9 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Son birkaç hafta içinde yaşadığınız onca şeyden sonra nihayet yüzünüzde güller açacak. Verdiğiniz kararlar işe yaramış gibi görünüyor. Ancak, etrafınızdaki insanlarla fikirlerinizi ve duygularınızı paylaşmaktan kaçınmayın.

BOĞA BURCU

Bugün partnerinizle vakit geçirmek için çok iyi bir zaman dilimi olabilir. Ancak lütfen abartmayın. Çünkü olaylara ilişkin algınızı çarpıtmaya meyilli olduğunuzdan, her şeyden önce, ne yaptığınızı ve nasıl yaptığınızı iki kez düşünmeniz çok daha iyi olur.

İKİZLER BURCU

İnsanlar bugün sizi paylaşmaya daha istekli ve yardımsever bulabilirler. Bugün aynı zamanda bazı değerlerinizi ve ilkelerinizi gözden geçirip değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Biraz yalnız kalmaya çalışmanız yararınıza olabilir.

YENGEÇ BURCU

Bugün eğer isterseniz harika bir gün geçirebilirsiniz Sevgili Yengeçler. Son zamanlarda eksikliğini hissettiğiniz özgüveni kazanmak için bu güzel günün her  yönünden faydalanacaksınız. Ve partneri olanlar, ilişkinizde ciddi ilerleme kaydedebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Ailevi problemlerin, özellikle anne ve babalarla ilgili olanların, tekrar gün yüzüne çıkabileceği bir gün. Bugün inatçı, hatta kindar olabilirsiniz. Sözleriniz düşüncelerinizi bastırabilir. Sonrasına pişman olabileceğiniz şeyler yapmayın.

BAŞAK BURCU

Bugün sevdiklerinizin sevgisine ve şefkatine ihtiyacınız olacak. Doğanız gereği başkalarına çok şey veriyorsunuz ve onları her zaman gönülden destekliyorsunuz. Ancak ihtiyacınız olduğunda onlardan her zaman yardım alamazsınız.

TERAZİ BURCU

Bu gün meditasyon için küçük bir mola verme şansı vermelisiniz kendinize. Belirsizliklerinizin bir kısmını sevdiklerinizle veya eşinizle paylaşmalısınız. Bu, kendinizi başkalarının ulaşabileceği bir yere koymanız için bir fırsattır.

AKREP BURCU

Bugün, insanların sizinle aynı fikirde olmama eğilimi göstereceklerini keşfedebilirsiniz. Daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. İnsanlar ilginizi talep ettiğinde, desteklerinizi onlardan esirgemeyin.

YAY BURCU

Bugün kendinizi iki farklı olasılık arasında kalmış bulabilirsiniz. Bir yandan ya kendinize çekilip en sevdiğiniz köşede meditasyon yaparsınız ya da sizi bunaltan memnuniyetsizliklerini paylaşacak iyi bir arkadaş bulursunuz.

OĞLAK BURCU

Hiçbir yerden gelmeyen belirli bir gerilim aniden sizi ele geçirmiş olabilir. Gün boyunca duygularınız muhtemelen yoğun olacak, öyle ki otoriterliğiniz çevrenizdeki insanları biraz ürkütebilir.

KOVA BURCU

Mutlu olmak için her şey elinizde, bu yüzden bugün karanlık düşüncelerden vazgeçmelisiniz. İnsanlar yüzeysel veya kendini beğenmiş görünüyorsa, onları yargılamamaya ve arkalarından eleştirmemeye çalışın.

BALIK BURCU

Yakın zamanda romantik hikayeleriniz varsa, bir şeylerin havada uçuştuğunu fark etmiş olmalısınız. Ancak nedeni basit, hayatı olduğu gibi yaşamak yerine, yaşamaya karar verdiğiniz şeylerin çoğunu yaşamak istiyorsunuz. Akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.) 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram