Burç Kadınları İlişkiyi Nasıl Bitirir?

Burç Kadınları İlişkiyi Nasıl Bitirir?

Burç Kadınları İlişkiye Son Noktayı Nasıl Koyar?

Koç Burcu Kadını

Yüzleşmelerden pek hoşlandığı söylenemez. Karşısındaki kişi ile pek muhatap olmadan ilişkiyi en kısa yoldan bitirmek isteyecektir. Karşı taraf eğer üstelerse fazlasıyla sinirleri bozulacaktır. Ayrıca direkt ulaşılmaz bir moda geçecektir.

Boğa Burcu Kadını

İz bırakan bir kadındır. Gittiği yerde mutlaka bir iz bırakır ve hızlıca oradan ayrılır. Bunun nedeni ise boşluğunu hissettirmektedir. Tamamen ortadan yok olduğu söylenemez. Onu görürsünüz, hissedersiniz ama o çoktan gitmiştir.

İkizler Burcu Kadını

Sürekli sorun çıkartır ve şikayet eder. Artık bıktırır ve onun ayrılmasına gerek kalmadan siz ayrılmak istersiniz. Üstelik sizi ne olur bu konuyu kapatalım diye yalvartacak duruma getirir. Sonuçta ise onun ayrılık konuşması yapmasına gerek kalmaz çünkü ayrılmak isteyen siz olursunuz.

Yengeç Burcu Kadını

Ilımlı ve sevecen bir şekilde yaklaşır. Kimsenin kalbini kırmamaya çalışır. Zaten karşısındaki insanı üzeceğini düşünüp çok üzülecektir ama bir şekilde söylemekte ister. Çok düşünür ve en ılımlı konuşmayla ilişkiye noktayı koyar.

Aslan Burcu Kadını

Eğer onun beklentilerini karşılayamıyorsanız sizinle olan iletişimini kesecektir. İlişkinin tadı kaçtıysa asla bir dakika fazladan durmaz. İletişimini aniden keser ve çeker gider. Onu döndürmeniz mümkün değildir.

Başak Burcu Kadını

İkide bir onu böyle mi yapsaydım diye düşünür. Sürekli bir eksik ve yanlış giden şeyleri arar. Eleştirecek bir şeyler illa ki bulur. Bunları düşünmeden edemez. Ayrıldıktan sonra bile neyi doğru neyin yanlış yaptığını detaylı bir şekilde düşünür.

Terazi Burcu Kadını

Bitirmekten yana değildir. Biraz düşünüp ara vermek ister. Hatta ilişkinin gidebildiği yere kadar götürmeye çalışır. Direkt ayrıldığını görmek pek mümkün değildir. Hangi duruş kendine en uygunu olur onu seçmeye çalışıp durur.

Akrep Burcu Kadını

Öyle bir nokta koyar ki şaşırtır. Akıllardan çıkmayacak bir sonla gidecektir. Her daim iddialı olan Akrep burcu kadını, ayrılık esnasında bile öyle sıradan bir nokta koymayı seçmez. Hele ki karşı tarafın hatası yüzünden nokta koyuyorsa olay yaratacaktır.

Yay Burcu Kadını

Onun için bir bitişe imza atmak aynı zamanda yeni bir başlangıca başlamaktır. Her bitişin yepyeni bir başlangıç, yeni duygular olduğunu düşünür. Üzülüp, kafaya taktığı nadir görülür. Ayrılır ve kaldığı yerden hayata devam eder.

Oğlak Burcu Kadını

Asla üstelemez, uzatmaz. Konuyu açar ve ilişkiyi net bir şekilde bitirir. Üstelenmesinden ve bir şeylerin zorlanmasından, uzatılmasından nefret eder. Hatta böyle yapılması fazlasıyla sinirlerini bozacaktır.

Kova Burcu Kadını

Gidişata bakar ve buna göre durum değerlendirmesi yapar. Direkt kendi ayrılmaz. Ancak karşı tarafın bir şekilde uzaklaşmasına neden olur. Siz ne kadar anlamasanız da aslında gidişatı o belirlemiştir ve bunu hiç belli etmemiştir.

Kova Burcu Kadını

Fazlasıyla düşünür ve başta ne yapacağını bilemez. Duygusal tarafı biraz onu zor durumda bırakabilir. Bu nedenle konu biraz havada kalacaktır. Ancak sonunda elbet bir şekilde ayrılmanın yolunu bulur ve hemen oradan uzaklaşır.

Burç Kadınları İlişkiyi Nasıl Bitirir? | Turuncu Fal Cafe-burçlar, burç kadınları, hangi burç kadını, ayrılık süreci, burç kadınlarının ayrılık süreci, burçlar ve kadınlar, burç turuncu fal, fal santrali, burçların ayrılık tepkileri, burç, burç yorumları, burç analiz
Burç Kadınları İlişkiyi Nasıl Bitirir? | Turuncu Fal Cafe

Online Burç Yorumu

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram