Sevgi Falı

Sevgi Falı

Sevgi Falı nedir, nasıl bakılır? Sevgi Falına kim nerede bakar? Platonil Sevgi Falı, Aşk Falı, Evlilik Falı, En etkili Fallardan Katina Falı 7-24 Falcılara Fal baktır.

Sevgi falı son dönemlerde oldukça ön plana çıkan bir faldır. Genelde aşk falı ismi ile bilinmektedir ve oldukça sık baktırılan fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte detaylı bir fal olduğu bilinmektedir ve aşk hayatına dair birçok bilgiyi sunar. Özellikle genç kadınlar tarafından çok sık tercih edilmekte ve uzman falcılar sayesinde detaylı bir şekilde bakılmaktadır. Gerçek ve işinde uzman olan falcılar bu fal çeşidine bakarak aşk hayatıyla, sevgili ile ilgili olan konularda detayları sunmaktadır.

Sevgi falı ile birlikte aşk hayatınızın geleceğini öğrenerek buna dair bir gidişat planlayabilirsiniz. Bununla birlikte aşk hayatınızın detayları hakkında şimdi ve geçmişte yaşanan sorunlar ile alakalı merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 

Sevgi Falı Nasıl Bakılır?

Sevgi falı için lazım olan malzemeler tütsü ve çakmaktan oluşur. Çakmak yerine kibritte kullanılabilir. Fala bakılması için sakin ve huzurlu bir ortam gereklidir. Loş ve göz yormayacak ortam ideal bir ortamdır. Ayrıca malzemelerin içinde kağıt ve kalem de bulunması gerekir. İlk olarak mum kullanılacaksa onlar yakılmalıdır. Mum kullanılması zorunlu değildir. Ancak ortama loş bir hava katacağı için kullanılması iyi bir seçenek olacaktır. Zihin tamamen boşaltılmalıdır. Tütsü yakıldıktan sonra onun kokusuna odaklanılması gerekir. İşte bu esnada akıldan bir şey geçirilmemesi gerekir. Sadece aşk falı nın bakılacağı düşünülmeli ve buna odaklanılmalıdır. 

Falın bakılma süresi bakan kişiye göre farklılık gösterir. Kimi için uzun süre gerekirken kimi için bu süre daha kısadır. Süre kişinin aşk durumuna göre ve enerjisine göre de değişebilir. Sevgi falı dışında aşk hakkında bilgi veren başka fal çeşitleri de bulunmaktadır. Tarot falı, katina falı, melek falı, evlilik falı gibi pek çok fal çeşidi de aşk hayatınıza dair bilgiler vermektedir. Arasından seçeceğiniz biri ile aşk hayatınızın nasıl ilerleyeceğini öğrenebilirsiniz.

Platonik Sevgi Falı Nedir?

‘’Platonik sevgi falı nedir?’’ merak edilen sorular arasında yer alır.  Bir diğer adı olan Aşk falı isminden de anlaşıldığı üzere aşk hayatınıza dair detaylı bilgiler elde etmenizi sağlar. Bu fal ile kime aşık olacağınızı, kimin size aşık olacağını, platonik olduğunuz kişinin neler düşündüğünü ortaya çıkarır. Daha detaylı bilgilerde verir. Kısacası aşk hayatınıza dair birçok soruyu bu fal ile cevaplandırabilir ve aklınızdaki düşüncelerin sizi yormasına son verebilirsiniz. Böylelikle içinizi rahatlatmış olur ve aşk hayatınızın karmaşasından kurtulmuş olursunuz. Ancak yalnızca gerçek falcılar tarafından bakılabilen bir fal çeşididir. Gerçek falcı sayesinde doğru bilgiler elde edebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızın karmaşasından kurtulmak için aşk falı en önerilen fal çeşitlerinden biri olarak öne çıkar.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram