Medyum CENGO

Medyum CENGO

13 Yaşında Rüyasında Gördüklerini Yaşaması nedeniyle hislerinin yoğunluğunu fark etmiştir. İlk Zamanlar isimler üzerine yoğunlaşıp, basamak değerlerine ayırarak isim analizi yapmaya başlamıştır.

Baktığı Fal Çeşitleri

Daha Sonra rüyasında gördüğü kişilerin gözlerinin içine bakarak hislerini dışa yansıtmış. Şöyle bir gerçeğin olduğunu söyleyen Falcı ( Medyum) Cengiz Anneannesinin ocak zade olması ve annesine el vermesi, annesinde Cengiz Beye el vermesi ile kendisine iyice güven gelmişti ve artık iyice hislerinin kuvvetli olduğunu anlamıştır  ve kendine bunu iş edinmiştir. Sonra Avuç içine bakarak hissettiklerini söylemiştir. Bunu kahve, Tarot, Yıldızname, Su ve Ateş fallarına bakarak geliştirmiştir.  Bu işi Profesyonel olarak yapmaya başlamıştır  ve 13 yıldır’da Turuncu Cafe’de profesyonel olarak medyumluk yapmaktadır.

Falcı Cengiz Prensipleri.

Anne Annesi ve Annesin’den aldığı el ile kurşun dökmeye başlamış. Kökenlerinin’de İran Tebrizin’den gelmesinden dolayı  Yıldızname (Ebced Hesabı) bakması daha kolay olmuştur. Bu işi ile Ticaret gözü ile hiç bir zaman görmeyip, Karşısındakilere doğruları konuşmayı onları doğru yönlendirmeyi hedef haline getirmiştir.

Özellikle Tarih vermeleriyle ve Aşk ilişkileri ile meşhur duruma gelmiştir.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram