Terazi Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Terazi Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Terazi Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Terazi burcu erkeği ve Terazi burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Terazi Burcu – Koç Burcu

Terazi, dengeli davranmayı seçerken Koç, uçuk kaçık davranışlar sergiler. Çoğu konuda zıt karakterlere sahip olsalar da güzel bir ilişki yaratabilirler. Koç burcunun tutkulu yapısı ve Terazi burcunun aşk dolu olması uyum sağlayan özellikler olacaktır. 

Terazi Burcu – Boğa Burcu

Boğa ve Terazi birbirlerinde aradıkları her şeyi bulur. Her ikisi de evlilik için can atar ve buna yatkınlardır. Terazi, yalnız kalamaz. Boğa burcu da aile kurmak için uygun bir yapıya sahiptir. Belki Boğa burcunun kıskanç yapısı ilişkiyi bazen zora sokabilir. Ancak bunun dışında gayet güzel bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Terazi Burcu – İkizler Burcu

Çok fazla ortak yönleri vardır. İkizler burcunun zekası, Terazi burcunu oldukça etkileyecektir. Terazi, İkizler ile eğer devamlılık istiyorsa ondan ilgisini kesinlikle eksik etmemelidir. Uzun vadeli bir ilişki doğacaktır.

Terazi Burcu – Yengeç Burcu

Aslında ilk başta güzel ilerleyen bir ilişki olarak görünür. Yengeç burcunun aile sevgisi ve evlilik isteği, Terazi burcunu oldukça etkileyecektir. Ancak Yengeç, sosyal değildir. Ailesi dışında kimseyi pek umursamaz. Sosyal hayata kapalıdır. Bu durum Terazi burcunun tam tersidir. Terazi, oldukça sosyal ve eğlenceli bir yapıya sahiptir. Sosyal konuda yaşanan zıtlıklar ilişkiyi oldukça zora sokacaktır. Bir takım çabalar sayesinde devamlılığı sağlanabilir.

Terazi Burcu – Aslan Burcu

Mükemmel bir çift. Terazi burcunun aradığı her şey Aslan burcunda bulunur. Gayet güzel bir birliktelik ortaya çıkar. 

Terazi Burcu – Başak Burcu

Başak ve Terazi asla uyumlu değildir. Başak, kendini mantıklı davranmaya adamıştır. Her hareketini düşünür. Birkaç konuda uyumlu olmanız Başak ile ilerleyebileceğiniz anlamına gelmez. İki burçta birbirini anlamakta pek çok zorluk yaşar. 

Terazi Burcu – Terazi Burcu

Ortak yönünüz çok fazladır. Bu durum da muhteşem bir ilişki yaşanmasına sebep olacaktır. Birbirlerine saygı, sevgi ve güvenle yaklaşırlar. Ufak tartışmalar yaşanabilir ancak buna rağmen harika ilerleyecek bir ilişkidir.

Terazi Burcu – Akrep Burcu

Akrep burcu, derin duygular besler. Sevgi, aşk ve tutku onun en öne çıkan özellikleridir. Tek problem aşırı kıskanç olmasıdır. Bu kıskançlığı Terazi burcunu bunaltabilir. Ancak Terazi, bu konuyu görmezden gelirse harika bir uyum yakalarlar. 

Terazi Burcu – Yay Burcu

Yay burcunun neşesi ve enerjisi Terazi burcunu çekecektir. Ancak Yay ile geçinmek her zaman kolay değildir. Çok çabuk sıkılır ve hızlı soğur. Bu durum Terazi ile uyumsuzluk yaşamasına neden olur. Büyük bir uğraş sonucunda ancak devam edecektir.

Terazi Burcu – Oğlak Burcu

Oğlak, hislerini belli etmez ancak muhteşem bir denge oluşmasını sağlar. Şımartmaz ve gerçekçi tavırları ile ayaklarının yere sağlam basmasını sağlar. Şaşırtıcı derece de eğlenceli bir ilişki ortaya çıkar.

Terazi Burcu – Kova Burcu

İşte en iyi uyum sağlayan çiftlerden biri daha. Aynı frekansta olan bu iki burç, birbirleri ile muhteşem bir uyuma sahiptir. Kova, oldukça rahattır ancak bu rahat görüntüsünün altında tutucu biri yatar. Her açıdan uyum sağlayan Terazi ve Kova, güzel bir ilişki yaşayacaktır. İlişkileri uzun ömürlüdür.

Terazi Burcu –  Balık Burcu

Kendini tamamen duygusallığa kaptıran Balık ile mantıklı düşünen Terazi burcunun anlaşması biraz zor olacak. Balık burcunun hayalci tavırları Terazi için pek çekici olmayacaktır.

Terazi Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe
Terazi Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram