Burçların Şarkıları İkizler Burcu

Burçların Şarkıları İkizler Burcu

Burçların Şarkıları Nelerdir? İkizler Burcunu Yansıtan En İyi Türkçe ve Yabancı Şarkılar

Burçların şarkıları, makalemizi okumuş muydunuz? Bu yazımızda sizlere İkizler burcunu yansıtan Türkçe ve yabancı şarkılardan bahsedeceğiz. İyi eğlenceler.

İkizler Burcunu Yansıtan En İyi Yabancı Şarkılar

İkizler burcu, çift karakterli, meraklı ve keşfetmeye açık bir burçtur. Genellikle iletişim konusunda çok iyidirler. Hızlı düşünebilme özellikleri ile dikkat çekerler. Ayrıca İkizler burcunun en büyük özellikleri arasında enerjik, zeki ve konuşkan olmaları yer alır.

İşte İkizler burcunu en iyi anlatan şarkılardan bazıları:

İlk sırada Queen ait Bohemian Rhapsody şarkısı yer alıyor. İkizler burcunun keşfetme arzusunu, hareketliliğini ve farklı düşünce yapısını yansıtan bir şarkıdır. Başka bir deyişle şarkıdaki farklı bölümler İkizler burcunun çift karakterini yansıtmaktadır.

Bunun yanında İkizler burcu insanlarının en büyük özelliklerinden biri de iletişimdir. Mesela The Beatles – All You Need Is Love şarkısı sevginin iletişim yoluyla nasıl yayılacağı hakkındaki felsefi düşünceleri yansıtmaktadır. Böylece önerdiğimiz bu şarkı İkizler burcunun vazgeçilmez şarkısı olabilir.

Bir diğer önerimiz bireysel olarak değişim yapmak ve daha iyi bir insan olmak hakkında bir mesaj veren Michael Jackson – Man in the Mirror şarkısı. Çünkü İkizler burcu genellikle toplumda bir fark yaratmak isteyen, değişim yaratmaya çalışan kişilerdir.

Son olarak Prince – When Doves Cry: İkizler burcu insanlarının karmaşık düşünce yapısı ve çift karakterli doğası, bu şarkıda yansıtılmaktadır. Ayrıca şarkıdaki sözler, İkizler burcu insanlarının ilişkilerindeki zorlukları da yansıtmaktadır.

Burçların şarkıları, ikizler burcu

İkizler Burcunun Özelliklerini Yansıtan En İyi Türkçe Şarkılar

Şebnem Ferah’ın “Yorgun” şarkısı ile başlayalım. Bu şarkı doğrudan ikizler burcunun özelliklerine atıfta bulunur. Dolayısıyla şarkıda, ikizler burcunun meraklı, enerjik ve sosyal doğası anlatılır.

Ferdi Tayfur’un “Merak Etme Sen” şarkısı ise ikizler burcunu anlatan bir diğer Türkçe şarkıdır. Şarkıda, ikizler burcunun meraklı doğası anlatılır ve ayrıca iletişim kurma ihtiyacı duyan bir burç olduğuna dikkat çekilir.

Son olarak İkizler burcunun meraklı ve sosyal doğası vurgu yapan bir diğer şarkımız ise Semiha Yankı’nın “Sıcak Sımsıcak” şarkısıdır.

Benzer şekilde Bülent Ortaçgil’in  “Bu Şarkılar Adam Olmaz” şarkısı da ikizler burcunu en iyi özetleyen şarkılardan birisidir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram