Su Falı nedir? Nasıl Bakılır?

Su Falı nedir? Nasıl Bakılır?

 Su Falı Tarihçesi

   Su falı M.Ö. 3000 yıllarında Pers İmparatorluğu’nda ortaya çıktığı tahmin edilmektedir. Pers kahinleri çeşitli tılsım ve sembollerle bezeli bakır bi kaba koydukları suya kişinin bir damla kanını damlatarak suyun içerisinde oluşan motifler aracılığı ile kişinin geleceğini yorumlarlardı.

   Su falı Perslerden Batı’ya M.Ö. 750 yılında Roma hükümdarı Numa Pompilus zamanında geçmiştir. Büyük filozof Pisagor bile bu yöntemi kullananlar arasındadır. Roma İmparatorluğu’nda su falı o kadar önemli hale gelmiştir ki zamanla farklı şekillere bürünmüş ve günümüze kadar bir kültür halinde aktarılmıştır. Hala bugün Avrupa’da içerisine bozuk para atılarak dilek dilenen dilek çeşmeleri vardır. Bu kültürün temeli su falına dayanmaktadır.

   Su falı kendine hemen hemen her kültürde yer bulmuştur; bunun sebebi suyun birçok kültürde kutsal olması, arınma ve temizlenme kavramlarını beraberinde getirmesidir.

Örneğin Galyalılar Tanrı’nın su da yaşadığına inanırlardı. Bu sebeple su geleceği görebilecekleri bir yerdi. Tibetliler içinde su kutsaldır. Dalai Lama Gölü günümüzde hala Tibet halkı için kutsal bir yerdir ve insanlar gelecekte olacak kötü olaylardan arınmak için bu Gölde  kendilerini temizlerler.

   11. Yüzyılda Arap kültürü içerisine giren su falı burada kendi özgün biçimine bürünmüş ve Anadoluya da bu haliyle girmiştir.

Su FalıEvetMaksimum Süre
25-30 dakika
FİYAT AL
Online Su FalıEvetMaksimum Süre
25-30 dakika
FİYAT AL
Telefonla Su FalıEvetMaksimum Süre
25-30 dakika
FİYAT AL
Gerçek Su FalıEvetMaksimum Süre
25-30 dakika
FİYAT AL
Su Falı Fiyatı Ne Kadar?

SU FALINA NASIL BAKILIR ?

  Öncelikle su falına bakan kişinin duru bir göze sahip olması gerekir. Su falı pisişik güç, telepati ve nesnedeki enerjiyi okuyabilme yeteneği gerektirir.

   Su falına bakılırken okunması gereken dualar vardır. Bu dualar Ayet el Kürsi, Mendel Duası ve Cin Suresi’dir.

   Su falına loş bir ortamda mum ışığında ve bakılmalıdır. Bu sayede enerjinin su üzerinde toplanmasının sağlanması kolaylaşır. Fala bakan kişinin kalbi ve ruhu tamamen kötülükten arınmış olması gerekir.

Su falında genellikle bakır bir kap kullanılır. Kaba boşaltılan suya gerekli dualar okunduktan sonra işlem başlatılır.

   Su falına bakmanın birkaç farklı metodu vardır.

1. Suya yağ damlatılır. Yağın suya damlatıldığı anda suda oluşan biçimler yorumlanır.

2. Fal baktıran kişiye ayit bir nesne bir ip yardımıyla suya batırılıp çıkarılır ve oluşan şekiller yorumlanır.

3. Su falında bir diğer yöntem ise kişinin başından geçen olumsuzlukların bir kağıda yazılması ve dua eşliğinde yakılarak suyun içerisine atılmasıdır. Yanan kağıdın küllerinin su da oluşturduğu şekiller bu sayede yorumlanır. Aynı zamanda bu yöntemle gelecekte oluşacak olumsuzlukları önlemek amaçlanır.

   Su falına geleceği görmek ve gelecekte olabilecek hataları önlemek için baktırılır.

Suda gerçekleşen şekil ve dalgalanmalar kısaca şu şekilde yorumlanabilir:

* Çok yoğun dalgalanmalar kötüye işaret eder.

* Az sayıda dalgalanmalar hayra alamettir.

* Suda gerçekleşen dalgalanma ne kadar kısa olursa gelecek o kadar iyi ve hayırlıdır.

*Suda oluşan baloncuklar sağlıklı yaşama işaret eder.

su falı
su falı

 • Su Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Su Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde kutsal bir element olan su ile bakılan su falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle su falı bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan su falı falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de su falı için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru su falı falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve su falı için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de su falı üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez su falı için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar su falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız su falı da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster su falı baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

 • Su Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Su Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan su falı içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak su falı da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal su falı ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü su falı yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce su falı bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. Sudaki hareketlerin yorumlanması olarak tanımlanan su falı suya bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu su falı bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla su falı baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Su elementinin iyileştirici gücüne ulaşmak için su falı seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan su falı için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

   

 • Su Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Su Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni Antik Çağlara kadar uzanan su falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında su falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla su falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Su üzerindeki şekillerin yorumlanmasın olarak kısaca tanımlayabileceğimiz su falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü su falı bakacak falcının su falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de su falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kaynak olarak görülen su, su falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Roma hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, İrlandalılar ve İskoçlardan Araplara kadar su falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz su falı baktırmak istediğinizde bir su kaynağı bulmak ve su falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, su falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla su falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına su falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

 • Su Falı Neden Bakılır ?

  Su Falı Neden Bakılır ?

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere su falı sayesinde sezgileri güçlü bir su falı falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan su falı için, öncelikle su falı falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Su elementinin saflığını ve berraklığını gören su falı falcısı, su falı bakarken sudaki gizemi çözebilir. Bu yüzden su falı herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüzde yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan su falı tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Su çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur su falı da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. Roma İmparatorluğu döneminde yaşayan aydın insanlar hatta Pisagor bile su falı görülerinden faydalanmış bir insandır. Su kutsal bir kaynak olarak kabul edildiğinden antik dönemlerde tanrıların suda yaşadığına inanılırdı. Dolayısıyla su falı içinde çokça mistik öğe taşıyan bir elementti.

  Gelelim su falı neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce su falı bakmak için su falı bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü su falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını su falı ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren su falı özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Dalgalar, suda görünen semboller, çizgiler su falı için çok büyük önem taşır ve su falı hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram