YILDIZNAME FAL MIDIR?

yıldızname yıldızname baktır yıldızname neden bakılır | YILDIZNAME FAL MIDIR | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

YILDIZNAME VE FAL İLİŞKİSİ

Yıldızname, genel olarak falla karıştırılsa da en iyi falcılar tarafından da çokça kullanılır. Kişinin isim ve doğum tarihi bilgilerinden yola çıkılarak bütün hayat yolculuğunu yorumlamaya yarayan bir yöntemdir. Arap astrolojisinden de faydalanılır.

Fal ve yıldızname arasında belirgin farklılıklar vardır. Ancak alanında uzmanlaşmış en iyi falcılar bu yöntemden de faydalanarak yorumlarını daha da derinleştirebilir ve net yanıtlara daha kolay ulaşabilirler. Fakat eklemek gerekir ki hem falda hem de yıldıznamede hisler ve telepatik duyular da çözümlemelerde kullanılır.

Yıldızname Osmanlı döneminde sıkça kullanılan ve günümüze kadar ulaşmış bir metottur. Falla kıyaslandığında geleceğe dair tahminleri daha net şekilde ortaya koyabilir. Fal eğlence amacıyla da tercih edilebilir ancak yıldızname içerdiği hesaplamalar ve rakamlar, matematiksel hesaplamalar, gökcisimlerinin konumları bilimsel materyaller de kullanır. Yıldızname daha gerçektir.

Yıldıznamede yorumlamaya başlarken öncelikle kişinin isminden ebced hesabı yapılır. Bilinmesi gereken diğer etmenler ise yıldıznamesi okunacak kişinin anne adı ve doğum saatidir. Kişinin doğduğu andaki gökyüzünün durumunu açıklayabilmek için bu konuda ciddi eğitimler almış insanların yıldıznameyi çıkarması gerekir. Ebced, her harfin ayrı rakamsal karşılığının bulunmasıdır. Hesaplamasını yaparken de matematiksel işlemler uygulanır; dolayısıyla işinin ehli bir insanın yıldızname yorumlamasında bulunması gerekir.

Yıldıznameyle birlikte neler öğrenilenilir:

  • Kişinin karakter yapısı ve kişiliğinin özellikleri
  • Gelecek neler yaşayabileceği
  • Evlilik, ilişkiler gibi konular
  • Sahip olunacak çocuk sayısı

https://www.instagram.com/turuncufal

Kahve Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram