İskambil Falı

İskambil Falı

İskambil Falı Nedir? İskambil Falı Nasıl bakılır? En iyi iskambil falı bakan falcılara 7/24 Fal baktırmak istiyorsanız, hemen fal baktır.

İskambil Falı Kökeni antik Mısır’a dayanan tarot kartları içerisindeki küçük arkana kartlarından esinlenerek oyuna dönüştürülen iskambil, Çingeneler tarafından fal bakmak için kullanılmaya başlamış ve tüm dünyaya yayılmıştır.

İskambil Falı Çingeneler tarafından oluşturulmuştur. iskambil falı teknik açıdan pratik ve kolay bir fal olduğu için oldukça popülerdir.

İskambil FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Online İskambil FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Telefonla İskambil FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Gerçek İskambil FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
İskambil Falı Fiyatı Ne Kadar?

 İskambil Falı Nedir ?

İskambil tarot falında kullanılan iskambil destesi 52 karttan oluşur. Bu kartlar dört ana gruba ayrılır; bunlar kupa, maça, koz ve karodur. Dört ana gruptan oluşan bu destenin her bir bölümü papaz, kız ve joker dahil olmak üzere 13 karttan oluşur.

İskambil Falı Nasıl Bakılır ?

İskambil falına birçok bakma şekli vardır. En çok bilinen türü şöyledir: iskambil destesi iyice karılıp istenilen yerden kesilir. Destenin tamamı üçerli üçerli sayılıp önce her gruptan papaz bulunmaya çalışılır. Daha sonra sırasıyla kız, joker,10,9,8,7… şekilde kartlar üst üste açılır. Eğer üçlü açılmada deste bittiğinde istenen kart bulunamıyorsa fal kapanmış demektir.

   İskambil falı, genel olarak aşk ve mutluluk konularında açılır. Pratik bir fal olduğu için tekniğini öğrenen ve fala yatkın olan kişiler kendi fallarına iskambil falıyla bakabilirler.

İskambil Falı
İskambil Falı

 • İskambil Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  İskambil Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde bakımı zor olan iskambil falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle iskambil falı bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması ve bilgi birikiminin yüksek olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan iskambil falı falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de iskambil falı için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru iskambil falı falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve iskambil falı için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de iskambil falı üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez iskambil falı için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar iskambil falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız iskambil falı da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster iskambil falı baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

 • İskambil Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  İskambil Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan iskambil falı içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak iskambil falı da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal iskambil falı ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü iskambil falı yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce iskambil falı bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. İskambil destesindeki kartların sembollerinin yorumlanması olarak tanımlanan iskambil falı baklalara bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu iskambil falı bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla iskambil falı baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fal baktırarak edineceğiniz farkındalığın iyileştirici gücüne ulaşmak için iskambil falı seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan iskambil falı için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

 • İskambil Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  İskambil Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni kadim çağlara kadar uzanan iskambil falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında iskambil falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla iskambil falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. İskambil destesindeki sembollerin yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz iskambil falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü iskambil falı bakacak falcının iskambil falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de iskambil falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, iskambil falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar iskambil falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz iskambil falı baktırmak istediğinizde iskambil falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, iskambil falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla iskambil falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına iskambil falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

 • İskambil Falı Neden Bakılır ?

  İskambil Falı Neden Bakılır ?

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere iskambil falı sayesinde sezgileri güçlü bir iskambil falı falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan iskambil falı için, öncelikle iskambil falı falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Elimizdeki çizgilerin anlamlarına bakan iskambil falı falcısı, iskambil falı bakarken hayatınızdaki gizemi çözebilir. Bu yüzden iskambil falı herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüze kadar yaygınlığını koruyabilmiş iskambil falı tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur iskambil falı da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. Çok eski çağlarda yaşayan aydın insanlar bile iskambil falı görülerinden faydalanmışlardır. Dolayısıyla iskambil falı içinde çokça mistik öğe taşıyan bir fal çeşitidir.

  Gelelim iskambil falı neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce iskambil falı bakmak için iskambil falı bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü iskambil falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını iskambil falı ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren iskambil falı özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Kartların kendi içlerindeki anlamları, beraberkenki yorumlamaları, kişinin niyeti ile iskambil falı hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram