Fal Çeşitleri – Türleri

Fal Çeşitleri – Türleri

Fal Çeşitleri – Türleri ; Türkiye’nin en büyük fal evi Turuncu Fal Cafe uzmanları tüm fal çeşitleri ve fal türleri için ideal mekandır. İstediğiniz (FAL ÇEŞİTLERİ) için bizi arayabilirsiniz.

Online Fal, çevrenizde falcı bulamadığınız zaman başvurduğunuz yöntemlerden birisidir. Dilediğiniz tüm fallara online olarak baktırabilirsiniz. Bu yazımızda 5 çeşit falı değerlendireceğiz. Ayrıca gerçek falcı ile fal baktırmanın keyfi bir ayrıdır. Ülkemizde en çok bakılan fal; kahve falıdır. Online fal olarak da bakılmaktadır. Fincan fotoğraflarınızı falcıya gönderip online fal baktırabilirsiniz.

Katina Falı ( Aşk Falı ): fal baktırabilirsiniz

Aşk konusunda fal baktıracaksanız en doğru tercihler arasındadır. Canlı Katina falı baktırabilirsiniz. Tarota benzerliği vardır. İzmirli Katina tarafından bulunup tüm dünyaya Katina Falı olarak yayılmıştır. 

Aşk falı farklı açılımlarla yapılır. Gerçek falcı sizden nasıl bir açılım istediğinizi sorar. Size buna göre kaç tane kart seçeceğini söyler. Aklınızdaki tüm soruları sorarsınız. Canlı Falcı sizin niyetinize, yerinize çektiği kartları yorumlar. Sorularınıza cevap verir. 

Tarot Falı: Canlı fal hizmeti verilmektedir

Orta Çağdan beri fal bakılmaktadır. Tarot falı ile Osmanlı döneminde tanıştık. Bir süre sonra en çok tercih edilen fal çeşidi haline gelmiştir.

Tarotun da farklı kartları ve açılımları vardır. İstediğinizi seçebilir canlı fal baktır seçeneğini kullanabilirsiniz. Aşk, sağlık ve maddi konularda sorularınıza cevap verir. Gerçek falcı sizin için seçtiği kartları sorularınız karşılığında yorumlar. 

Kahve Falı : Canlı fal olarak en çok bakılan faldır

Ülkemizde koyu sohbetler sırasında içilen Türk kahvesi varsa fincanlar kapatılır. Eğlenme amaçlı herkes birbirinin falına bakar. Gerçek fal baktırmak istiyorsanız tabii ki gerçek falcıya ihtiyacınız vardır. Canlı fal baktırmak kahve falı için de geçerlidir. 

Fincanınız soğuduktan sonra fal baktırmak istediğiniz online fal platformuna istedikleri açıdan ve rakamda fotoğraflarını göndererek online fal baktırabilirsiniz.

Melek Falı : Online Fal bakımı ülkemizde son zamanda gündemdedir

Online fal çeşitleri arasındaki diğer bir falımızdır. Avrupa’da yaygınlaşan Melek falı son zamanlarda da ülkemizde duyulmaya başladı. Online fal olarak da baktırabileceğiniz bir fal çeşididir. Melek falı gelecek hakkında bilgi vermez. Şu an yaşananlar hakkında aklınızdaki tüm sorulara cevap verir.

Su falı: Online fal hizmetinin diğer bir fal türü

Su falı da diğer fallar gibi yüz yüze ya da online fal olarak bakılabilir. Gerçek falcı yoğun konsantrasyon ile sizinle enerji boyutunda bir bağ kurar. Sorduğunuz sorulara cevap verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram