Günlük Burç Yorumları 29 ağustos 2022

Günlük Burç Yorumları 29 ağustos 2022

Günlük Burç Yorumları 29 ağustos 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Zaten iyi olan banka bakiyenize dahasını eklemeyi başaracaksınız. Resmi sıfatınız dahilinde önemli bir göreve aday gösterilebilirsiniz. Düzenli egzersizlere devam etme kararlılığınız sayesinde sağlığınızı korursunuz. Birisi iç cephedeki eylemlerinize bir istisna getirebilir. Uzun mesafe seyahat edenler için konforlu bir yolculuk öngörülmektedir. Yeni bir mülk edinmeye bir adım daha yaklaşmanız muhtemeldir. Genç aşıkların günü birlikte geçirmesi muhtemeldir.

Bugünün uğurlu sayısı:7

Bugünün uğurlu rengi: Kavuniçi

Bugünün falı: Su Falı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Daha önce birçok kez sevildin Boğa, ama hiç bu kadar sevgiyle olmamıştın. Asla biraz fazla yoğunlukla. Çıplak olduğunuzu hissetmek çok doğal; işler gerçek olduğunda kaçacak hiçbir yerin yok. Hatırlanması gereken en önemli şey, bu sevgiyi hayatınıza tezahür ettiren kişinin siz olduğunuzdur. Belirli deneyimler yoluyla büyümeniz için yer tutan şey sizin yüksek benliğinizdir. Direnişi bırakın ve sevginin yolunuzu aydınlatmasına izin verin. Hayal edebileceğinizden daha fazla şekilde büyümek üzeresiniz.

Bugünün uğurlu sayısı:5

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Kuantum Tarotu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Kendinizi arındırmanızı sağlayan büyük bir uyanışın ortasındasınız. Yolculuğunuzun bu noktasında öğrendiğiniz şey, öz değerinizin üretkenliğinizle doğru orantılı olmadığı ve kendinizi iyi hissetmek için her zaman yang modunda olmanız gerekmediğidir. Öyleyse anlatıya bir oyunculuk unsuru getirelim, olur mu? Yerde pervasızca yuvarlanmanın ve karnınız ağrıyana kadar gülmenin zamanı geldi. 

Bugünün uğurlu sayısı:6

Bugünün uğurlu rengi: Kavuniçi

Bugünün falı: Su Falı

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Bu bir mağduriyet hikayesi değil. Bu bir dönüşüm hikayesi. Yaralarınızı bilgeliğe, acılarınızı güce dönüştürmenin hikayesi. Bu, eskiye 1000 kez ölmenizi gerektiriyorsa, öyle olsun, Yengeç. Öyle olsun. Burcunuzdaki yeni ay size cezalandırılmadığınızı hatırlatıyor. İstediğiniz her şeyi ve daha fazlasını almaya hazırlanıyorsunuz. Seviye atla, güzel!

Bugünün uğurlu sayısı:5

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Ateş Falı

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Bugün, sezginize tamamen güvenmeniz isteniyor. Satır aralarında okuduklarına güvenmek için. Mantıklı zihniniz tarafından size sunulan hikayeye rağmen bir şey “kapalı” göründüğünde güvenmek. Zor konuşmalar başlatmak veya kendinizi güvende hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu sormak her zaman rahat olmayabilir. Ama yine de büyümenin bizi rahatsız edici ve tanıdık olmayan bölgelere götürdüğü biliniyor.

Bugünün uğurlu sayısı: 1

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Ateş Falı

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Evren karışık sinyalleri sevmez. Yani, bir açıklık alanına girin. Niyetlerinizi dikkatli bir şekilde belirleyin ve ardından doğru yönde harekete geçmeye hazırlanın. Tek odaklı odaklanma seni güzel yerlere götürecek. Aynı zamanda, yapamayacağınız bazı şeyler olduğunu kabul edin. Ruh ekibinizin desteğini gerektiren şeyler. Önemli olan şeyler hakkında bir konuşma başlatarak, şu anda ihtiyacınız olan desteği alabileceksiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Ebced Tarotu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Hepimiz hayatımızdaki insanlar tarafından görülmek, duyulmak ve anlaşılmak isteriz. Ancak, yargıları bırakıp onlara bir açıklık alanından kendimiz yaklaşmaya istekli miyiz? Sabah kahvenizi içerken düşünecek bir şey. Yengeç burcundaki yeni ay, sizi insanlarla oldukları yerde tanışmaya teşvik ediyor. Bu yüzden, kendi kusurlarınızı kutladığınız gibi onların kusurlarını da kutlayın. Kabul, kişilerarası ilişkilerinizde dinamik bir değişim yaratmanıza yardımcı olacak sihirli bir bileşendir.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Tanrıça Tarotu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Bu, geriye bakıp ilerlemenizi ölçmenin zamanı, Akrep. Geçmişi bilgelik merceğinden gözlemleme zamanı. Mükemmel bir şekilde işleyen şeyler vardı ve sonra büyük bir karışıklığa neden olan şeyler vardı. Ancak, hepsi için minnettarsınız çünkü başarısızlıkların size başarının asla olmayacağını öğrettiğini anlıyorsunuz. İşte size güzel bir günlük uyarısı: Yılın ikinci yarısında yanınızda götüreceğiniz hikayeler neler? Her zaman olduğu gibi, aradığınız cevaplar içinize dönerek bulabilirsiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 5

Bugünün uğurlu rengi: Beyaz

Bugünün falı: Yüzük Falı

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Kararı olduğundan daha karmaşık hale getiriyorsun. Kalbiniz zaten ne istediğini biliyor. Kafan sadece onunla gemiye binmek zorunda. Unutma, seni mutlu eden şeyi seçmek suç değildir, ne bu zaman ve mekan gerçekliğinde ne de paralel olarak var olan bir gerçeklikte. Kişilerarası ilişkileriniz söz konusu olduğunda, sınırları korumanız isteniyor. ‘İyi niyetinize’ rağmen sevdiğiniz insanları iyileştiremez veya düzeltemezsiniz. Bazen, onların hatalarını yapmalarına izin vermek, yavaş yavaş öğrenmeniz istenen bir sevgi dilidir.

Bugünün uğurlu sayısı: 9

Bugünün uğurlu rengi: Lila

Bugünün falı: Evlilik Falı

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Koşullarınız değişmiş olabilir veya olmayabilir, ancak kesinlikle değiştiniz. Bugün, işlerin neden böyle olduğu konusunda daha iyi bir bakış açısına sahipsiniz. Kendi kalıplarınız ve yol boyunca ustalaşmanız gereken karmik dersler hakkında daha derin bir anlayış. İyileşmeye giden yol nadiren doğrusaldır. İşin güzel yanı, ruhunuz hazır. Ruhunuz, mevcut zorlukları adım adım atmaya ve sizi evriminizin bir sonraki düzeyine doğru itmeye hazırdır.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Turkuaz

Bugünün falı: Tarot Falı

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

Kova, ‘kim’, ‘ne’ veya ‘neden’ hakkında endişelenmen senin için değil. Siz zaten sevgi dolu farkındalıkla niyetlerinizi belirlediniz. Şimdi yapmak istediğiniz tek şey, niyetlerinizle uyum içinde olmak ve kendinizi alıcı modda olmanıza izin vermektir. Bu bir sır. Bir süredir tezahür ettirdiğiniz değişimi çağırmanın sırrı!

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Ateş Falı

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Ağustos

“Doğru yolda yürüyorsan ve yürümeye devam etmeye istekliysen, sonunda ilerleme kaydedersin.” Sabah çayınızı demlerken üzerine düşünmek için Barack Obama’nın bilgece sözleri, Balık. Bugün, günlüğe otururken, yıl sonuna kadar daha iyi olmak istediğiniz 5 şeyi not edin – örneğin bir yoga pratiği geliştirmek veya yeni bir dil öğrenmek. Ve sonra, her gün, aksatmadan, verilen hedef doğrultusunda bir eylem adımı atın. Not: Bugün başladıysanız, yıl sonunda nerede olacağınızı hayal edebiliyor musunuz?

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Cismani

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram