Bakla Falı

Bakla Falı

Bakla Falı Tarihçe

Bakla falı çok eski zamanlardan beri varlığını sürdürmektedir. Kökeni Hindistan’a dayanmaktadır. Çingenelerin Hindistandan göç etmesiyle dünyaya yayılmıştır.

Bakla FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Online Bakla FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Telefonla Bakla FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Gerçek Bakla FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Bakla Falı Fiyatı Ne Kadar?

Bakla Falı Nedir?

Bakla falına nohut gibi baklagil ürünleriyle bakılmaktadır. Kullanılan baklanın miktarı falı bakan kişiye göre değişiklik gösterir ama genellikle 21 bakla kullanılmaktadır. Baklagillerin yanında çeşitli özellikleri olan taşlarda kullanılmaktadır. Bu taşlar falın aurası için oldukça önemlidir. Falın enerjisini yükseltmektedir. Genellikle taşlar kullanılsada bazen taşlarla aynı renklerde düğmelerde kullanılabilir.

Bakla falında kullanılan renklerin farklı anlamları vardır. Mavi; sevgili, kırmızı; aşk, mor; sevinçler, kahverengi; kötü niyet,  sarı; sıkıntı ve hastalıklar, gri; ayrılıklar, siyah; üzüntüler, beyaz taş ise falı baktıran kişiyi ifade etmektedir.

Bakla falının en önemli cismi ise yüzüktür. Falcının en çok odaklandığı cisimdir. Hatta falcı falı baktıran daha yüksek bir enerji bağı kurabilmek için falı baktıranın yüzüğünü de kullanabilir.

Bakla falı baktırmak için yer ve zamanın önemi yoktur. Gerekli olan cisimler baklalar, taşlar ve yüzük olduğunda herhangi bir yere bir bez serilerek bakılabilir. Gerekli olan falı baktıracak kişinin avuç içlerini taşların üzerine koyarak bütün iyi niyetiyle bir dilek tutmasıdır. Bu şekilde kişinin enerjisi taşlara geçecektir.

Bakla falı nasıl bakılır?

Bakla falı, falı bakan kişinin hisleri doğrultusunda doğru yanıtlar vermektedir. Yalnız bakla falı her gün bakılmaz. Aradan bir kaç gün vakit geçmesi gerekir.

Bakla falında; baklalar, taşlar ve yüzük bir kap yardımı ile ya da el ile toplanarak yere serilmiş olan bezin üzerine  hafifçe dağıtılır. O sırada falına bakılan kişi istediği veya düşündüğü şeyleri içinden geçirir.

Bakla falı cisimlerin dağılışına göre yorumlanır. Esas olan fal baktıranı temsil eden beyaz taştır. Diğer taşlar beyaz taşın konumuna uzaklıkları dikkate alınarak yorumlanır.

Eğer baklalar dağıtıldığında aralıklı konumlanmış ise dileğini gerçekleşecektir. ancak baklalar üst üste geldiyse dileğiniz biraz gecikebilir.

Bakla Falı
Bakla Falı

 • Bakla Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Bakla Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde bakımı zor olan bakla falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle bakla falı bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan bakla falı falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de bakla falı için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru bakla falı falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve bakla falı için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de bakla falı üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez bakla falı için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar bakla falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız bakla falı da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster bakla falı baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

 • Bakla Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Bakla Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan bakla falı içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak bakla falı da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal bakla falı ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü bakla falı yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce bakla falı bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. Baklaların dizilimlerinin yorumlanması olarak tanımlanan bakla falı baklalara bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu bakla falı bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla bakla falı baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fal baktırarak edineceğiniz farkındalığın iyileştirici gücüne ulaşmak için bakla falı seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan bakla falı için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

 • Bakla Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Bakla Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni kadim çağlara kadar uzanan bakla falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında bakla falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla bakla falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Baklaların serpiştirildiği yerdeki dizilimlerinin yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz bakla falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü bakla falı bakacak falcının bakla falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de bakla falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, bakla falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar bakla falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz bakla falı baktırmak istediğinizde bakla falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, bakla falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla bakla falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına bakla falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

 • Bakla Falı Neden Baktırılır ?

  Bakla Falı Neden Baktırılır ?

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere bakla falı sayesinde sezgileri güçlü bir bakla falı falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan bakla falı için, öncelikle bakla falı falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Taşların saflığını gören bakla falı falcısı, bakla falı bakarken hayatınızdaki gizemi çözebilir. Bu yüzden bakla falı herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüzde yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan bakla falı tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur bakla falı da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. En eski çağlarda yaşayan aydın insanlar bile bakla falı görülerinden faydalanmışlardır. Dolayısıyla bakla falı içinde çokça mistik öğe taşıyan bir fal çeşitidir.

  Gelelim bakla falı neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce bakla falı bakmak için bakla falı bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü bakla falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını bakla falı ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren bakla falı özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Baklaların yere veya masaya düştüğünde oluşturdukları dizilim ve şekilller ile bakla falı hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram