Yıldızname Nedir?

Yıldızname Nedir | Turuncu Fal Cafenbsp

YILDIZNAME NEDİR?

Yıldızname, özellikle astroloji ile ilgilenen kişiler için oldukça önemli bir uygulamadır. Bazen diğer fallar ile karıştırılır. Ancak kahve falından farklı olarak daha geniş bir içeriğe sahiptir. Oldukça geniş kapsama sahip olan yıldızname, baktıran kişini karakteri ile ilgili pek çok bilgi vermektedir. Karakter dışında kişinin geçmişi ile ilgili de birçok bilgiyi anlatır. Kısası yıldızname bakılırken hayat yolculuğuna çıkılır. Bu yolculukta rehber, güneş, ay ve yıldızlardır. Gökyüzünden ve astronomiden anlayan uzman kişiler tarafından yıldızname falı bakılmaktadır. 

Günümüzde Yıldızname 

Geçmiş ve karakteristik özellikler dışında gelecekten de haber verir. Hayatında belli başlı sorunlar yaşayan insanlar, yıldızname ile sorunlarına çözüm bulacaktır. Sorularının cevabı yıldızname içinde gizlidir. Olayları öngören bir fal çeşididir. İster yüz yüze ister online fal seçeneği ile yıldızname bakılabilir.

Yıldızname bakmak için isim ve doğum tarihi yeterli olacaktır. İsteyen herkes baktırabilir. İsim ve doğum tarihinden yola çıkılarak yıldızların hareketlerine dikkat edilir. Alanında uzman kişiler tarafından yıldızname falınız hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Yıldızname, Osmanlı döneminde de oldukça yaygın bir fal çeşidiydi. Ancak kökeni Osmanlı’dan çok daha eski zamanlara dayanır. Bunun dışında İslam felsefesinde de yeri vardır. Daha çok çözüm yolu olarak görülür. Kesinlikle bir tedavi yöntemi değildir. Kişiye bilgiler vererek nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda yardımcı olur.

Yıldızname Nedir | Turuncu Fal Cafenbsp
Yıldızname Nedir? | Turuncu Fal Cafe

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Astrolojik bilgiye sahip olan kişiler tarafından yıldızname falına bakılır. Sadece baktıracak kişinin ismi ve doğum tarihi, yıldızname falı için yeterli olacaktır. Baktıran kişinin isminde bulunan harf sayısı ve doğum tarihinde yer alan sayılar, onun karakteristik özelliklerine kolayca ulaşılmasını sağlar. İsteyen herkes için bakılabilecek bu fal, yıldızların hareketlerinin yorumlanması ile ortaya çıkar. Güneşin, ayın ve yıldızların konumu geçmiş, gelecek ve karakter hakkında pek çok bilgiye ulaştırır. Detaylara yer veren bir fal çeşididir. 

Bunun dışında taş, su ve toprak kullanılarak bakıldığı zaman çok daha iyi sonuçlar verecektir. Bazı özel kitaplardan da destek alınır. En net bilgilere yıldızname aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Genelde hayatta yaşanan kötü durumların ya da çıkılmaz zamanların düzeltilmesinde fayda sağlar. Çözüm yollarının sunulmasında yardımcı olur. 

En önemli noktası astrolojidir. Astroloji hareketlerinden yola çıkılarak bakılır. Yıldızların, ayın ve güneş konumu, yıldızname falında kilit noktadır. Bu çözümlemeleri sadece profesyonel kişiler yapabilir. Ayrıca baktıran kişinin iş hayatına dair ve evlilik hayatına dair bilgiler de verir. Bu yolculuğun bilgilerini sizlere sunar ve akıllarda yer alan sorunların çözümüne çare olur. 

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram