FALCILAR TESTLER

BURÇLARIN ALDATTIKLARINI ANLAMA YOLLARI

BURÇLARIN ALDATTIKLARINI ANLAMA YOLLARI

Aşk iki kişiliktir. Ancak ilişkiler bizi zaman zaman farklı yollara çıkarabiliyor ve “istemediğimiz” hatalara sebep olabiliyor! Kimsenin üzerine suç yükleyecek durumumuz yok elbette. Yazımız tamamı ile eğlence amaçlı yazılmıştır; ancak arkadaşlarınızla paylaşıp dedikodu yapmak da serbest 😊

(Aşk hayatınızla ilgili fal çeşitleri arasında bütün cevapları alabileceğiniz fal hangisi biliyor musunuz? Geçmiş, bugün ve gelecekten haberdar eden katina falı ve diğer ismiyle aşk falı , ilişkinizle alakalı her şeyi bir bir ortaya koyuyor. Kendine özgü bir destesi olan aşk falı online fal olarak da gerçek falcı tarafından baktırılabilir. Sadece telefonunuz vasıtasıyla bulunduğunuz her yerden online fal hizmeti aşk falı ile sizlerle buluşuyor.)

Koç Burcu

Koçlar sevdikleri zaman bunu bütün dünyayla paylaşırlar, bilmeyen kalmaz. Aslında çok yalan dolanla işleri olmaz ancak nedense mesai seyahatleri uzayabilir, iş seyahatlerinin sıklığı artar…

Boğa Burcu

Süsüne püsüne dikkat eden Boğalar ilgileri başka yönlere doğru kaydıkça kendi bakımlarına daha çok özen göstermeye başlarlar. Eskiden tembelliklerinden oturdukları kanepeyle bütünleşirken, aniden spora ve sağlıklı beslenmeye de başlayabilirler.

İkizler Burcu

İkizlerin muhteşem sözel becerileri ve manipüle etme yetenekleri sayesinde aldattıklarını anlamak biraz zor olabilir. Laf cambazlığıyla onun aldattığından emin olsanız bile ansızın kendinizi suçlarken bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yengeçler sevdiklerini çok derin duygularla kabul ederler. Şayet ilgileri başka yönlere kaymışsa sevgisini birlikte olduğu insandan çeker ve sanki daha önce hiç fedakarlık yapmamışlar gibi buz gibi soğuk hissettirirler.

Aslan Burcu

Biriyle romantik bir ilişki içinde olan Aslanlar, her şeyi sevdikleriyle yapmak isterler. Fazla içli dışlı bir ilişki anlayışları olduğundan eğer sizden uzaklaşamaya başlamışlarsa veya tek başına da var olabilmenin güzelliğinden bahsediyorlarsa ilişkinizin sonu yaklaşıyor demektir.

Başak Burcu

Bir Başak’ın aldatmaya karar vermesi zordur ancak böyle bir şeye giriştiyse ondan beklenmeyecek ölçüde yüzeysel davranışlar sergilemeye başlayabilir. Daha önce kafasına taktığı detayları görmezden gelir.

Terazi Burcu

Açıkçası aldattığını en çok belli eden burç Terazidir. Masaya ters çevrilerek konan telefonlar ve şifresinin değişmesi, her daim boş görünen mesaj kutuları Terazilerin yapmayı tercih ettiği ve aldattıklarını ilan ettikleri davranışlardır.

Akrep Burcu

Akrepler bir anda buz gibi keserler ve sevgililerinin yanında laf olsun diye dururlar. İlişkide her şey artık onlar için zorunluluktur ve bunu da çok belli ederler. 

Yay Burcu

Özgürlük ve bağımsızlık deyince akla gelen ilk burç olan Yaylar, akılları en kolay karışabilecek burçların başında gelir. Aldatan bir yay en basit mevzularda bile büyük kavgalar çıkartır, kısıtlandığını ve baskılandığını iddia eder ve ayrılmanın pek de hoş olmayan yollarını arar.

Oğlak Burcu

Her anını en ince detaylarıyla planlayan Oğlaklar, aldatmaya başladıklarında eskisi gibi planlarına sadık kalamamaya başlarlar. Düzenlerinin tepetaklak olmasından kalplerinin mantıklarını ele geçirmesinden, Oğlakları aldattığını anlayabilirsiniz. Ya da en azından şüphelenebilirsiniz.

Kova Burcu

Kovaların ilgi alanları çoktur ve şayet partnerleri dışında da başka birilerine ilgi duymaya başlarlarsa, bu değişim gözle görünür derecede belirgin olacaktır. Daha önce yapmam dediklerini anlık bir fikir değişimiyle yapmaya başlarlar, sevmem dediklerini severler, izlemem dediklerini severek izlediklerini söylerler ve siz de tabii ki “N’oluyor?” diye düşünmeye başlarsınız.

Balık Burcu

Bir Balık hayal dünyasında yaşar desek çok da abartmış sayılmayız. Bedenleri yanı başınızda oturuyor olsa dahi ruhları sizi aldattığı kişide olabilir. Dalgınlığı artar, hafıza kayıpları yaşayıp söylediği yalanları anımsayamamaya başlar; hatta büyük bir talihsizlikle rüyalarında bile “yanlış” isimleri sayıklıyor olabilirler.

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir