Yıldızname

Yıldızname

Yıldıznâme tarihçesi. Yıldızname nedir, fal bak baktır doğum haritası ve YILDIZNAME falı. YILDIZNÂME olarak mı yazılır. hesaplama kitabi aşk uyumu doğum haritası ve daha fazlası. Yıldız falı.

Yıldızname Nedir?

Tarihi çok eski zamanlara dayanan bir uygulamadır. Diğer fal çeşitlerin ayrılır çünkü daha kapsamlı bir kavramdır. Osmanlı döneminde de çok popüler bir şekilde kullanılmaktaydı. Bu kişinin uzmanları o dönemde de fazlasıyla bulunuyordu. Yıldızname bak işlemi işinde uzman kişiler tarafında yapılmaktadır. Geçmiş zamandan şimdiki zamana kadar bilgi verir. Hatta gelecek zamanı da kapsamaktadır. Bilgi verme konusunda en geniş uygulamalardan biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Belli başlı hesaplamaları gerektiren bir işlemdir. Yaşayacağınız tüm olaylar aslında yıldızların hareketlerinde gizlidir. Buradan yola çıkıldığında hayatınızda bulunan tüm çarpıcı noktalar karşınıza yıldızname ile çıkar.

Yıldızname Bak

Yıldızname bak işlemi hayatınızda bulunan tüm detayları sunar. Bu uygulama için öncelikle gerekli olan ebced hesabının bilinmesidir. Ebced hesabı bilen bir kişi tarafından yapılır. Hesapta baktıran kişinin isminde bulunan harfler belirlenir. Harflere denk düşen sayılar aracılığı ile yıldızname hesabı yapılır. Ayrıca bu hesapta kişinin anne ve babasının da ismi gerekmektedir. Anne ve baba ismin bulunan harflerde bir sayıya denk gelir. Yine bu sayılarda bilen bir yıldızname yorumcusu tarafından hesaplanır. Yıldıznamenin uzman bir yorumcu tarafından yorumlanması gerekir. Aksi taktir de yanlış sonuçlar ortaya çıkabilir. Siz de eğer doğru bir sonuç elde etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Uzman ve gerçek yıldızname yorumcularımız sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldızname Baktır

İsteyen herkesin baktırabileceği bir işlemdir. Her yaştan insan dilediği gibi yıldıznameye baktırabilir. Yıldızname baktır işlemi için işinde uzman birini bulmak yapılması gereken ilk şeydir. Ardından belli başlı bilgiler baktırılacak kişiye verilmelidir. Yolunuza çıkacak tüm engelleri ve gerçekleşecek tüm olayları öğrenebilirsiniz. Size hayat yolculuğunuz hakkında bilgi sunar. Yıldızname baktır diyerek aratma yaptığınızda gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Gelecekte başınıza gelecek olaylar hakkında bilgi sahibi olarak önceden kendinizi hazırlayabilirsiniz. Başlangıcında okunması gereken bir dua bulunur Zaten bu duayı bakacak kişi bilecektir. Geçmişi eskiye dayanan ve Osmanlı döneminde de yaygın olan bu yöntem en güvenilir yöntemlerden biridir. Hesaplama sayesinde pek çok kötü olayın karşınıza çıkmasından kurtulabilirsiniz.

Yıldızname Yorumcusu

Sizin için en uygun yıldızname yorumcuları bünyemizde bulunmaktadır. +100 yıldızname yorumcusu ile hizmetinizdeyiz. Birbirinden uzman yıldızname yorumcuları size en iyi bilgiyi verecektir. Yıllardır bu işi yapan kişiler tarafından işlem gerçekleştirilmektedir. Bu sayede gerçekçi bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayatınızın haritası belli bilgiler eşliğinde önünüze sunulacaktır. Uzman yorumcularımızdan birini seçerek kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz... İşlemin doğru bir kişiye baktırılması gerekir. Yoksa yanlış bilgiler elde etmenize neden olur. Yanlış bilgiler de sizi yanlış yollara yönlendirecektir. Bunları yaşamamak için bize ulaşarak uzman yorumcularımızı tercih edebilirsiniz. Tüm fal çeşitlerinin yanı sıra yıldızname için de uzman isimlerimiz bulunmaktadır. Yıldız hareketlerinden yola çıkılarak bakılan bu falda gerekli olan bazı bilgiler vardır. Bunların arasında isim, doğum tarihi ve anne baba ismi bulunmaktadır. Hayatınız hakkında bilgi sahibi olmak için +100 yıldızname yorumcusu ile bizi tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır.

YILDIZNAME FAL MIDIR?

Yıldızname, genel olarak falla karıştırılsa da en iyi falcılar tarafından da çokça kullanılır. Kişinin isim ve doğum tarihi bilgilerinden yola çıkılarak bütün hayat yolculuğunu yorumlamaya yarayan bir yöntemdir. Arap astrolojisinden de faydalanılır. 

Fal ve yıldızname arasında belirgin farklılıklar vardır. Ancak alanında uzmanlaşmış en iyi falcılar bu yöntemden de faydalanarak yorumlarını daha da derinleştirebilir ve net yanıtlara daha kolay ulaşabilirler. Fakat eklemek gerekir ki hem falda hem de yıldıznamede hisler ve telepatik duyular da çözümlemelerde kullanılır. Yıldızname Osmanlı döneminde sıkça kullanılan ve günümüze kadar ulaşmış bir metottur. Falla kıyaslandığında geleceğe dair tahminleri daha net şekilde ortaya koyabilir. Fal eğlence amacıyla da tercih edilebilir ancak yıldız name içerdiği hesaplamalar ve rakamlar, matematiksel hesaplamalar, gökcisimlerinin konumları bilimsel materyaller de kullanır. Yıldızname daha gerçektir.

Yıldızname’de yorumlamaya başlarken öncelikle kişinin isminden ebced hesabı yapılır. Bilinmesi gereken diğer etmenler ise yıldıznamesi okunacak kişinin anne adı ve doğum saatidir. Kişinin doğduğu andaki gökyüzünün durumunu açıklayabilmek için bu konuda ciddi eğitimler almış insanların yıldıznameyi çıkarması gerekir. Ebced, her harfin ayrı rakamsal karşılığının bulunmasıdır. Hesaplamasını yaparken de matematiksel işlemler uygulanır; dolayısıyla işinin ehli bir insanın yıldızname yorumlamasında bulunması gerekir. 

Yıldıznameyle birlikte neler öğrenilenilir:

  • Kişinin karakter yapısı ve kişiliğinin özellikleri
  • Gelecek neler yaşayabileceği
  • Evlilik, ilişkiler gibi konular
  • Sahip olunacak çocuk sayısı 
Yıldıznâme tarihçesi. Yıldızname nedir, fal bak baktır doğum haritası ve YILDIZNAME falı. YILDIZNÂME olarak mı yazılır. hesaplama kitabi aşk uyumu doğum haritası ve daha fazlası. Yıldız falı.
Yıldıznâme tarihçesi. Yıldızname nedir, fal bak baktır doğum haritası ve YILDIZNAME falı.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram