Tarot Kariyer Falı

Tarot Kariyer Falı

Tarot Kariyer Falı Baktır, Aşk, iş, para, Sağlık için hemen canlı fal baktır. 7/24 Online fal bakan falcılara fal baktırmak için hemen arayın. Tarot Falı, Kahve Falı, Yıldızname ve daha fazlası…

Tarot kariyer falı nedir? Orta Çağ’dan günümüze miras kalan fal çeşitleri arasında tarot falı hakkında çok fazla bilgi kirliliği mevcut. İçinizden fal baktırmak geçiyor yalnız duyduklarınızdan ötürü adımlarınızı geri çekiyorsanız bu yazı sizin için. Kulaklarınızı yalan bilgilere tıkayın ve gerçek fal deneyiminizin keyfini çıkarın. Tarot kariyer falı da iş yaşantınıza dair bilgi verecek ve çalışma hayatınızda yaşayacaklarınızı sizlere sunacaktır. Terfi alacak mısınız, kariyerinizde değişim olacak mı, iş yerinizde çıkan sorun düzelecek mi? Bunlar ve daha fazlası tarot kariyer falında yer alıyor. Siz de tarot baktırarak kariyerinizle alakalı her detayı öğrenebilirsiniz.

Kartlara yalnızca falcı dokunmalıdır.

En çok bilinen yanlışların başında gelir. Kartlara danışan da dokunmalıdır. Her şeyden önce fal baktırmak isteyen kişinin enerjisi esas önemli husustur. 

Tarotun astrolojiyle ilişkisi yoktur.

Tarot Yanlışı sevmez…

Bu da en çok bilinen yanlışlardandır.

Bunun sebebi astrolojinin bir fal olmadığı ve başka herhangi bir falla ilişkilerindirilemeyeceği inancıdır. Ancak gerçek tarot falı destesindeki her kart astrolojideki her burca denk gelir. 

Tarot açılımı yapılırken kahve de içilmelidir çünkü ancak kahve falıyla birlikte yorum yapılabilir. Böyle bir gereklilik yoktur. Aslında fal çeşitleri arasında kendilerine özgü özellikler barındıran ve oldukça farklılıklara sahip iki ayrı metottur gerçek kahve falı ve tarot falı. 

Yıllarca bu işi yapan uzmanlaşmış en iyi falcılar isterlerse kendi tarzlarına göre ikisini aynı anda yorumlayabilir. Ancak şart değildir. Bazı kartlar kaderi doğrudan etkiler. Kartların anlamları sabittir ancak yorumlar her açılımda, herkes için aynı olamaz. Dolayısıyla bazen bazı kartlar kaderimize ve hayatımıza dair net şeyler söyler. Bazen de aynı kart başka bir şekilde açıklanabilir. Hisleri ve sezgileri kuvvetli olan herkes tarot bakabilir.

Canlı Tarot Kariyer Falı Nedir?

Canlı tarot kariyer falı nedir? Genelde gelecek hakkında bilgi veren ve 78 karttan oluşan bir destedir. Ayrıca ilk çıktığı dönemlerde oyun kartları olarak kullanılan kartlara sahiptir. Bu kartların her birinin sembolü ve anlamı farklıdır. Kişinin düşüncelerine ve niyetine göre yorumlar değişebilmektedir. Kartları ise büyük arkana ve küçük arkana olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle küçük arkana kartları günlük olaylar hakkında pek çok bilgi verir. Bu nedenle günlük Canlı Tarot falı epey popülerdir. Bunun yanında artık Canlı Tarot falı baktır işlemi çok daha kolay. İsteyenler   Canlı Tarot falı baktırabilir ve böylece hiçbir yere gitmesine gerek kalmaz. İster evden ister ofisten   Canlı Tarot falı baktırabilirsiniz. 

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram