SÜPER KAHRAMANLARIN BURÇLARI

süper kahramanlar- burçlar- süper kahramanların burçları | SÜPER KAHRAMANLARIN BURÇLARI | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Evreni kurtarmak için gereken özelliklere sahip misiniz? Burçlar süper kahraman olsaydı, kurbanları kurtarmak ve kötüleri öldürmek için her birinin farklı bir yaklaşımı olurdu. Görünmezlik, esneklik, nüfuz edilemezlik ve hatta bir dizi yüksek teknoloji ürünleri olsun, hepsinin kendine özgü bir tarzı olacaktır.

KOÇ BURCU – SUPERMAN/SUPERWOMAN

Yenilmezlik duygunuz zaman zaman kendinizi süper insan gibi hissetmenizi sağlıyor ama her zaman daha yükseğe, daha hızlı, daha güçlü gitme dürtünüz var. Gezegene bağlı olmama, uçabilme ve Dünya’nın merkezinde olma düşüncesi hem egonuzu hem de macera duygunuzu besler.

BOĞA BURCU – THE HULK

Dışarıdan sakin görünenseniz de kontrolü kaybettiğinde öfkeniz iki katına çıkar. Öfke, sizin için motive edici bir güçtür. Yeşil sizin renginiz olmayabilir, ama bu süper kahramanın kendini ifade etme gücü size ilham veriyor

İKİZLER BURCU – DEADPOOL

İkizler kahraman mı yoksa anti-kahraman mı? Bazen söylemek zor olabilir. Deadpool gibi süper kahramanların ikili yapılarına benziyorlar. Akıllı ama kaba sözler, hızlı davranışlarla Deadpool’un yenilenme güçleri, işleri kendi zevklerine göre düzenlemeleri birebir örtüşür.

YENGEÇ BURCU – HARRY POTTER

Harry Potter’ın bir süper kahraman olarak nitelendirildiğini düşünüyoruz çünkü güçleri var ve kesinlikle bir kahraman. Yengeçler olarak büyülü olan her şeyi ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir dünyayı seviyorsunuz. Harry’nin insanlığı ve kendine yarattığı ailesiyle bağlantı kuruyorsunuz ve dönüşüm yapmayı seviyorsunuz.

ASLAN BURCU – FLASH

Flash ile ilgili her şey; kırmızı giysisi, şimşek çakması ve süper hız olayı Aslan kişiliğine tam olarak uyuyor. Ve tıpkı Flash’ın süper hız yetenekleri gibi, 0’dan 100’e göz açıp kapayıncaya kadar gidebilirsiniz.

BAŞAK BURCU – DR. WHO

Başaklar Doktor Who gibi ilginç ve eksantrik bir tür kahraman olurdu. Profesyonel bir organizatör olduğunuz için, bir evin tüm içeriğini bir telefon kulübesinde saklama fikrini tuhaf bir şekilde çekici bulabilirsiniz. Tıpkı Doktor gibi, aynı zamanda işlerinizi halletmek için büyüleyici güçlere ve gösterişe ihtiyaç duymayan keskin bir problem çözücüsünüz.

TERAZİ BURCU – ÖRÜMCEK ADAM

Örümcek Adam’ın metropollerde akrobatlar gibi ipeksi iplikler üzerinde dolaşmasında Terazilere uyan çok şey var. Terazi iseniz, örümcek dansını ve yarı eklem bacaklı olmanın süper duyusal yönünü seveceksiniz. Denge için çabalayan ve şiddetten kaçınan bir işaret olarak, Örümcek’in tek bir damla kan dökmeden düşmanlarını yakalama çabasını etkileyici buluyorsunuz.

AKREP BURCU – BATMAN

Tabii ki karanlık gecelerde ortaya çıkan Batman, Akrepler için en iyi süper kahraman seçimidir. Gotham City’nin gotik üslubuna ve tehditkar görüntüsü tam size göredir. Bu kahramanın etrafındaki karamsar hava ve hafif hasarlı ruh, Akreplerin iyi ilişki kurabileceği özelliklerdir.

YAY BURCU – KARINCA ADAM

Elbette, küçücük olmak Yayların gösterisini durduracak değildir! Macera tutkunu insanlar olarak egzotik yerleri ziyaret edecbilecek ve bir mikro insanüstü olarak sonsuz yeni olasılıklar evreninde yer alabileceksiniz.

OĞLAK BURCU – WONDER WOMAN

Oğlaklar ve Wonder Woman’ın fark edebileceğinizden daha fazla ortak noktası var. Oğlaklar bu kahramanın savaşçı ruhunu temsil eden gücünü ve esnekliğini paylaşırlar. Onları tekrar tekrar yere sermeyi deneseniz de her seferinde tekrar ayağa kalkabilirler.

KOVA BURCU – THOR

İyi bir hikaye anlatıcısı ve mitolojik olan her şeyin aşığı olarak Kova kişiliği, temelleri eski masallara dayanan süper kahramanlara çekilir. Thor’un Viking mirası ve şekil değiştiren Loki ile hiç bitmeyen savaşı, Kovaların içinde taşıdıkları yoğunluğunu doğru bir şekilde yakalar.

BALIK BURCU – KEDİ KADIN

Balıklar, zaman zaman kendilerini kayıp hissedebilirler. Ancak pençelerini keskinleştirdiklerinde de tehditkar olabilirler. Bu yüzden bir süper kahraman olsalardı büyük olasılıkla Kedi Kadın olacaklardı. Hayvanları insanlardan bile daha çok sevmeye meyillidirler, bu da dünyayı kedi benlikleri olarak kurtarırken kendilerini evlerinde hissedecekleri anlamına gelir.

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

https://www.instagram.com/turuncufal

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe