Resim Falı İle Eş Seçimi

Resim Falı İle Eş Seçimi

Resim Falı

Çin’de ortaya çıkan resim falı, kişinin yüzüne bakılarak geleceği hakkında kehanetler üretmek olarak tanımlanabilmektedir. Eski dönemlerde Çin’de ortaya çıkmasıyla birlikte popüler bir hale gelmiş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Kişinin yüzünde bulunan tüm detaylar resim falı bakılırken dikkate alınır ve buna göre yaşam yolculuğu hakkında fikirler üretilir.

Resim Falı Nedir?

Resim falı, kişinin yüzü aracılığı ile elde edilen bilgilerden oluşmaktadır. Kişinin yüzünde yer alan tüm detaylara dikkat edilerek karakteri, sağlığı hakkında bilgiler verilir. Ayrıca kişinin yaşam yolculuğuna, aşk hayatına dair de bilgiler vermektedir. Özellikle eş seçimi konusunda kişiye fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Eski dönemlerde insanlar tarafından çok rağbet görmüş ve eş seçimleri bu fal ile yapılmıştır. Böylece herkes tarafından kabul görmeye başlamıştır.

Resim Falı Nasıl Bakılır?

İlk olarak kişinin resmine bakılarak yüzündeki detaylar incelenir. Kişinin resmi bu fal için yeterli olacaktır. Kendinize baktırmanın yanında bu fal çeşidini başkası adına da baktırabilirsiniz. Yani bir başkasının resmini kullanarak onun hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Üstelik sevdiğiniz kişinin resmini kullanarak resim falı baktırıp onunla olan geleceğinize dair bilgi de elde edebilirsiniz. Genel anlamda karakter özelliklerini öğrenebilir ve hakkındaki soruları sorarak cevap alabilirsiniz. Bu fal çeşidinde gelecek bilgisi de alınabilir ancak bundan ziyade daha çok onun karakter özelliklerini öğrenebilirsiniz. Hatta karakteri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Öncelikle kişinin alın bölgesine odaklanılması gerekir. Çünkü alnında bulunan tüm izlerin farklı bir anlamı bulunur. Geniş veya dar alın, küçük göz ya da büyük göz gibi tüm detaylar dikkate alınarak yorumlar yapılır. Ancak bu şekilde ayrıntılı bilgi sahibi olunabilir. 

Online Resim Falı

Online resim falı, telefon aracılığıyla sesli fal ya da görüntülü fal şeklinde bakılabilmektedir. Hemen hemen her fal çeşidinde olduğu gibi resim falında da online bakım biçimi mevcuttur. Gerçek falcılar ile iletişime geçip fal baktırmak istediğiniz resmi göndererek online resim falı yöntemini seçebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde fal baktırma imkanına sahip olacaksınız. Artık gece veya gündüz fark etmeksizin öğrenmek istediğiniz konuları gerçek ve online falcılar sayesinde öğrenebileceksiniz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram