Taç Çakra

Taç Çakra

Taç Çakra Nedir?

Kapanması epey zor olan taç çakra, eğer kapanırsa ilahi gücün kesildiği düşünülür. Bilgi arayışını sembolize eder. Yaratıcı ile olan bağlantı bu çakrada yer alır. Enerjisi çok yüksektir. Kapanması yaşam enerjisini tamamen durdurur. En önemli özelliği ise yüksek bir titreşime sahip olmasıdır. Ayrıca başta yer alır. Hayattaki temel amacın arayışı bu çakrada gerçekleşir. Vücudun en üst noktasında yer alması nedeniyle tüm vücudu kontrol eden ve etkileyen bir özelliği vardır. Bununla birlikte hipofiz bezi de taç çakra enerjisi içinde yer almaktadır.

Taç Çakra Açık Olması Nasıl Anlaşılır?

Taç çakranız eğer açık ise egonuz bulunmaz. Görülen rüyalar genelde gerçek hayata yansır. Bilgi birikimi artar. Evrende var olan her şey ile bağlantı kurmak kolaylaşır. Kişi, evren ile bir hale gelir. Daha fazla enerjiye sahip olunur. Bioenerji de oldukça yüksek bir seviyede bulunur. Yaratıcılık ve hayal dünyası oldukça geniş olur. Bu yaratıcı düşüne hayattaki her alana yansıtılır. Büyük amaçlar hedeflenir. Eğer sizin de taç çakranız yüksek ise bu durumu hissetmeniz mümkün. Yazılan bilgiler doğrultusunda taç çakranızın açık ya da kapalı olduğunu anlayabilirsiniz.

Taç Çakra Kapalı Olması Nasıl Anlaşılır?

Yoğun bir stres ve sinirlilik hali görülür. Umursamazlık yüksek seviyededir. Öfke, asabiyet ve hırçınlık görülür. Diğer varlıklarla bağlantı kurmak zorlaşır. Hayata karşı yabancılaşma hissedilir. Paraya düşkünlük yükselir. Yaşam hedefleri kaybedilir. Büyük bir enerji sıkıntısı yaşanır. Huzursuzluk ve boşlu hissi artar. Olumsuz duygulardan uzaklaşmak zorlaşır. Sevgi eksikliği ve güvensizlik baş gösterir. Yalnızlık ve inançsızlık artar. Çaresizlik hissi tüm zihni etkisi altına alır. Tüm bu hisler sizde de mevcutsa taç çakranız kapalı olabilir. Buna yönelik enerji çalışmaları yapmanız gerekir. Taç çakra açılması hayatınızı büyük oranda değiştirecektir. Olumsuzluklar da sizden bu sayede uzaklaşacaktır.

Taç Çakra | Turuncu Fal Cafe
Taç Çakra | Turuncu Fal Cafe

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 

Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram