El Falı

El Falı

El Falı Tarihçesi

El falı tarihi çok eskiye dayanmakla birlikte tam olarak nereden çıktığı bilinmemektedir. Hindistan ve Mezopotamya’dan çıktığı düşünülmesine rağmen  İran ve Mısırdan çıktığı söylentileride bulunmaktadır.

Hintliler fal konusunda daha bilinçli ve gayretli oldukları için el falını çok daha fazla geliştirmişlerdir. İlk başta insan vücudunu inceleyerek insanlar hakkında bilgi edinmişlerdir. Sonrasında da elin üzerindeki çizgilerdan yola çıkarak ‘Samudrika’ adını verdikleri el falını ortaya çıkarmışlardır. El falı, 100 yıl boyunca yapılan analizlerle tamamlanmıştır.

El falı ile ilgili Yunan Filozof Anaksagoras’ın bir çok çalışması olmuştur. Millattan önce öğrecilerine el falı dersleri vermiştir. El falı hakkında yazdığı bir eseri Büyük İskneder’e göndermiştir. Sonralarında bu esere ‘Altın Harflerle Yazılı Eser’ adı verilmiştir.

El falını en çok bakan kişiler çingenelerdir. Eski zamanlarda Hindistanda bulunan çingenelerin, göç etmesiyle dünyada yaygınlaşan fallardan biridir el falı. Çingeneler genellikle sol elin falına bakmışlardır. Bunun sol elin kalbe daha yakın olmasıyla ilgili olduğunu bilinmektedir.

El FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Online El FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Telefonla El FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Gerçek El FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
El Falı Fiyatı Ne Kadar?

El falı nedir?

Ellerimiz hayatımızla ilgili pek çok şey söyler. El falında, insanın avuç içindeki çizgilerine bakılarak; karakteri, yaşanmışlıkları, sağlık sorunları gibi hayatıyla ilgili birçok bilgiye ulaşılabilir. Bu çizgilerin derinliklerine, kıvrımlarına, belirginliklerine ve uzunluklarına bakılarak yorum yapılır.

El falı baktırarak yeteneklerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenebilir, hayatınıza buna göre daha dikkatli bir şekilde yön verebilirsiniz. Doğru adımları atmak için en önbce kendimizi bilmemiz çok önemlidir.

El falı nasıl bakılır?

El falı. kadınlara ve erkeklere bakılırken farklılıklar gösterir. Kadınlarda sağ elden kadere, sol elden yaşama bakılırken; erkeklerde sol elden kadere, sağ elden yaşama bakılmaktadır.

Ayrıca el falında, aktif kullanılan elin geçmiş yaşantı ile; daha az kullanılan elin gelecekteki yaşantı ile ilişki olduğu da söylenmektedir.

El falında dört ana çizgi bulunmaktadır. Bunlar; kalp çizgisi, akıl çizgisi, hayat çizgisi ve kader çizgisidir. Kalp çizgisi; kişinin duygusal karakteri, bakış açısı, kalp sağlığı hakkında bilgiler verir. Akıl çizgisi; kişinin iletişim kurma şeklini, öğrenme yeteneğini ve bilgi açlığını temsil eder. Hayat çizgisi; kişinin hayatındaki önemli değişiklikleri, fiziksel sağlığı hakkında bilgiler verir. Kader çizgisi; kişinin kaderiyle ilgili, dışardan gelen etkilerle ilgili bilgiler verir. Kader çizgisi bazı insanlarda bulunur.

El falında herkeste bulunmayan iki çizgi de evlilik çizgisi ve şöhret çizgisidir. Evlilk çizgisi; serçe parmağın altında bulunur. Yapılacak evlilik veya evlilikler hakkında bilgi verecektir. Şöhret çizgisi;  sosyal yaşantınızla ilgiler bilgiler verir. Şöhret çizgisi, kader çizgisinin yanındadır ve çoğunlukla kader çizgiside dikkate alınarak yorumlanır.

El falında avuç içinizin şekli ve parmak uzunluğunuzda yorumlanmak üzere; ateş, su, hava ve toprak olarak dört temel başlığa ayrılmıştır. Bu kısımda daha çok mesleğinizle ilgili yorumlar yapılır.

El Falı
El Falı

 • El Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  El Falı Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde bakımı zor olan el falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle el falı bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması ve bilgi birikiminin yüksek olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan el falı falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de bakla falı için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru el falı falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve el falı için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de el falı üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez el falı için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar el falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız el falı da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster el falı baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

 • El Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  El Falı İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan el falı içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak el falı da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal el falı ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü el falı yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce el falı bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. Elimizdeki çizgilerin yorumlanması olarak tanımlanan el falı baklalara bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu el falı bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla el falı baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fal baktırarak edineceğiniz farkındalığın iyileştirici gücüne ulaşmak için el falı seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan el falı için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

 • El Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  El Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni kadim çağlara kadar uzanan el falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında el falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla el falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Eldeki çizgilerin yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz el falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü el falı bakacak falcının el falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de el falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, el falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar el falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz el falı baktırmak istediğinizde el falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, el falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla el falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına el falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

 • El Falı Neden Bakılır

  El Falı Neden Bakılır

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere el falı sayesinde sezgileri güçlü bir el falı falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan el falı için, öncelikle el falı falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Elimizdeki çizgilerin anlamlarına bakan el falı falcısı, el falı bakarken hayatınızdaki gizemi çözebilir. Bu yüzden el falı herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüze kadar yaygınlığını koruyabilmiş el falı tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur el falı da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. Çok eski çağlarda yaşayan aydın insanlar bile el falı görülerinden faydalanmışlardır. Dolayısıyla el falı içinde çokça mistik öğe taşıyan bir fal çeşitidir.

  Gelelim el falı neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce el falı bakmak için el falı bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü el falı herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını el falı ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren el falı özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Elimizdeki hangi çizginin ne anlama geldiği, çizgilerin uzunlukları, derinlikleri ile el falı hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram