Doğum Haritası Sizin İçin Neler Söylüyor?

Doğum Haritası Sizin İçin Neler Söylüyor?

Doğum Haritası Nedir?

Doğum haritası, gökyüzünde doğduğumuz güne ve ana ait olan özel bir haritadır. Yer merkezli olduğu ve doğum yerinizden gözlemlenebilen gözlenebilen gezegenleri gösterir. Yani doğduğunuz anda gökyüzü nasıl bir konumdaydı bunun resmidir. Bu harita, insanın hayatını temsile eder. Harita daire şeklindedir ve daireyi ikiye bölen bir çizgi vardır. İşte bu çizgi de ufuk çizgisi olarak isimlendirilir. Gezegenlerin, güneşin, ayın, yıldızların konumuna bu haritada tek tek dikkat edilir. Buna göre de pek çok anlam çıkarılır. Hayatın tüm gizemlerinin bu haritada yer aldığı söylenebilir. 

Haritada yer alan sembollerin önemi de büyüktür. Her gezegen ve gök cismi farklı sembollerle gösterilir. Ayrıca bunların hepsi Zodyak açıları ile ölçülür ve tüm burçlar böylece oluşturulur.

Doğum Haritasında Yer Alan Evler Neyi Temsil Eder?

Doğum haritası, Yıldızname olarak da bilinmektedir. Bunun yanında doğum haritasından bahsedilirken ev kavramı kullanılır. Haritada toplam 12 tane olmak üzere ev bulunur. Burada yer alan evlerin her biri farklı olayları temsil etmektedir ve her birinin de burcu bulunmaktadır. Güneş, Ay ve yükselen burcumuz dışında her bir evimizin de farklı farklı burçları bulunur. Tüm bu detaylar doğum haritasında ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Ufuk çizgisinin solunda olan burç yükselen burcu temsil eder. Buralarda yer alan sembollerden yola çıkılarak 12 evin hepsi tek tek yorumlanır. Örnek verilecek olursa evlerden biri aşk hayatını, biri sağlık durumunu, biri evliliği, diğer aile hayatını konu edinir. Kısacası her evin kendine ait özel bir konusu bulunur.

Doğum Haritası Nasıl Yorumlanır?

Tüm hayat yolculuğu hakkında detaylı bilgi veren doğum haritası, meraklarınızı giderecektir. Hayat yolculuğunda yaşanacak dönümleri, hastalıkları, evliliği vs. sizlere söylemektedir. Ayrıca bu olayların hepsi hakkında detaylı bilgi sunmaktadır. Yıldızların ve gezegenlerin konumu bizim yaşamımıza dair her türlü bilgiyi sunar. Gelecek hakkında her ayrıntıyı buradan öğrenebilirsiniz. Bunun için yalnızda doğum tarihi, doğum saati ve yerini detaylı bir şekilde bilmek yeterli olacaktır. Bu bilgiler bize her sorunun cevabını verecektir. Ancak işinde uzman bir kişi tarafından bakılması gerekir. Çünkü uzman bir bakım daha doğru cevapların verilmesine neden olur.

Doğum Haritası Evlilik Uyumunu Gösterir mi?

Kiminle evleneceğinizi, nasıl bir evlilik hayatınızın olacağını ve ne zaman evleneceğinizi doğum haritası ile kolayca öğrenebilirsiniz. 

Online Doğum Haritası Bakımı

Online fal ve online doğum haritası bakımı sayesinde artık herhangi bir yere gitmenize gerek kalmayacak. İstediğiniz yerden hemen bizimle iletişime geçebilir ve doğum haritanıza kolayca baktırabilirsiniz. Üstelik her fal çeşidine online olarak bakım sağlanmaktadır. Siz de bize ulaşın ve oturduğunuz yerden keyifle doğum haritanıza baktırın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram