Bioenerji

Bioenerji

Bioenerji onsekiz bin yıl önce Orta Asya’da Şamanların başlattıkları bir uygulamadır. Uygulanmaya ilk olarak Doğu Asya, Çin, Japonya, Hindistan ve Rusya’da başlanmış, daha sonraları Yunanistan, Roma ve Mısır’a kadar yayılmıştır. Amerika ve Avrupa’da uygulanmaya başlaması biraz daha geçtir. Fakat biyoenerjinin gelişmesinde büyük katkıları olmuştur.

Amerika’da Dr. Eric Pearl’ın ‘tekrar bağlantı şifa teknikleri’ ni bulması ve Rusya’da Biyoenerji Uzmanı Davitasvili’nin Rusya Başkanını  iyileştirmesi üzerine açılan, Davitasvili Biyoenerji Akademisi ile bu alanda oldukça fazla ilerleme kaydedilmiştir.

Biyoenerji günümüzde dünyaya yayılmış bir tedavi yöntemidir. ABD, Çin, Rusya gibi büyük devletler de ve  Avrupa ülkelerinde, bir çok hastanede uygulanmakta olup tıp fakültelerinde biyoenerji eğitimi verilmektedir.

1976’da Dünya Sağlık Örgütü, biyoenerjiyi, tamamlayıcı tedavi olarak kabul etmiştir. Türkiye’ de 2011 yılında çıkarılan bir KHK ile ‘Tamamlayıcı Alternatif Tıp Uygulaması’ adıyla kabul edilmiş daha sonraları alternatif kelimesi çıkarılmıştır.

Bioenerji EvetMaksimum Süre
1 saat
250 TL
Online BioenerjiEvetMaksimum Süre
1 saat
250 TL
Telefonla BioenerjiEvetMaksimum Süre
1 saat
250 TL
Gerçek BioenerjiEvetMaksimum Süre
1 saat
250 TL
Bioenerji Fiyatı Ne Kadar?

Bioenerji Nedir?

Biyoenerji, kişinin ruhsal ve fiziksel açıdan enerjisinin ayarlanması, duygusal yönünün ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.

Teknolojik araçlarla insan vücudundaki enerji ve aura görüntülenmiş, doktorlar ile yapılan araştırmalar sonucunda biyoenerjinin etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Biyoenerji Faydaları

Bağışıklığınızı güçlendirip, kan dolaşımınızı ve metabolizmanızı hızlandırır. Ruhsal ve fiziksel yorgunluğunuzu ortadan kaldırır. Vücudunuzun bozulan dengesini düzenler. Biyoenerji ile eklem ağrılarınızdan ve kronik yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz.

Bioenerji, beyin felci, damar tıkanıkları, kanser ve diyabet gibi bir çok rahatsızlığını iyileştirebilir. Depresyondan çıkmanıza yardımcı olur.

Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Biyoenerji seanslar şeklinde uygulanır. Vücudun bir bölgesi için değil de, genel enerji ayarı yapmak, psikolojik ve fiziksel dengeyi sağlamak için uygulanır. Biyoenerjinin herhangi bir zararı ya da kötü bir etkisi yoktur.  Biyoenerji uygulamasında hiçbir araç kullanılmamaktadır. Uygulamayı yapan kişi ellerini kişinin üzerinde gezdirir. Avuç içlerinden yayılan pozitif enerji vücuda girerek içerideki negatif enerjiyi dışarı atar.

Seans sırasında kişinin vücudunda, istemsiz, fiziksel hareketlenmeler gözlemlenebilir. Vücut ısınabilir ya da soğuyabilir. Vücudun bazı bölgelerinde karıncalanma, uyuşmalar olabilir. Nabız artabilir.

Uygulanan biyoenerji seansı sonrasında kişilerde olumlu yönde bir çok değişiklik gerçekleşir. Dinç ve güçlenmiş bir vücut, ışıldayan bir cilt ile rahatlamış bir kişi olarak uygulamadan çıkarabilirsiniz.

Biyoenerji uygulanmasında en iyi verimi alabilmek için en az üç seans uygulanmalıdır. Rahatsızlığın yoğunluğuna göre bu durum değişiklik gösterebilir. Seansların etkisi asıl hisseden seansı alan kişi olduğundan uygulamanın ne kadar devam edeceğine, uygulayan ve uygulanan kişi birlikte karar verir.

Bioenerji
Bioenerji

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram