Gerçek çıkan fal

Gerçek çıkan fal

Gerçek çıkan fal Baktırmak istiyorum diyorsanız Yıldızname ve Katina Falı Gibi, Sizlere kesin çıkan falları canlı telefonla 7/24 Fal bakan falcılar ile sunuyoruz.

Gerçek çıkan fal Baktırmak istiyorum diyerek konumuza dahil olduysanız sizlere aşağıda fallar hakkında bilgi verelim. Fakat hemen sağ alttaki arama veya whatsapp ile bize hemen yazabilir veya bizi arayabilirsiniz. Size hemen fal randevusu oluşturabiliriz. Yıldızname, Katina, Doğum haritası gibi 80+ Fal Çeşitleri ile sizlere 7/24 Hizmet vermekteyiz. Gece Gündüz Fal bakan falcılarımız ile Tüm sosyal medyadaki yorumlar, Çevrenizde bizi bilenler ve Turuncu Fal cafe yazarak her yerden güvenilirlik konusunda araştırabilirsiniz. Dünyanın En büyük Fal santrali Sizlere 24 Saat hizmet vermektedir.

Tanrıça Tarotu

Evrensel tarot kartlarının küçük arkana kısmı ile bakılabilen tanrıça tarotu, oldukça yüksek enerjiye sahip bir tarot çeşididir. Meditasyon kartları olarak da adlandırılan kartlara sahiptir. Danışanları huzur bulacakları ve iyi hissedebilecekleri konulara yönlendirmektedir.

Peçete Falı

Peçete falı, nadir bilinen fal çeşitlerinden biridir. Oldukça gizemli ve dikkat çekici bir tarafı vardır. Tılsımlı peçete, danışanın niyetine göre çeşitli algoritmalar ile parçalanmaktadır. Ardından ortaya çıkan şekiller niyete göre anlamlandırılmakta ve yorumlanmaktadır.

Rumi Tarot

Rumi tarot toplam 78 adet karttan oluşmaktadır. Sufi geleneğinin önemli bir şairi olan Mevlana Celaleddin Rumi’nin bahsettiği sevginin gücüyle hazırlanan görkemli kartlar eşliğinde, ruhunuzu aydınlatacak bir yolculuğa çıkmakta ve bu yolculukta içinizdeki bilgeliği keşfedebilmektesiniz.

İskambil Falı

52 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. İlk çıktığı dönemlerde oyun olarak oynanmaktaydı ancak sonradan bir fal çeşidi haline gelmiştir. Oldukça farklı dizilimlere sahip olduğu bilinmektedir. Ayrıca detaylı bilgi veren bir fal çeşididir.

Yüzük Falı

Yüzük falı, popüler fal çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fal çeşidi ile danışanlar ne zaman ve nasıl evleneceklerini ayrıca kaç çocuklarının olacağını ve çocuklarının cinsiyetinin ne olacağını öğrenmektedir.

Evlilik Falı

Ne zaman evleneceğini, nasıl bir evliliğe sahip olacağını öğrenmek isteyenler için oldukça uygun bir fal çeşididir. Üstelik en popüler fallardan bir tanesi de evlilik falıdır. Danışanların sıklıkla tercih ettiği ve olumlu sonuçlar aldığı bilinmektedir.

Bakla Falı

Çeşitli baklalar ve renkli taşlar ile bakılmakta olan Bakla falı, büyük bir geçmişe sahiptir. Aynı zamanda Anadolu kültüründe önemli bir yere sahiptir. Pek çok konu hakkında geleceğe dair yorumlar yapılmaktadır. Ayrıca taşların her biri farklı konuları temsil etmektedir.

Tarot Falının Nedir Çeşitleri Nelerdir?

Tarot falı çeşitleri Ortaçağ’ın sonlarına doğru ortaya çıkmıştır. Klasik tarot kartlarında 78 adet kart bulunmaktadır. Yıllar içerisinde pek çok farklı çeşidi de ortaya çıkmıştır. Başta klasik evrensel tarot olmak üzere zen dönüşüm tarotu, katina tarotu, melek tarotu, çingene tarotu gibi çeşitler zamanla popüler hale gelmiştir. Genel anlamda geleceği ve aşk, iş, aile ve sağlık gibi konuları ele almaktadır. Ancak bu konular tarot çeşidine göre de değişmektedir. Kimisi aşk hayatını öne çıkarırken kimi iş hayatına yönelmektedir. Kısacası tarot çeşitleri için hayatın detaylarını ortaya döktüğünü söyleyebiliriz.

Peki, bu tarot çeşitleri nelerdir? Hangi çeşit hangi konuya ağırlık vermektedir ve kaç karttan oluşan bir desteye sahiptir? Hadi hep birlikte tüm bu soruları cevaplandıralım.

Katina Tarotu Nedir?

65 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Genelde aşk hayatını öğrenmek isteyenlerin ilk başvurduğu tarot çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Evlilik ve aşk hayatına dair tüm detayları ve ilişkinin nereye varacağını söylemektedir. Kısacası yalnızca aşk hayatına odaklandığı ve bununla alakalı her şeyi sizlere sunduğunu söyleyebiliriz. Sevgiliniz veya eşinizle alakalı olan soruları, bu tarotta sorabilir ve gidişatın detaylarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle nasıl bir adım atmanız gerektiğini de öğrenmiş olacaksınız.

Çingene Tarotu Nedir?

Kökeni Hindistan’a dayanan fal çeşitlerinden biridir. Yıllar geçtikçe popülerliği tüm dünyaya yayılmıştır. Ortalama 500 yıllık bir tarihe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Toplamda 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Diğer tarot çeşitlerine oranla bir tık daha karışık olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Ayrıca hem geçmiş hem de gelecek hakkında birçok bilgi vermektedir. Üstelik gizli saklı kalan konuları da ortaya dökmektedir. 3 farklı açılıma sahiptir. Merak ettiğiniz konuya göre hangi açılımın yapılacağı da değişmektedir.

Tanrıça Tarotu Nedir?

Evrensel tarot kartlarının küçük arkana kısmı ile bakılmaktadır. Tanrıça tarotu bakılırken bu kartlara farklı birkaç anlam yüklenir. Kartlara yüklenen bu anlamlara net bir şekilde hakim olmak lazım. Bundan dolayı da herkes tarafından bakılamayan bir tarot çeşididir. Geçmiş hakkında birçok bilgiyi sizlere sunar. Özellikle geçmişten gelen olumluluğu günümüze getirir. Toplamda 44 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Meditasyon kartları olarak anıldığı yerlerde bulunmaktadır. 

Ebced Tarotu Nedir?

Ebced Tarotu, baktıran kişilerin öncelikle ismine gerek duyulur. İsmi ve doğum tarihi aracılığı ile yapılan ebced hesabına göre bu tarot çeşidine bakılır. 78 adet kart ile bakımı yapılmaktadır. Yapılan hesap doğrultusunda seçilip açılan kartlar yorumlanır. Akıldaki sorulara da bu biçimde cevap verilir. Geleceğe dair aşk, iş, sağlık, aile gibi genel konulara yorum yapmaktadır. Bu esnada akıldan geçirilen detaylara dikkat edilmelidir. Lakin bu falda en önemli kısım ebced hesabıdır. Ebced hesabının net ve kesin doğru olması gerekir. Ancak bu şekilde tarot kartları doğru yorumlanabilir.

Melek Tarotu Nedir?

Melek tarotunda toplamda 44 adet simgeden oluşan kart destesi vardır. Tüm bu simgelerin anlamları farklıdır. Her biri hayata dair pek çok ipucunu taşımaktadır. Gelecek ile birlikte hem geçmişe hem de şu ana dair yorumlar yapılır. Yani bu tarot çeşidi belirli bir zaman dilimine odaklanmaz. İstediğinizde geçmişe, geleceğe ya da şu ana dair soruları cevaplar. Bundan dolayı da fazlasıyla tercih edilen tarot çeşitlerinden biridir. Ayrıca aşk hayatına dair soruları net bir şekilde cevaplar. Bununla birlikte en çok tercih edilen açılımı evet hayır açılımıdır. Burada yapılması gereken ilk şey bir soru sorulmasıdır. Sorulan sorunun cevabına, kartların evet mi hayır mı dediğine bakılır. Sorunuz hayatın akışına dair herhangi bir soru olabilir. Konusunun ne olduğunu siz belirleyebilirsiniz. Buna uygun soru sorduktan sonra olumlu ya da olumsuz net bir cevap almış olacaksınız.

Peri Tarotu Nedir?

Peri tarotu üzerinde bulunan simgeler, aslında perileri temsil etmektedir. Destede bulunan kartlar, perileri simgelemenin yanında dört ayrı mevsimi de sembolize etmektedir. 60 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Üstelik epey zorlu bir faldır. Bakımı büyük çaba istemektedir. Durugörü yeteneğine bu tarot çeşidinde ihtiyaç duyulur. Çünkü bu sayede daha iyi bir bakım ile sonuçlanacaktır. Farklı farklı dizilimlere sahiptir. Bu dizilimlerin her biri farklı bir konuyu temeline koyar. Sorularınızın hangi konulara bağlı olduğuna bakılarak hangi dizilimin yapılacağı seçilir.

Rumi Tarot Nedir?

Evrensel tarot geleneği üzerine kurulan ve derin anlamlar içeren bir tarot çeşididir. Mevlana’nın derin anlamlar içeren sözlerinden yola çıkılarak bakılır. Ruhun derinliklerine ulaşmayı sağlarken hayatın gerçeklerini de kavramanızı sağlar. Aşk, iş, arkadaşlık, sağlık, aile gibi konuların tamamını içerir. Bu kartlar bilinmeyene ve hayal gücüne dayanarak yorumlanır. Mevlana’nın sözlerinin kavranması ve buradan yola çıkılırken soruya uygun yorumlar yapılması gerekir. Yanlış bir sonuç doğurmaması için her sözün anlamını iyi bilmek gerekir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram