Sağlıklı Bir İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Sağlıklı Bir İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Sağlıklı ve Huzurlu Bir İlişki İçin Neler Yapılması Gerekiyor? 

Birbirinize karşı açık olmalısınız

Yaşanan tartışmaların, kavgaların nedeni büyük oranda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanıyor. Aslında partnerinizin sizi, konuşmanızdan, bakışınızdan, gözlerinizden anlamasını istiyorsunuz ama işler böyle ilerlemiyor. Anlamasını beklemek yerine açık olmalı ve bazı şeyleri direkt söylemelisiniz. Eğer böyle yaparsanız işler büyümeden çözüme kavuşturacaksınız. Söylemeyip anlamasını beklerseniz ise kavgalar ve tartışmalar boyut değiştirecektir.

Onu dinlemeyi deneyin

Düşüncelerini, söylediklerini dinlemeniz gerekiyor. Onu dinlemeden ve geçiştirerek hiçbir yere varamazsınız. Bunun yanında ilişkiniz daha da kötüye gider. Oturup ne hissettiğini ne söylemek istediğini dinlemeniz ve buna göre hareket etmeniz lazım. Onu dinlediğinizde ona, onu önemsediğinizi de hissettirmiş olacaksınız. Yani ilişkinizin daha sağlıklı hale gelmesini sağlayacaksınız.

Sevginizi hissettirmelisiniz

Sevginizi mutlaka belli etmelisiniz. Zaten sevmesem birlikte olmama gibi bir düşünceye kapılmayın sakın. İlla ki bir şeyler almanız gerekmiyor. Ufak tefek şeyler almak, ona sıkı sıkı sarılmak, söylediklerine kulak vermek sevginizi gösterecektir. Asla onu bu sevgiden mahrum bırakmayın.  

Özel alan yaratın

Sürekli bir arada vakit geçirmekte bir yerde birbirinizi sıkmanıza neden olabilir. Gereksiz kıskançlıklara girmeden kendi özel alanınızı yaratmalısınız. Partnerinizin de bir özel alanı olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede daha sonra birbiriniz ile paylaşacak, sohbet edecek anılarınız da olacaktır.

Güven duygusunu pekiştirmeniz gerekiyor

Davranışlarınızla, düşüncelerinizle ona güven vermelisiniz. Güven vermek bir noktadan sonra kıskançlık krizlerinin oluşmasının önüne geçecektir. Güvensiz davranışlar, açıklama yapmaktan kaçmak, işlerinizi gizli saklı halletmek güvensizliği de beraberinde getirecektir. Oysa bazı şeyleri ona güzelce açıklasanız kıskançlık krizlerinin önüne geçecek ve güven duygusunun oluşmasına neden olacaksınız. Bir noktadan sonra o da size bu duyguyu vermeye çalışmak için çabalayacaktır.

Yanında olduğunuzu hissettirin

Dertlerini, sıkıntılarını dinleyin ve bunları çözmesine yardımcı olun. Çözemeyeceğini konular olsa bile desteğinizi esirgemeyin. Orda olduğunuzu ve her daim elinizi uzattığınızı hissettirin. Böylece hem güven verecek hem de istediği an yardım edebileceğinizi belli edeceksiniz. Aranızda oluşan bu etkileşim ise ilişkinizi daha iyi bir hale getirmenizi sağlayacaktır.

Küçük detaylara takılmayın

Ufak tefek detaylara takılmak gereksiz tartışmaların çıkmasına neden olacaktır. Bu tarz ufak şeyleri sakın büyütmeye kalkmayın. Yoksa içinden çıkılmaz tartışmaların başlangıcına yol açmış olursunuz. Elbet herkesin kusuru olabilir. Sonuçta hiç kimse mükemmel değildir. Ondan mükemmeliyet beklemeyin.

Romantizmi rafa kaldırmayın

Romantik dakikalar geçirmekten kaçınmayın. Onunla aranızda bulunan romantizmi her daim dinamik tutmalısınız. Romantizm bir ilişkinin sağlam kalmasını sağlayan etkenlerden biridir. Bu nedenle romantik bir akşam yemeği ve romantik sohbetler aranızdaki bağı elbette kuvvetlendirecektir.

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram