Remil Kum Falı

remil-kum-fali-2 | remil kum falı

Remil-Kum Falı Tarihçesi

   Kökeni antik Mısır’a dayanan bir fal türüdür. Yıldızname falında olduğu gibi ebced hesabı kullanılarak bakılan bir faldır. Remil-kum falı yıldıznamenin aksine kağıtla değil kumla bakılır bunun sebebi antik çağda kağıdın icadından önce hesaplamaların kum üzerinde yapılması ve yıldız haritalarının yine kum üzerine çizilmesinden kaynaklanmaktadır.

   Remil-kum falına bakan kişiye remal denir. Remaller medyum ya da falcı değillerdir bu sebeple her falcı remil-kum falına bakamaz.

Remil Kum FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Online Remil Kum FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Telefonla Remil Kum FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Gerçek Remil Kum FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Remil Kum Falı Fiyatı Ne Kadar?

Remil-Kum Falı nasıl Bakılır

   Remil-kum falına bakan kişi deneyimli bir remal değilse falın sonuçları hatalı çıkacakdır.

Remal-kum falına baktırmanın bir takım ön koşulları vardır. Bu fala kişi istediği zaman istediği koşulda baktıramaz. Fala bakacak olan remal üç gün öncesinden arınmış olmalı ve gerekli dualarla bakacağı fala odaklanmalıdır; aynı durum fala baktıracak kişi içinde geçerlidir.

   Remal-kum falına her gün ve saatte bakılamaz. Kum falına bakılacağı gün hava kapalı ya da yağmurlu olmamalıdır. Aynı zamanda gece vakti bu fala baktırmakta uygun değildir.

   Remil-kum falına, bir kaseye dökülen kuma kişinin yıldız haritasının çizilmesiyle bakılır. Yıldıznamede olduğu gibi ebced hesabı yapılır; tek fark bu hesabın kağıt değil kum üzerinde yapılmasıdır.

remil-kum-fali-2 | remil kum falı
remil kum falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram