahalle, Bahçelievler Falcı, Tunalı Falcı, İstanbul Falcı, Çayyolu Falcı, En iyi Medyumlar, Ankara Kurşun döken yer, Kızılay Kurşun Döken yer, Kurşun döken yer Ankara, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, En iyi Fal Cafe, Fal Cafe, Kahve Falı bakan yer, Tarot Falı bakan yer, Aşk Falı bakan yer, En iyi falcı kimdir, Fal fiyatları, Dünyanın en iyi falcıları, Türkiye, Astroloji, Ankara falcıları, Kızılay Falcıları, Bahçelievler Falcıları, Ankarada nerede fal, Kızılayda fal bakalar, Kurşun Dökme, En iyi kurşun döken yer, Nazara karşı kurşun döktürme, En iyi kurşun döken, Ankara kurşun dökme, Kızılay Kurşun Dökme, Kimler kurşun döker Ankara, Whatsapp Fal, Whatsapp ile Fal Baktırma, Telefon ile Fal baktırma gibi yüzlerce aramanın hedef noktası.
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]
201 thoughts on “Türkiye’nin En iyi Falcıları
 1. Berrin hanım bir harika, terapi oldu resmen falıma bakarken beni yüreklendirdi enerjimi toparladı.

 2. Ekibiniz gerçekten çok başarılı. Fal konusunda da gerçekten harikasınız. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. yorumları okudum ve kalkıp fal baktırasım geldi umarım bir gün gelir falıma bakarsınız o günü iple çekiyorum.

 4. Falcı kader hanım.
  Daha sizkonuşmaya başlamadan gözlerinize bakarak bişeyleri zaten kendi hissediyor. Buda onun an önemli özelliği zaten

 5. Çok iyi bir dinleyici. Anneannesinden küçük yaşta el almış ve başlamış bu işe. 20 Yıldır profesyonel olarak fal hizmeti veriyor.
  En etkili baktığı fallar sıralamasın da yazarak Yıldızname, Su Falı, Kahve, Tarot, Katina ve Kurşun falıdır.
  Toplum içinde kullanılan bir isim var onu çıkaramadım ama tam dertleşilecek biri.

 6. Eva hanım. Falcı eva. Küçük yaşta rüyalarının ve hislerinin çıkmasıyla kendindeki farklılığı keşfetmiş ve fal bakmaya başlamış..öyle sağda solda falcıyım diyenlerle karıştırmayın. İşinin hakkını veren turuncu cafe farkıyla tanışın

 7. 18 yıllık tecrübe. Yeliz hanım. Küçük yaşlarda başlamış kendisindeki bu farklılığın keşfine ve akabinde insanlarla bunu paylaşmaya.
  İşinde professiyonel biri.tavsiye ederim

 8. Benim gibi yapacan önce falcını tanıyacan sonra açılacan. Falcı yasemin.
  Ermeni kökenliymiş. Türbe içinde bir evde büyümüştür. Çocukken türbedarın kalp gözünün açık olduğunu söylemesi ile kendini keşfetmiştir.
  Herşeyimi anlatınca korkmadım dersem yalan olur. Bukadarına pes.

 9. Berrin sultan…sultan berrin. Kılsımlı taşlarır sultanı. 40 yıllık tecrübe.
  Ankara’da Taş falına bakan tek kişidir.
  Turuncucafe adresi.uğralanızda fayda var

 10. Orta Asya lı Falcı Helen,
  Duru Görü ve 6. Hislerini kullanma yı çok iyi bilen eşsiz biri. Kendisini bu isimle tavsiye etlişlerdi. İnsana pozitif bir enerji veriyor.

 11. Melek hanım var turuncu fal cafede.
  Melek tarotu, Tao tarot, Katina, Ritüelleme, Ateş falı, Yıldızname en meşhur oldugu yorumlama araçları. Arap kökenliymiş.
  Ankara’nın en fazla aranan isimlerinden dir kendisi.
  Telefon ve whatsapp üzerinden görüntülü veya görüntüsüz fal bakabiliyor.
  Ban memnun kaldım sizede tavsiye ederim

 12. EFSUN Hanım fars kökenli ymiş. Bunu tavsiye üzere öğrendim Adana’nın en ünlü falcısı kendisi. Doldur boşalt değil tam isabet tesbitleri var.

  Koronanın en büyük faydası Telefon ve whatsapp üzerinden görüntülü veya görüntüsüz fal baktırmak olabilir.

 13. Sare hanım eşsiz ön görüleri ile izmirin en iyi falcısıdır.
  Telefon ve whatsapp üzerinden görüntülü veya görüntüsüz fal bakabiliyor.. bu avantajı kullanmak ğerek. Malum korona evden çıkamıyoruz.

 14. Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı LALE.
  Selanik göçmeniymiş. Tlf ve watsap üzerinden görüntülü de fal bakıyor. Bu bir avantaj

 15. Terapist, Aile ve İlişki Danışmanı
  REZZAN hanım var. Tavsiye üzerine gittik. Eşimle yu vamızı kurtardık.tşkr

 16. Fal denince akya gelecek ilk yer. Turuncu cafe fal. Peri hanımda bu konuda uzmanmı denir başka bişeymi ama ehil biri. Beni benden iyi biliyor

 17. Ne desem ki. Aklımdan geçenleri yaşadıklarımı pat diye yüzüme söyleyinca işinin ehli olduğunu anladım.sizde deneyin

 18. İnternet üzerinden yayınlanan falcılar arasında en önde gelen kaliteli işinin ehli professionel bir yer.

 19. Güneş hanım baktı bana mükemmel yorumuna hayran kalmamak mümkün değil pozitif enerjiside ayrı bir hayranlık çok teşekkür ederim

 20. Güneş hanım baktı bana mükemmel yorumuna hayran kalmamak mümkün değil pozitif enerjiside ayrı bir hayranlık çok teşekkür ederim

 21. Almina hanım tarot baktı çok teşekkürler içine ferahlatti herşeyi açık açık söyledi abla gibi çok samimi çok ictendi ☺

 22. Ben Aşkın Bey üzerine kimseyi tanımam adam ne anlattıysa yaşadım zaten her şeyi de bildi o enerjisi o yorumu o samimiyeti her şeyi mükemmel şu ana kadar gittiğim en iyi erkek falcı tek geçiyorum.

 23. Peki hangi fal en güzeli yani insanların yorumlarına göre bizi bilgilendirirseniz iyi olur

  Tarih:15 Ağustos 20

 24. Şehrazat ablaya baktırdım inanılmaz güzel bir faldı size de tavsiye ederim ilişki tarihimi bile nokta atışı bildi herkese tavsiye ederim

Comments are closed.