Falcı (Medyum) Cengiz

Falcı (Medyum) Cengiz

Falcı (Medyum) Cengiz Kimdir?

turuncu-cafe-falci-cengiz-kim
turuncu-cafe-falci-cengiz-kim

13 Yaşın’da Rüyasında Gördüklerini Yaşaması nedeniyle hislerinin yoğunluğunu fark etmiştir. İlk Zamanlar isimler üzerine yoğunlaşıp, basamak değerlerine ayırarak isim analizi yapmaya başlamıştır.

Baktığı Fal Çeşitleri

Daha Sonra rüyasında gördüğü kişilerin gözlerinin içine bakarak hislerini dışa yansıtmış. Şöyle bir gerçeğin olduğunu söyleyen Falcı ( Medyum) Cengiz Anneannesinin ocak zade olması ve annesine el vermesi, annesinde Cengiz Beye el vermesi ile kendisine iyice güven gelmişti ve artık iyice hislerinin kuvvetli olduğunu anlamıştır  ve kendine bunu iş edinmiştir. Sonra Avuç içine bakarak hissettiklerini söylemiştir. Bunu kahve, Tarot, Yıldızname, Su ve Ateş fallarına bakarak geliştirmiştir.  Bu işi Profesyonel olarak yapmaya başlamıştır  ve 13 yıldır’da Turuncu Cafe’de profesyonel olarak medyumluk yapmaktadır.

Falcı Cengiz Prensipleri.

Anne Annesi ve Annesin’den aldığı el ile kurşun dökmeye başlamış. Kökenlerinin’de İran Tebrizin’den gelmesinden dolayı  Yıldızname (Ebced Hesabı) bakması daha kolay olmuştur. Bu işi ile Ticaret gözü ile hiç bir zaman görmeyip, Karşısındakilere doğruları konuşmayı onları doğru yönlendirmeyi hedef haline getirmiştir.

Özellikle Tarih vermeleriyle ve Aşk ilişkileri ile meşhur duruma gelmiştir.

Puan
Oyla
[Toplam: 81 Puan: 3.8]

Turuncu Fal

34 thoughts on “Falcı (Medyum) Cengiz

 1. Ece hanım hala sizinle mi çalışıyor, rezervasyon yaptırabiliyormuyuz buradan. Ankara Fal cafeler arasında sizin mekanınız gibisini görmedim ayrıca. Çok başarılı bir iş çıkarmışsınız özellikle tebrik etmek istedim.

 2. Cengiz Bey gerçekten enerjisi yüksek biri . 1 buçuk ay önce telefonla yıldızname baktırmıştım. Söylediklerinde gerçekleşen bir şey olmadı şu ana kadar . Yani enerji depolamak istiyorsanız Cengiz Bey le iletişim kurabilirsiniz . Fal içinse düşündürücü!!! yine de emeğine sağlık:)

 3. Cengiz bey hakkında çok şey duydum ve okudum hatta cengiz bey için Ankaraya geldim fakat kendisi izindeydi maalesef. Bir daha ne zaman gelirim bilemiyorum ama cengiz bey online fal bakıyor mu tarot vs?

 4. Oldukça kibar bir bey ve falı’da normalin üstünde 10/10 bir falcı tanımadım ama 9 olur. Dİğer falcılara göre tercih edebilirsiniz.

 5. Cengiz aşktır ya dedıkleri çıkarsa hele tadından yenmez. Çok tatlı biri enerjısıne bayıldım. Su falıma baktı kendisi sonçları biraz biraz oluyo gibi ıkı aydr goruşmedıgım sevgılmle yenı yenı konşmaua başladık daha sorunluyuz değişip duruyo ama bunu bile hayal etmıyodum. Çok kotuyduk konuşmaya başlamamız bile mucize. Cengiz bey ve yıldız hanım aynı şeyleri soyledi. Amon ufak bi noktada ayrıldı onlardan bakalı mmmm

 6. Cengiz bey Ankara’da favori falcım, üstüne tanımıyorum çok kez fal baktıran bir kişi olarak, bazen gittiğimde olumsuz sonuç alsam da çok kez beni en çok şaşırtan ve ileriye dönük söyledikleri tek falcıdır.

 7. Rezzan Abla için gitmiştim bir keresinde ve hayatımın şoku ile karşılaşmam oldu, öyle bir şeyimi bil diki aklınız almaz, hiç beklemiyordum öyle bir soruda sormadım ama gerçek den neler olduğunu bilmiyorduk, yurt dışında yaşayan bir arkadaşım olduğunu söyledi ve doğruydu, siz dedi bununla çok aşırı kavga etmişsiniz saç başa girmişsin dedi, gerçek den doğruydu hayatım da ilk defa biriyle öyle bir kavga etmiştik o da bu arkadaşımdı ve seneler önce olmuştu kimsenin bilme imkanı yoktu, hani öyle konuşurken duyulacak bir konu değildi ve bana dedi ki, bu kız pişman en çok seninle kavga ettiğini düşünüp duruyor içine büyük dert olmuş dedi ve senin de dedi 6 ay içinde bu kişiden ziyaret haberi alacaksın dedi, ay olarak tam tutmadı 6 ay oldu arayan soran yok, yok dedim bunu bilemedi ama 8. aydayız arkadaşım aradı ve Türkiye’ye beni ziyaret etmeye geleceğini söyledi, çok duygulandım gerçek den ben de çok üzülmüştüm sonraları o şekilde kavga ettiğimiz için çok da severdik birbirimizi bu ayın sonunda gelecek ve barışacağız kırgınlığımız bitecek inşallah eminim buna da Falcı Berrin Hanım da öyle dedi çünkü, haberi alalı daha yeni oldu hala turuncu da mı girip bir bakım haber veriyim teşekkür edeyim dedim buradan gördüm sizinle de paylaşmak istedim beni hayatım da henüz bu kadar etkileyen bir falcı daha olmamıştır. Tesadüf diyeceğim ama tesadüfen bulabileceği bir konu değil, hani tamam yurt dışında çoğu insanın arkadaşı vardır ama saç başa girdiğimizi filan bilmesi oldukça garipti. Acaba Allah onun üzerin den haber mi yolladı diye de düşünmedim değil, neyse ne hayatımdaki en büyük içime dert olan şeyin son bulmasına sebep olması beni çok özel bir durum.

 8. içerisinin dekorunu henüz Ankara’da hiç bir mekan da görmedim. Gerçek den bu işin hakkını vererek yapan mekan bu kadar gerçekçi yapan bir yer görmedim.. kesinlikle gidin derim.

 9. Ankara’da başka falcıya gitmem 15 yıldır Falcı Zeyno’dan başkasına gitmiş değilim gerçek süper bir falcı hisleri de çok iyi ve açık görüşlü bir insan, İnsanları kırıcı hiç bir tavrı yoktur orjinal bir insan, insanlar ile nasıl iletişim kuracağını iyi biliyor. her kezin gitmesini tavsiye ederim.

 10. Cengiz bey gerçek’den süper bir insan fal öngörüleri harika, baba annemin eski kaybolan yüzüğünün bana il olarak nerede olduğunu söyledi söylediği yerde baba annemin köy evi vardı, köye gittik evi baştan aşağı aradık ve yüzük o evde çıktı çok şaşırmıştım, bu çok farklı bir tecrübe oldu benim için kesinlikle sürekli gideceğim

 11. Falcı Cengiz önerenler gerçek den haklılar gerçek den işini bilerek ve severek yapıyor. hakkını vermek gerekir. Teşekkür ederim önerileriniz için. kesinlikle yararlı olduğuna emin olabilirsiniz

 12. gerçekten çok iyi bir falcı bana bakmıştı hicbiseyimi bilmeden nokta atışları yaptı kesinlikle tavsiye ederim

  1. Gerçekten nokta atışları konusunda çok etkili bir uzmandır.Tavsiyenizden ötürü teşekkür ederiz.

 13. Biraz araştırdım dediğiniz gibi bayağı meşhur bir falcı yanlız 15 senedir Turuncudaymış, sanırım biri ordasınız filan demiş ama adam hep oradaymış, ben kesinlikle gideceğim çok güzel yorumları var insanları bayağı şaşırtmış

 14. ankara da duyduduğum en çok isimlerdendir ama bir türlü gitmek nasip olmadı yaşlılık işte çıkamıyorum dışarı ama tavsiye ediyorum gençlere

 15. Falcı Dumansız turuncu cafe düşünemiyorum bu adam benim için efsane her zaman baktıramasam bile fiyatları diğer falcılara göre yüksek ama gerçekten kaliteli falcı biraz indirim yaparsanız sürekli geliriz Falcı Duman Bey Lütfen.

 16. Türkiyenin en önde gelen isimlerindenmiş. Bayadır araştırıyorum fal yazınca her yerde övgüler ile cengiz beyi görüyorum kendisini tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir