Falcı (Medyum) Kader

falcikadermedyumnbsp

falcikadermedyumnbsp

Falcı Kader Kimdir?

16 Yaşımda Annemin beni keşfetmesiyle başladı her şey. Yaşanacak şeyleri görmem ve hissetmemle çevremdeki insanları şaşırtmaya başladım. Allah tarafından verilen bir güçtü bu. Kimseden destek almadan baktığım bütün falların üstesinden geldim. Beyin okuma, su falı, küre falı, resim falı, ayna falı, tarot falı ve kahve falında kendi çapımda çok bilgiliyim.

Kendini Nasıl Geliştirdi!

Beyin okuma yeteneğimi keşfettikten sonra bunu geliştirmek için İsviçre Zürih’de eğitimini aldım. İstediğiniz kişinin Kafasına girerek merak Ettiklerini öğreniyorsunuz. Tamamen istediğiniz kişi gibi olabiliyorum. Sanki onunla konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz. Bire bir istediğiniz kişiyle konuşuyormuş gibi cevap bulamadığınız şeylere sizi şaşırtacak cevapları alırsınız. Seviyor mu, dönecek mi, sadık mı, gittiyse neden gitti, ne zaman dönecek, evlilik düşünüyor mu gibi soruların cevabını net bir şekilde alacaksınız.

Falcı Kader, Medyum Kader, Ankara Falcı Kader, Meşhur Falcı Kader, Kızılay Falcı Kader, En iyi Falcı Kader, gibi aramaların üstadı Kader hanım

Puan
Oyla
[Toplam: 104 Puan: 3.8]

Turuncu Fal Cafe

52 thoughts on “Falcı (Medyum) Kader
  1. Kader Hanımın bu yeteneği gerçekten Allah vergisi. Tarot baktırmak için her fırsatta uğruyorum.

  2. Profesyonelliğini ayrıca seviyorum 🙂 bir mucizesine daha şahit oldum. Bana terfi alacaksın demişti. Bu konu gündemde bile değildi imkansız diye düşünüyordum. Bu söylediği de oldu. Hiç beklemediğim bir anda. Ansızın geldi. Mutlu olduğum şeylerde de ben hep seninle iletişim halinde olacağım.

  3. Falci kader hanim sanırım beni tanıyor. başka yolu yok bu kadarını söylemesinin …bravo gerçekten

  4. Öncelikle sesiniz gerçekten insana pozitif enerji veriyor hem su falınızı hemde kahve falınızı çok ama çok beğendim

  5. Harika harika ve harika kaçıncı gelisim bilemiyorum ama beklemeye deger. Iskambil falı süper. Bekleyip görecez

  6. KADER hanimin muthis bir duru gorusu var.aslinda kahve sadece bir arac..bugune yani 2 yil icerisinde belki 100 den fazla uzmanla tanistim..emin olun ben onun gibi sizi ve yasayacaklarinizi goren birini ta-ni-ma-dim..

  7. Teşekkür ederim umarım söyledikleriniz çıkar çünkü evliliğe karşı birisi çok detaylı yorumladınız <3<3<3<3<3<3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram