Kül Falı

Kül Falı

Kül Falı Tarihçesi

   Kökeni Orta Asya Şaman ve Kam geleneğine dayanan oldukça eski bir fal çeşididir. Kül falı aynı zamanda Zerdüşlerin ateş falı kültünden etkilenerek bugün ki şeklini aldığı düşünülmektedir.

Kül FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Online Kül FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Telefonla Kül FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Gerçek Kül FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Kül Falı Fiyatı Ne Kadar?

Kül Falı Nasıl Bakılır ?

   Kül falına bakmak için öncelikle Orta Asya’ya özgü bir ağaç olan kayın ağacı kabuğu gerekmektedir. İkinci meteryal ise işinde uzman bir medyum tarafından gerekli duaları okumak suretiyle toplanmış kafi miktarda kumdur. Üçüncü malzeme mum ve ateştir.

   Kül falı bakımı oldukça zor, her medyum tarafından bilinmeyen bir faldır. Bakır ya da gümüş bir kaba dökülen kuma kayın ağacı kabuğu ufalanır. Gerekli ritüel eşliğinde hazırlanmış ebced kağıdı daha önceden yakılmış olan mumda tutuşturulup kaseye atılır.

   Fal bakımını yapan medyum kasedeki ateş ve küllerden ve de çıkan kokulardan transa geçmek suretiyle geleceği görür. Kül falı oldukça zahmetli ve zorlu bir faldır. Fal bakımın yapan kişinin telepati yeteneğinin olması ve transa geçme konusunda uzmanlaşmış olması gerekir. Kül falı ayrıca fal baktıran kişinin üzerindeki negatif enerjiyi ve nazırı da alarak kişinin rahatlamasını sağlar.

Kül Falı
Kül Falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram