Başak Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Başak Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Başak Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Başak burcu erkeği ve Başak burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Başak Burcu – Koç Burcu

Başak oldukça kırıcıdır ancak Koç burcunun kırıcılığı daha ağır basar. Macera ve yenilik arayışında olan Koç, Başak burcunu birden unutabilir. Bu göze alınmalıdır. Belki bir takım çabalar ile devam ettirilebilecek bir ilişkidir. Zar zor ilerler.

Başak Burcu – Boğa Burcu 

İkisi de tutucu ikisi de kolay kolay tatmin olmaz. Bu ortak özellikleri sayesinde birbirlerini anlarlar. Başak eğer ona güvenirse ve değiştirmeye kalkmazsa süper bir ikili olurlar. Hem dostlukları hem de ilişkileri uzun vadelidir.

Başak Burcu – İkizler Burcu

İkizler burcu konuşkanlığı ile meşhurdur. Ancak Başak burcu da bir o kadar konuşkandır. Birbirlerini dinlemeleri oldukça zordur. Eğer kendilerini susturup birbirlerini dinlerlerse ilerleyebilecek bir ilişkidir. Kavga ederlerse barışmaları çok zordur. Başak, İkizlerin düzensizliğini oldukça eleştirecektir. İkizler ise buna sabır göstermekte zorlanır.

Başak Burcu – Yengeç Burcu

Başak burcu, mantıklı ilerlemek ister. Yengeç ise kendini tamamen duygularına bırakır. Aynı frekansı tutturmaları biraz zorlu olacaktır. Yengeç, çok kıskanç olduğu için Başak burcunu bunaltacaktır. Başak eğer bu durumu görmezden gelirse ilişki devam eder.

Başak Burcu – Aslan Burcu

Aslan, dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanır. Başak ise eleştirici yönüyle bilinir. Bu konuda anlaşmazlıklar yaşarlar. Başak, eleştirileriyle Aslan burcunu bunaltır. Aslan burcunun benmerkezci olmasını eleştiren Başak, ona uyum sağlamakta zorlanır. Sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor.

Başak Burcu – Başak Burcu

İlişki oldukça güzel ilerler. Uyumları ile etrafta bulunan insanları kıskandırırlar. Bir tek sorun ortaya çıkacaktır. O ise iki tarafın da eleştirici olmasından kaynaklanır. Eleştirilerini azaltırlarsa süper bir uyum yakalarlar.

Başak Burcu – Terazi Burcu

Başak, eleştiri konusunda kendini sınırlarsa harika ikili olacaklardır. Ortak yönleri sayesinde birbirlerini çok iyi anlarlar. Muhteşem bir çift olarak herkesi imrendirirler. Uzun ömürlü bir ilişkidir. 

Başak Burcu – Akrep Burcu

Başak, akıllı, mantıklı ve akılcıdır. Bu özellikleri ile Akrep burcuna benzer. İlişki başladıktan sonra mutluluktan zirveye çıkacaklar. Enerji uyumunu yakalarlar. Bu nedenle çok uzun süre birlikte yola devam ederler. 

Başak Burcu – Yay Burcu

Yay burcu, çok yönlü ve enerjiktir. Düşündüklerini gizlemez. Gayet mantıklı ilerler. Başak bundan etkilenir. Ancak Başak burcu da oldukça eleştirel bir tavır takınır. Bu konuda oldukça sık tartışmalar ortaya çıkar. Üzülen taraf genelde Başak olur. Bu nedenle hiç başlamaması daha iyidir ya da çaba gösterilmesi gerekir.

Başak Burcu – Oğlak Burcu

Toprak gurubuna ait bu ikili, kendilerini harika bir ilişkinin içinde bulur. Detaylara önem verirler. Sonsuz bir bağ ile birbirlerine bağlanacaklardır.

Başak Burcu – Kova Burcu

Başak ve Kova ikilisinin tek sorunu Başak burcunun eleştirileri olacaktır. Kova, eleştiriye gelemez. Daha rahat takılmaktan hoşlanır. Kısıtlanmayı hiç sevmez. Eğer Başak, kendini törpüler ve eleştirilerine ara verirse güzel bir ilişki ortaya çıkar.

Başak Burcu – Balık Burcu

İlişki olarak değil ancak dost olarak harika bir uyum yakalarlar. Balık fazlasıyla duygusal olduğundan dolayı Başak burcunun eleştirilerini kaldıramaz. 

basak-burcu-basak-burcu-ozellikleri-burc-yorumu-burclarin-uyumu-basak-burcu-erkegi-basak-burcu-kadini-basak-burcu-hangi-burclarla-anlasir-burc-uyumlari-turuncu-fal-fal-santrali-Başak Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe
Başak Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe

Online Fal Baktırmak için

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram