İkizler Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

ikizler burcu hangi burclar ile anlaşır- ikizler burcu koç burcu- ikizler burcu ve boğa koç ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu- burç uyumları - | İkizler Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafeikizler burcu- ikizler burcu hangi burclar ile anlaşır- ikizler burcu koç burcu- ikizler burcu ve boğa koç ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu- burç uyumları - turuncu fal- fal sant

İkizler Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

İkizler burcu erkeği ve ikizler burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

İkizler Burcu ve Koç Burcu

Eğlenceli, hareketli, keyifli bir ilişki olacak. Harika bir uyuma sahiplerdir. Neşeli ve değişken özellikleri ile birbirlerine kolay ayak uydururlar. Tek sorun İkizler burcunun sanatseverliğidir. Koç burcu, sanat konusunda pek de iyi değildir. Bunun dışında sorun yaşayacakları bir konu yoktur. 

İkizler Burcu ve Boğa Burcu

İkizler kadar değişken, hareketli, yeniliklere açık burca, Boğa burcu pek uyum sağlayamaz. Boğa, aradığı güveni İkizler burcunda bulamaz. Evcimen bir burç olan Boğa, İkizler için uygun bir seçim değildir. Çok çaba gösterildiği takdirde ilişki devam edebilir.

İkizler Burcu ve İkizler Burcu

Kesinlikle harika bir ilişki ortaya çıkar. Çok fazla ortak özellikleri vardır. Adeta birbirleri için yaratılmış gibidir. Her konuda fikri olan İkizler burcu arasında ufak tartışmalar çıkabilir. Ancak bu durum ilişkiyi kesinlikle etkilemez. 

İkizler Burcu ve Yengeç Burcu

Romantik ve sevgi dolu olan Yengeç burcu ile başına buyruk yaşayan İkizler burcu pek bir uyum sağlayamaz. Zıt karakterleri vardır. Yengeç, geleneklerine bağlı iken İkizler, özgürlük peşindedir. Eğer Yengeç, zincirlerini kırıp maceraya atılmak isterse ya da İkizler, düzenli bir hayata geçmek isterse bu ilişki güzel ilerler. 

İkizler Burcu ve Aslan Burcu

Aslan burcu, cazibesi ile İkizlerin dikkatini çekecektir. İkizlerin ince zekası da Aslan burcunu etkileyecektir. Bu durum ortaya güzel bir ilişki çıkarır. İkizler, Aslan burcunun gururunu kıracak bir söz söylemediği sürece uzun süre devam edecek ilişkidir.

İkizler Burcu ve Başak Uyumu

Başak burcunun detaycılığı, İkizleri çileden çıkarabilir. Sivri dilli olan Başak burcu ve aklına geleni pat diye söyleyen İkizler burcu arasında tartışmalar çıkacaktır. İkizler burcunun umursamazlığı da Başak burcunun hoşuna gitmeyecektir. Anlaşması zor olan bu iki burcun ilişkisi oldukça yıpratıcıdır. 

İkizler Burcu ve Terazi Burcu

Muhteşem birlikteliklerden biridir. İkizlerin çok yönlülüğü, Terazi burcunun hoşuna gidecektir. Bu çok yönlülüğün ona zengin katacağını düşünür. Hava grubunda olan bu iki burç birbirleri ile oldukça iyi anlaşacaktır.

İkizler Burcu ve Akrep

Cıvıl cıvıl olan İkizler burcu ve karamsar, gizemli bir yapıya sahip olan Akrep burcu karşımızda. Tamamen zıtlıklarla dolu olan bu ilişkinin devamı çok zorlayıcı olacaktır. 

İkizler Burcu ve Yay Burcu

Aynı zevkleri paylaşırlar ve birlikte sohbet etmekten oldukça keyif alırlar. İki burçta seyahat etmekten hoşlanır. Enerjileri oldukça uyumludur. Ortak özelliklerinin fazla olmasından dolayı harika ilerleyen bir ilişki ortaya çıkar.

İkizler Burcu ve Oğlak Burcu

Geleneksel, tutucu, sabit fikirli bir Oğlak burcu, İkizler ile uyum sağlamakta zorlanır. Yenilik peşinde olan İkizler, Oğlak burcunu oldukça sıkıcı bulur. İnatçı ve kıskanç yapısı ile İkizler burcunun tam tersidir. 

İkizler Burcu ve Kova Burcu 

Her iki tarafta neşeli, hareketli ve yenilik peşindedir. Hem zeka açısından hem de sosyal açıdan harika bir uyum yakalarlar. Renkli kişilikleri ile birbirlerini tamamlayan bir etki yaratırlar.

İkizler Burcu ve Balık Burcu

Oldukça zor bir ilişkidir. Balık burcu, hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Ayrıca evcimen, sakin bir hayat arar. İkizler ise eğlence peşindedir. Sürekli bir değişim arar. Birbirlerinin tamamen zıttı olan bu burçların uyum sağlaması epey zorlayacaktır.

Online Fal Baktırmak için

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram