Ünlülerin Burçları

Ünlülerin Burçları

Ünlülerin Burçları Nelerdir? En ünlü burç, Türk ünlülerin burçları, Tiktok ünlülerin burçları, dünyaca ünlülerin burçları, erkek ünlülerin burçları, kadın ünlülerin burçları, kova burcu ünlüler, terazi burcu ünlüler

Barış Arduç

9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Arduç, Terazi burcu erkeğidir.

Neslihan Atagül

20 Ağustos 1992 yılında dünyaya gelen Neslihan Atagül, pek çok sinema ve televizyon oyuncusudur. Aslan burcu kadını olmasıyla birlikte birçok ödüle layık görülmüştür.

Cem Yılmaz

23 Nisan 1973 doğum olan Cem Yılmaz, Türk karikatürist ve komedyendir. Ayrıca Boğa burcudur.

Kenan Doğulu

31 Mayıs 1974 yılında dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan Doğulu, İkizler burcu erkeğidir.

Gülse Birsel

11 Mart 1971 doğumlu Gülse Birsel, Türk oyuncu, sunucu ve komedyendir. Ayrıca senaristliği ve gazeteciliği de ön plana çıkar. Birsel ise Balık burcu olan ünlüler arasında yer almaktadır.

Hadise

22 Ekim 1985 yılında dünyaya gelen Hadise, Belçikalı-Türk şarkıcıdır. Aslen Sivaslı olan Hadise, Terazi burcu olan ünlüler arasında yer alır.

Kıvanç Tatlıtuğ

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Kıvanç Tatlıtuğ, Türk oyuncu ve eski mankendir. Tatlıtuğ ise Akrep burcu olan ünlülerdendir.

Meryem Uzerli

12 Ağustos 1983 yılında Almanya’da doğan Uzerli, oyunculuğu ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca Meryem Uzerli, Aslan burcu ünlüler arasındadır.

Özgü Namal

28 Aralık 1978 yılında doğan Özgü Namal, Türk televizyon oyuncusudur. Pek dizide rol alarak öne çıkan Namal, Oğlak burcu kadınıdır.

Sinem Kobal

14 Ağustos 1987 yılında doğan Sinem Kobal, ilk kez Dadı dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kobal, Aslan burcu kadını olarak ön plana çıkmaktadır.

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram