Yıldızname ve Burçlar Arasındaki İlişki

Yıldızname ve Burçlar Arasındaki İlişki

Online fal uygulaması ile fal ve yaşam koçu hizmetinin kişilerin evlerine kadar götürülmesiyle; fal baktırmak çok kolay hale gelmiş ve fal baktırmaya olan ilgi oldukça artmış durumda.

Online fala olan büyük ilgi beraberinde fal hakkında çeşitli sorulara insanların merak aramaya başlamasına neden oluyor. Ençok merak edilen konulardan biri de yıldızname ve burçlar arasındaki ilişki.

12 adet burç vardır. Akrep, kova, ikizler, boğa, yengeç, yay, terazi, balık, başak, oğlak, koç, aslan.

Yıldızname, 12 ayın 12 burca ayrılması ve 7 gezegenin hareketlerinin gözlemlenip hesaplanmasıyla bakılan bir faldır. Kişinin doğduğu ayın konumlandırıldığı burç kişinin özburcu, o ay içerisinde yükselen gezegenin işaret ettiği burç ise yükselen burcudur.

Yıldıznamede kişinin öz ve yükselen burçlarının aynı zamanda sahip olduğu elementler vardır. Bunlar ateş, su, toprak ve havadır. Bu elementler kişinin zodyakını oluşturur. Kişinin içerisinde bulunduğu burcun elementi onun yaşamı hakkında derin bilgilere ulaşılmasını sağlar.

Yıldıznamede her burç sahibi kişi haftanın yedi günü bir yıldızın etkisi altına girer. Bunlar Güneş, Ay, Merkür, Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn’dür. Bu gökcisimlerinin makro boyuttaki etkileri insanlarda mikro boyutta tepkimelere sebep olur. Yani insanlar gökcisimlerinin konumları ve içerisinde bulunduğu durumlardan direk ya da dolaylı olarak etkilenir. Bu etkilerin doğru okunması kişinin içerisinde bulunduğu durumu, başına gelecek felaket ve hastalıkları, duygusal durumları öncenden bilmesine yardımcı olur.

Online falda Türkiye’nin en büyük online fal cafesi olan turuncufalcafe aynı zamanda ünlü yıldızname uzmanlarıyla da adından söz ettiriyor. Türkiye’in en büyük online falcilarına 08:00/04:00 arası fal baktırabileceğiniz turuncufalcafede online yıldızname falına baktırabilir. yıldız haritanızda geleceğiniz hakkında ip uçları bulabilirsiniz.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram