ASTROLOJİDE YÜKSELEN BURÇLAR

ASTROLOJİDE YÜKSELEN BURÇLAR

Astrolojide önemli bir yer teşkil eden yükselen burçları kabaca bir kişi doğarken ufukta yükselen takım yıldızı olarak tanımlayabiliriz. Dış görünüşümüz, başkalarının bizi nasıl algıladığı, mimiklerimiz gibi bir çok karakter özelliğimiz yükselen burcumuz tarafından belirlenir.

ONLINE FAL HİZMETİ İLE DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Astrolojik hizmetlere online fal servisi veren pek çok online fal markasıyla da erişebilirsiniz. Doğum haritası analizini isterseniz online fal içerisinde farklı bir fal ile de çeşitlendirebilir, isabet gücünü artırabilirsiniz. Örneğin tarot falı ile astrolojinin ilişkisi bilindiğinden online fal olarak tarot baktırırsanız yorumlarda büyük ihtimalle burçlarla ilgili bilgiler de size aktarılacaktır. 

YÜKSELEN BURÇLAR ÖZELLİKLERİ

Yükselen burç doğum haritasında birinci evimize denk düşen burçtur. Haritamız bu burçla beraber başlar ve buna göre şekillenir. Birinci eve düşen gezegenler ve onların özellikleri de yükselen burcun özelliklerini etkileyebilir.

YÜKSELEN KOÇ

Hayatı mücadele edilmesi gereken bir arena gibi görür. Cesur ve girişkendir. Çabuk iletişim kurabilir; heyecanlı ve biraz asabidir.

YÜKSELEN BOĞA

Sağlam ve güçlü bir yapısı vardır. Hayata güvenle bakar.  Dış görünüşüne özen gösterir. İlişkilerde fazla talepkâr ve sahiplenici olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Atletik bir vücuda sahiptir. Çok meraklı ve entelektüel yapısı yüksek bir insandır. Neşeli, oldukça hareketli ve değişkendir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Hassas ve sevimli insanlardır. İlişkilerinde koruyup kollayan davranışlar sergiler. Karamsarlıktan hoşlanmaz ve morali düşer.

YÜKSELEN ASLAN

Kendinden emin bir görünüşü vardır. Kılık kıyafetine önem veren özgüveni yüksek bir insandır. İlişkilerinde sadakat olmazsa olmazıdır. 

YÜKSELEN BAŞAK

Zarif tavırlar sergilerler. Mükemmelliyetçi ve düzenli hayat tarzlarıyla ön plana çıkarlar. Sürekli, bir şeyler öğrenme arzusundadır. İlişkilerinde de fedakardır.

YÜKSELEN TERAZİ

Etkileyici ve güzel bir görünüşleri olabilir. Havalıdır ve estetiğe değer verir. Denge sağlamak ilişkilerinde ilk sırada yer alır.

YÜKSELEN AKREP

Gizemli bir havaları olabilir. Hayata bakış açıları ciddi ve şüphecidir. Bilgelik kazanmak ister. Yüzeysel değil derin bağların kurulduğu ilişkilerin peşindedir.

YÜKSELEN YAY

Bilmek, öğrenmek, keşfetmek onlar için çok önemlidir. Pozitif ve iyimser bir yaklaşımları vardır. Hayatı doyasıya yaşama arzusundadır. Onların tempolarına ayak uydurabilen kişilerle eş olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Dışarıdan çok kararlı bir izlenim verir. Kontrol etmeyi sever ve ilişkilerinde de mesafelidir. Hayata temkinli yaklaşırlar. Kariyere ve sosyal statüye önem verir.

YÜKSELEN KOVA

Bireysellik onlar için çok önemlidir. Arkadaş canlısıdır. Her şey mantıksal çerçevede değerlendirirler. Özgürlüklerine de düşkündürler.

YÜKSELEN BALIK

Yumuşak başlı, duygusal ve romantiktir. Karamsarlık ve melankolik durumlarla baş etmekte zorlanabilir. Bakışları çok derindir.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram