8 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları | 16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Şu anda kendinizi aşırı derecede yorgun hissediyor olabilirsiniz ve bu da zihinsel ve fiziksel sağlığınıza zarar veriyor. Bir an için geri çekilin. Şu anki dersiniz: destek istemeyi öğrenmek ve bu süreçte akışta kalmak için çabalamak.

BOĞA BURCU

Bugün kendinize hak ettiğiniz değeri verin özbakıma ayırın. Değişimin harekete geçtiği göz önüne alındığında, herhangi bir taşınma kararı söz konusu olabilir; hatta bunun şehir dışı olma ihtimali bile var.

İKİZLER BURCU

Herhangi bir zamanda iki seçeneğiniz var: savaşmaya devam etmek ya da barış için yeşil ışık yakmak. Açık ve dürüst biçimlerde konuşmaya çalışın. Bu durum nasıl hissettiğinizi  reddetmeniz anlamına gelmez.

YENGEÇ BURCU

Daha önce başladığınız projelerinizin meyve verenlerini ve hala gelişme aşamasında olan şeyleri değerlendirin. Bugünkü yeni ay size sevgiyle ve niyetle yeni tohumlar ekmek ve ekilmiş tohumları beslemek için büyük bir fırsat sunuyor. 

ASLAN BURCU

Evrenin sizi desteklediğini bilerek, niyetlerinizi dikkatli bir şekilde belirlemenin zamanı geldi Sevgili Aslanlar. Yine de ilerlemek için acele etmeyin. Burcunuzda yaklaşan yeni ay size yepyeni bir dünyanın hayalini kurma fırsatı sunuyor.

BAŞAK BURCU

Geçmişte pek işinize yaramayan bir fırsat, yepyeni bir biçimde hayatınıza geri dönüyor. Ancak tereddüt etmeniz, aynı zamanda verilen fırsatın sizi durup düşündürecek kadar zorlayıcı olduğunun da bir işaretidir. Farklı bir yönde büyüme ve gelişme şansını kaçırmayın.

TERAZİ BURCU

Bazen dışarıdaki büyük, kötü dünyaya bir mola vermeniz ve kafanızın içindeki küçük dünyaya kaçmanız gerekir. Öyleyse, biraz hayal gücünüzü besleyen aktivitelere katılın. Unutmayın, yaratıcılığın her zaman bir nihai hedefi olmak zorunda değildir. 

AKREP BURCU

Arada sırada başkalarının sizin içsel iyiliğinizden faydalanmasına izin veriyorsunuz. Kendi iyiliğiniz pahasına çevrenizdeki insanlar için ortaya çıkıyorsunuz. Bu insanların kim olduklarına ve enerjinizi gizlice nasıl manipüle ettiklerine dikkat edin.

YAY BURCU

Sevgiye, şifaya ve bolluğa açık olduğunuzu ve ihtiyacınız olan her şeyin size her zaman sağlanacağını hissediyorsunuz. O halde yardımınızı özgürce sunun, bilginizi paylaşın, küçük işletmeleri destekleyin ve yankı uyandıran türden işler yapan hayır kurumlarına bağış yapın. Bugün ektiğiniz iyilik tohumları, yakında hayat yollarınız çiçeklendirecek.

OĞLAK BURCU

Yokluk zihniyetini dönüştürmenin zamanı geldi, Oğlak. Gerçekten hak ettiğiniz nimetleri çağırmanın zamanı geldi. Evrenin bilmenizi istediği şey şu: eğer gerçekten arzularsanız hem istekleriniz hem de ihtiyaçlarınız karşılanacak.

KOVA BURCU

Kötü bir durumla başa çıkmak için tüm çabanıza rağmen işler istediğiniz gibi gitmediğinde ne yaparsınız? Olumsuz duyguların aşağı yönlü bir sarmalına mı iniyorsunuz yoksa limonları limonataya dönüştürme fırsatını mı yakalıyorsunuz? Bugün bu soruya odaklanabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, artık duygusal olarak ulaşılmaz aşıkların peşinde değilsiniz. Artık imkansız bir romantizm fikriyle ilgilenmiyorsunuz. Ayaklarınız yerde, burada ve şimdi; ilişkinizi çok güzel yapan da bu!

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe