Renk Falı Nedir?

Renk Falı Nedir?

Renk Falı Nedir?

Renklerin birçok anlamı vardır. İşte bu anlamlarından dolayı renk falı denen bir fal yöntemi ortaya çıkmıştır. Diğer fal çeşitlerinden biraz farklıdır. Daha çok analiz yapmaya yönelik bir işlemdir. Son zamanlarda oldukça popüler bir fal çeşidi haline gelmiştir. Tamamen renkler üzerinde yapılan bir analizdir. Renklerin anlamlarına göre analiz yapılan bu falda ayrıca burçlar da ön plandadır. Her burcun kendine ait bir rengi vardır. Renk falı nda renklerin anlamlarını çok iyi bilmek gerekir. İnsanlar ve renkler arasında bir bağ bulunur. Ancak bunu çok iyi bilen biri renk falı na bakabilir. 

Gerçek falcı ya ihtiyaç duyulmaktadır. Böylece gerçek falcı çok daha iyi yorumlar yapacaktır. Renk falı için iki temel unsur vardır. Biri adı üzerinde renkler diğeri ise burçlardır. Ayrıca doğum tarihi de bu falda oldukça önemlidir. Bu bilgiler dikkate alınarak çok daha doğru sonuçlar elde edilir. 

Renk Falında Burçlar ve Denk Geldiği Renkler

Renk falına bakmak için gerekli olanlardan biri de doğum tarihidir. Doğum tarihinize göre burcunuz belirlenir. Hangi renk hangi burca denk geliyorsa ona uygun olarak yorumlar yapılır. İşte doğum tarihleri ve denk geldiği renkler şu şekildedir:

 • 22 Aralık – 20 Ocak: Siyah
 • 21 Ocak – 19 Şubat: Gri
 • 20 Şubat – 20 Mart: Sarı
 • 21 Mart – 20 Nisan: Kırmızı
 • 21 Nisan – 20 Mayıs: Krem
 • 21 Mayıs – 21 Haziran: Beyaz
 • 22 Haziran – 22 Temmuz: Pembe
 • 23 Temmuz – 23 Ağustos: Lacivert
 • 24 Ağustos – 23 Eylül: Yeşil
 • 24 Eylül – 23 Ekim: Mavi
 • 24 Ekim – 22 Kasım: Eflatun
 • 23 Kasım – 21 Aralık: Turuncu

 

Siyah Renk Falı

Gayet sabırlı, sakin ve güvenilir kişilerdir. Düzene ve titizliğe çok önem verir. Karamsar bir yapıya sahiptir. Genelde olaylara hep kötü tarafından bakar.

Gri Renk Falı

Sabit fikirlidir ve sadece kendi söylediği şeyler yapılırsa mutlu olur. Aile ve arkadaşlık bağlarına büyük önem verir. Ayrıca onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır.

Sarı Renk Falı

Aniden birini sevebilir, aşık olabilir ya da hoşlanabilir. Birine aşık olmak çok hoşuna gider. Çok kırılgandır ve her an her şeye kırılma potansiyeli de vardır. Aşk ve sevgi her zaman onun için ön planda yer alır. Kırıldıkları konuları da asla unutmazlar. Kolay aşık olabilmesi nedeniyle başına dert almaya meyillidir.

Kırmızı Renk Falı

Lider ruhlu insanlardır. Zor bir kişiliğe sahip oldukları da söylenebilir. Sürekli bir azim ve hırs içindedir. Planlı olmak ve yönetmek tam ona göredir. Kibirli tavırları da vardır. Bu özelliklerinin yanında gayet vicdanlı bir karakterleri bulunur.

Krem Renk Falı

Soğukkanlı ve inatçı bir yapısı vardır. Dışarıdan bakıldığında çok duygusuz görünür. Özellikle inatçı yapısı yüzünden tartışmaya girmeye çok meyillidir. Genelde yalnız takılmaktan hoşlanır.

Beyaz Renk Falı

Konuşmayı çok sever. Ancak bazen aşırı konuştuğu için karşısında bulunan insanı bunaltabilir. Konuşkan olmasından dolayı kolay ikna eden bir özelliği de vardır. Sanat ile ilgilenmeyi çok sever ve sanatçı bir yapısı vardır. Genelde şanslı olur. 

Pembe Renk Falı

Çok fazla duygusaldır. Zaten duygusal yapısı ile ön plana çıkar. Hayata farklı bir bakış açısından bakar. Bazen mantığı ile duyguları arasında kalır. Bu kararsızlığı duygusal yapısından kaynaklıdır. Zeki bir kişiliği vardır.

Lacivert Renk Falı

Çalışkandır ve dünyaya çalışmak için geldiğini düşünür. Yardımsever bir yapısı vardır. Merhametli tavırları bulunur. Fazla çalışkan olması her daim iyi sonuçlar doğurmaz. İşine kendini adarken diğer insanları unutur ve partnerine vakit ayıramaz.

Yeşil Renk Falı

Titiz yapısı ile ön plana çıkar. Temizlik, titizlik ve düzene çok önem verir. Karşısında konuşan insanı dinlemeyi bilir. Gerçekten iyi bir dosttur. Temizliğe olan takıntısı nedeni ile daha çok evde vakit geçirmeyi ve evini düzenlemeyi sever.

Mavi Renk Falı

Enerjik yapısı ile diğer insanları şaşırtır. İçi dışı bir olan insanlardandır. Dobradır ve bir şeyleri gizlemeyi sevmez. Son derece net ve açık sözlüdür. Dinamik bir yapısı vardır ve oldukça mert bir kişidir.

Eflatun Renk Falı

Kıskançtır ve bu kıskançlığı nedeni ile ilişkilerinde çok fazla tartışmaya yol açar. Son derece sevecen ve sadıktır. Partnerinden de sadık olmasını ister. Ona çok bağlanır ve sevdiğinde cidden çok bağlanır. Bu bazen sorunlara yol açmaktadır.

Turuncu Renk Falı

Yardımsever olduğu için toplum tarafından çok sevilir. Diğer insanları çok düşündüğü için kendini pek düşünmez. Kendisine göstereceği ilgiyi başkalarına verir. Sadıktır ve sır tutabilir. Çok iyi bir dosttur. Asla dostunu yarı yolda bırakmaz.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram