Doğum Haritası

Doğum Haritası

Doğum Haritası Nedir Nasıl hesaplanır? Doğum Haritasında Bulunan 12 Ev Neyi Temsil Eder? Canlı Telefonla Sesli görüntülü Doğum Haritası Yorumlama

Doğdum haritası, kişinin doğduğu anda, doğduğu coğrafyada gökyüzünde güneşin, ayın, yıldızların konumunu baz alarak bakılmaktadır. Her insanın kendine özgü, farklı bir doğum haritası bulunmaktadır. Bu harita kişinin tüm hayat yolculuğuna dair bilgi vermektedir. Karakter özellikleri, hayat yolcuğu, dönüm noktaları gibi birçok olay bu haritada gizlidir. Harita, matematiksel ve astronomi hesaplamaları sonucunda ortaya çıkarılmaktadır. 

Doğum Haritası Nedir?

Doğum haritası, kişinin doğduğu esnada, doğduğu coğrafyada yıldızların, güneşin, ayın hangi konumda olduğunu göstermektedir. Burada ortaya çıkan konum, her insanın doğum haritasında farklı şekillerdedir. Bu konumdan yola çıkarak da kişinin hayat yolculuğu hakkında pek çok fikir üretilmektedir. Hayatında yer alan tüm dönüm noktaları doğum haritası bakılırken ortaya çıkmaktadır. Ayrıca karakteristik özellikleri de buradan belli olmaktadır. 

Doğum Haritası Nasıl Hesaplanır?

‘’Doğum haritası nasıl hesaplanır?’’ sorusu merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Doğum haritası için öncelikle 3 adet bilgi gereklidir. Kişinin doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeridir. Bu bilgiler net bir şekilde verilmelidir. Böylelikle harita daha doğru sonuçlar verecektir. Harita, bu bilgiler ile birlikte oluşturulmaktadır. Oluşturulduktan sonra ise burada güneşin konumuna, yıldızların konumuna ve ayın konumuna dikkat edilmektedir. Güneş burcu ve yükselen burcu baz alınarak birçok çıkarımda bulunulmaktadır.

Doğum Haritasında Bulunan 12 Ev Neyi Temsil Eder?

 • Birinci ev, kişinin kendisini temsil etmektedir. Kendi enerjinizi ve ruhunuzu tanıtan evdir.
 • İkinci ev, ekonomi hakkında bilgi vermektedir. Kişinin servetini ve ekonomisini ortaya koyar.
 • Üçüncü ev, diğer insanlar ile iletişim kurma biçimi hakkında bilgi vermektedir.
 • Dördüncü ev, ev yaşamı ve aile hakkında bilgiler içermektedir.
 • Beşinci ev, yaratıcılığı, ne tür buluşmalardan keyif aldığınızı anlatır.
 • Altıncı ev, sağlık konusu hakkında ve kişinin rutinleri hakkında bilgi verir.
 • Yedinci ev, kimi, nasıl sevdiğiniz hakkında bilgi verir. İdeal insanı tanımlar.
 • Sekizinci ev, kişisel dönüşüm ve zaman içerisindeki gelişimi anlatır.
 • Dokuzuncu ev, seyahat, felsefe, öğrenim gibi konuları içerir.
 • Onuncu ev, insanlar üzerinde nasıl bir imaj sergilediğinizi anlatır.
 • On birinci ev, dostlukları, arkadaşlıkları, iletişim bağlarını konu edinir.
 • On ikinci ev, hayalleri ve kişinin vizyonunu anlatır.

Online Doğum Haritası

Siz de artık bir yere gitmenize gerek kalmadan doğum haritanıza baktırabilirsiniz. Online doğum haritası sayesinde tüm hayat yolculuğunu istediğiniz zamanda öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve online doğum haritası randevusu almak. İster görüntülü doğum haritası isterseniz de sesli doğum haritası baktırabilme imkanına sahip olacaksınız.

Doğum Haritası | Turuncu Fal Cafe
Doğum Haritası | Turuncu Fal Cafe

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram