RUHUNUZUN EŞLEŞTİĞİ HAYVANI BİLMEK İSTER MİSİNİZ?

hayvanlar- burçlar- astroloji- hayvanlar ve burçlar- burçların hayvan karşılığı | RUHUNUZUN EŞLEŞTİĞİ HAYVANI BİLMEK İSTER MİSİNİZ? | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi…

Kişiliğimizin şekillenmesinde büyük öneme sahip Güneş burcumuz benliğimizi temsil eder. Bizim kim olduğumuz, içsel kimliğimiz yani kısaca ruhumuz burcumuzun nitelikleriyle hayat bulur. Siz de ruhunuzun eşleştiği hayvanı merak ediyorsanız aşağıdaki listeden okuyabilir beğendiyseniz yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.

KOÇ BURCU – ÇİTA

Çita gibi, bastırılmayı veya evcilleştirilmeyi değil, özgür bırakılmayı talep eden enerjiyle dolusunuz. Vahşiliğinizi ve hızınızı benimseyebilmek, sizi eşsiz bir insan yapar.

BOĞA BURCU – AYI

Ayı, hayatınızda çok değerli iki özellik olan güç ve istikrarı sembolize eder. Yaptığınız her şeyde her zaman sağlam bir temel oluşturmaya çalışırsınız, inandığınızın ve doğru bildiğinizin arkasında durursunuz.

İKİZLER BURCU – YUNUS BALIĞI

Tüm bu oyunculuğunuzun ve merakınızın altında en zeki burçlardan birisiniz, tıpkı yunusun en zeki hayvanlardan biri olması gibi. İkiniz de daha fazla öğrenme ve dünyayı keşfetme ihtiyacını paylaşıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU – TAVŞAN

Bir tavşan gibi, zaman zaman ürkek ve utangaç olabilirsiniz ama aynı zamanda zeki ve yaratıcısınız. Tavşan bize korkularımızın bizi bunaltmasına izin vermemeyi öğretir, ki bu her gün üzerine çalıştığınız bir şeydir.

ASLAN BURCU – EJDERHA

Ejderha gibi, varlığınızla çevrenizdeki insanlar üzerinde etki yaratabilecek birisiniz , fazla söze gerek yok! Güçlü ve cesursunuz, her zaman sizin için en önemli olan şey neyse onun için savaşmaya hazırsınız.

BAŞAK BURCU – TİLKİ

Tilkiler küçük olabilir, ancak fiziksel formda eksiklerini zihinsel çeviklikleriyle on kat telafi ederler. Efsaneler ve masallar tilkileri her zaman kurnaz ve sinsi olarak tasvir eder, ancak gerçekte tilkiler hızlı ve çok akıllı hayvanlardır.

TERAZİ BURCU – KUĞU

Bir kuğu hakkında hiçbir şey bilmeden bile, sadece ona bakarak ne kadar zarif ve nazik olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı onun gibi, içte ve dışta eşsiz bir güzelliğe ve yumuşaklığa sahipsiniz. Hayatın sıkıntılı sularında dengeyi ve rahatlığı bulmak sizin için çok önemli.

AKREP BURCU – ANKA KUŞU

Bu hayvan gibi, kişiliğiniz de iki katlıdır. Kendinizi tehlikeden veya kalp kırıklığından korumanın bir yolu olarak kullanabileceğiniz bir kişiliğin var, ancak bu görünüşün altında açık ve savunmasız olan daha yumuşak, daha nazik bir taraf var.

YAY BURCU – KEDİ

Kendi davulunun ritmine göre yürümeyi ve kim olduğunu kimse veya hiçbir şey için değiştirmemeyi tercih ediyorsunuz , tıpkı bir kedi gibi. İkiniz de son derece bağımsız, meraklı ve özgürsünüz.

OĞLAK BURCU – TİMSAH

Timsah gibi, konu “avınıza” tutunmaya geldiğinde ilkel bir enerjiniz var, başka bir deyişle, bir kez dişlerinizi bir şeye batırdığınızda, istediğinizi elde etme kararlılığınızı hiçbir şey sarsamaz.

KOVA BURCU – ÖRÜMCEK

Örümcek sabrı, yaratıcılığı, bölgeyi ve ışığa karşı karanlığı temsil eder. Bu hayvan gibi, zamanınızın çoğunu güzel bir şey yaratmak için harcayabilirsiniz, bu da bağımsız ve mesafeli karakterinize katkıda bulunabilir. Bazen yalnız olmayı, sizi mutlu eden şey üzerinde çalışmayı tercih edersiniz.

BALIK BURCU – GEYİK

Geyik gibi siz de çok şefkatli, sakin ve açık bir canlısınız. Hayatta değer verdiğiniz en önemli şeylerden biri, kabilenizi bulabilmek ve etrafınızı benzer düşünen insanlarla çevreleyebilmektir.

Fallara ilginiz büyük ve fal baktırmak istiyorum diyorsanız fal cafelere uğrayıp gerçek tarot falı aşk falı kahve falı su falı gibi dilediğiniz fal çeşitleri içinden benliğinizin gizli noktalarını da keşfedebilirsiniz.

https://www.instagram.com/turuncufal/

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe