Ankara’nın En İyi Falcısı

Ankara’nın En İyi Falcısı

Falda 1 Numara.

Ankara da fal deyince akla ilk gelen yer Turuncu cafedir. Mekanın böyle ünlü olmasının nedeni ise Ankara’nın en eski fal evi olmasıdır. 19 senenin birikimi ve Ankara’nın en iyi falcılarının bir arada olması mekanın ünlü olmasını sağladı. Mekanın Türkiye’nin her yerinden müşterisi var ve aynı zamanda Türkiye’nin her yerinden bu mekanda çalışmak için gelen falcıları var.

Ankaranin-en-iyi-falcilari

En İyi Falcıların Yaşam Hikayesi.

Mekanın her gün açık olması müşterilerin hoşuna gidiyor ve fal müşterisi ile sürekli ilgilenen bir de fal asistanı var. Fal asistanın olması falcı için de müşteri için de gayet güzel bir durum. Falcılardan önce fal asistanın müşteriler ile ilgilenmesi müşteriler için büyük avantaj. Falcıyı tanımadan gelen müşteriler çoğunlukla fal asistanın yönlendirmesi ile falcıdan memnun kalıyorlar.  Çeşitli dünya kahvelerinin bir arada burada olması ve  kahve içerken otantik bahçesinin olması ayrı bir zevk katıyor kahveye. Fal için gelen müşterilerin memnuniyet oranı oldukça yüksek durumda. Tabi ki bu memnuniyet hem çalışan elamanların güler yüzlü olması hem de sadece falcılar için çalışan fal asistanın olması müşterileri ayrı bir cezbediyor. Bu mekanın sadece fal yeri olmayıp isterseniz canlı müzik, isterseniz terasta nargile keyfi veya isterseniz de arkadaşlarınız ile vakit geçirebilmek için langırt salonu bulunmaktadır.

fal-turunucu

Mekanın bu kadar ünlü olmasının başka bir nedeni de Ankara’nın En İyi Falcılarının bulunması. Hem ünlü falcıların burada olması hem de müşterilerin iyi falcılara fal baktırmak istemesi Ankara’nın en iyi fal cafesi yapmıştır.

Ankarnın en iyi falcıları, ankarada en ünlü falcı, ankaranın en ünlü medyumu, ankaranın en ünlü fal mekanı, ankaranın en eski fal mekanı, ankara’daki ünlü medyumlar, ankaranın en iyi fal mekanı, ankarada fal baktır, ankarada kahve falı baktır, ankarada en iyi fal bakanlar,  fal baktırmak istiyorum

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram