Mum Falı

Mum Falı

Mum Falı Tarihi

Mum falı çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmiş  olsa da pek yaygın olmayan bir fal türüdür. Mum falı büyük çoğunlukla kişilerin aşk yaşantılarıyla ilgili durumlar için bakılır. Nasıl bir aşk hayatınızın olacağı, şuanda var olan ilişkinizdeki sorunlar, birinin size karşı duygusal hislerinin olup olmaması gibi konularda cevaplar bulabileceğimiz bir fal türüdür. Günümüzde falcılar kullandıkları yöntemlerle ve tecrübeli yorumlarıyla oldukça doğru yanıtlar vermektedir.

Mum Falı Nedir?

Mum falı, yakılan mumdan çıkan ateşin hareketlerinin yorumlanmasıdır. Fala bakan kişi bu hareketleri çok dikkatli izler. Yorumlanan bir diğer hareket ise eriyen mumun ne tarafa aktığıdır.

Mum falı, eğer belirli iki kişi arasındaki ilişkiye bakılacaksa iki tane mum kullanılır. Bu iki mumun ateşinin birbirlerine doğru olan hareketleri incelenerek kişiler arasındaki ilişki yorumlanır.

Mum Falı Nasıl Yorumlanır?

Eğer mum yanarken kıvılcımlar çıkarırsa bu iyi bir haber alacağınızın işaretidir. Mum erimeye devam ettikçe haberin bir kadından mı yoksa bir erkekten mi geleceğini de anlayabilirsiniz. Mum sol tarafa doğru eriyorsa bir kadından sağ tarafa doğru eriyorsa bir erkekten haber alacağınızı gösterir. Ayrıca biriken mum damlalarında bazen haberin verecek kişinin adının baş harfide görülebilir.

Mum falında size karşı ne hissettiğini merak ettiğiniz kişilerin isimlerini yana ateşe karşı söylediğinizde eğer ateş olduğunda daha çok parlarsa o kişinin size karşı hisleri olduğunu anlayabilirsiniz.

Eğer aklınızda, olumlu ya da olumsuz, net bir cevap isteyen bir soru varsa mum falına sorabilirsiniz. Aklınızdaki soruya odaklanıp mum yakın. Eğer eriyen mumlar sağ tarafa dökülürse cevap olumlu, sol tarafa dökülürse olumsuzdur.

Mum falı bakılırken eğer mumun üzerinde is birikirse bu ilerleyen zamanlarda birinin size aşık olacağını ya da var olan aşkını dile getireceğini gösterir.

mum falı
mum falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram