Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları

Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları

Hangi Burcun Erkeği Nelerden Etkilenir?

Koç Burcu

Rekabetçi bir yapıya sahiptir. İlişkilerinin çekişmeli olmasını tercih eder. Eğer bir Koç erkeğini etkilemek istiyorsanız onu kıskandırmaya çalışabilirsiniz. Kışkırttığınızda mutlaka dikkatini çekmiş olacaksınız. Ayrıca enerjik olmayı unutmayın.

Boğa Burcu

Dış görünüme çok dikkat eder ve bundan dolayı şık görünmeye özen göstermeniz gerekir. En önemsediği şeylerden biri sadakattir. Mutlaka sadakat sahibi olmalısınız. Bununla birlikte güzel bir yemekte onun aklını çelecektir.

İkizler Burcu

Mutlaka onu meraklandırmalısınız. Çünkü bir İkizler erkeği merak ettiği kadının peşine düşecektir. Entelektüel olmayı da unutmayın. İkizler erkeği, entelektüel ve bilgi birikimi olan, onu meraklandıran kadınları bırakmak istemeyecektir.

Yengeç Burcu

Ailesine çok önem verir. Onun için aile değerleri çok önemlidir. Siz de mutlaka aileye çok önem verdiğinizi dillendirmeyi unutmayın. Hatta ona iyi bir anne olabileceğinizi kanıtlarsanız sizden fazlasıyla etkilenecektir. 

Aslan Burcu

Her zaman onu övmeli, takdir etmeli ve ön plana çıkarmalısınız. Bu yaptıklarınız çok hoşuna gider ve sizden mutlaka etkilenir. Lakin siz de güçlü ve gösterişli biri olmaya önem vermelisiniz. Böylelikle onu etkiniz altına alabilirsiniz.

Başak Burcu

Başak erkeği de tıpkı Başak kadını gibi titizdir. Mutlaka düzene, temizliğe dikkat etmeniz lazım. Böylelikle onu etkilemek için bir adım atmış olursunuz. Temiz ve titiz olmaya dikkat ederken bir yandan da onu takdir etmeyi unutmayın.

Terazi Burcu

Bakımınıza, giyiminize, görüntünüze çok dikkat etmeniz ve önem vermeniz gerekir. Bakımlı bir kadından epey etkilenir. Seçtiğiniz kıyafetler de mutlaka özenli olmalı. Bu sayede onun dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

Akrep Burcu

Gizemli, merak yaratan kadınlardan hoşlanır. Eğer onun dikkatini çekmek için zor ve gizemli kadını oynamanız gerekir. Bunun yanında kıyafetlerinizi cesur parçalardan yana seçebilirsiniz. Bu onu epey etkileyecektir. Zor kadın olmayı unutmayın.

Yay Burcu

Yeni maceralara atılıp hayatı keşfetmeyi çok sever. Onun gibi seyahat etmeyi sever ve yeniliklerden kaçınmazsanız mutlaka sizden etkilenecektir. Yalnız bunu ona aşılamanız gerekiyor. Bunları sevdiğini gözüne sokmalısınız. Böylece onu etkileyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Geleneksel bir yapıya sahipti ve işine, kariyerine çok önem verir. Kariyerinize önem verip ona boş olmadığınızı göstermeniz lazım.  Mutlaka iş güç sahibi olduğunuzu belli etmeniz lazım. Sorumluluklarınızı da unutmayın ve sorumluluk sahibi olun.

Kova Burcu

Sosyal ve yardımsever kadınlardan epey etkilenir. Olabildiğince sosyal sorumluluk projelerine, toplumsal etkinliklere katılın. Bunun dışında onu anlayan birini hayatında ister. Onu anlamaya çalışın. İlk yapmanız gereken onunla arkadaş olmaktır.

Balık Burcu

Romantik, sevecen ve fedakar kadınlardan hoşlanır. Hatta romantik olmayı abartabilirsiniz. Çünkü romantik bir kadın fazlasıyla hoşuna gidecektir. Evcimen bir erkek olduğu için etkileneceği kadın da evcimen olmalıdır. Kalbine girmeyi başarın gerisi zaten gelecektir.

burç erkekleri, burç erkeklerine çekici gelen kadınlar, burç erkekleri özellikleri, burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, erkekleri etkilemenin yolları, burçlar, fal santrali, turuncu fal, fal çeşitleri,Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları | Turuncu Fal Cafe
Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları | Turuncu Fal Cafe

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram