Falda En Çok Çıkan Semboller

Falda En Çok Çıkan Semboller

Falda En Çok Çıkan Semboller Hangileridir?

Kahve falı nın tarihi çok eski yıllara dayanmaktadır. Türk kahvesi içildikten sonra kalan telvelerinden yola çıkılarak bakılır. Telvelerin oluşturduğu şekiller bazı cisimlere benzetilerek yorumlanır. Yorumları gerçek falcı yapmalıdır. Bu şekilde çok daha net ve doğru sonuçlar elde edilecektir. Genelde insanlar, hayvanlar ya da sayılar çıkmaktadır. Çıkan şekillerin genelinden ç yola çıkılarak bir anlam çıkarılır. 

Falda En Çok Çıkan Semboller ve Anlamları Nelerdir?

Kalp

Aşk anlamına gelmektedir. Eğer baktıran kişi aşık değilse yakın zamanda bir evlilik yapacağına işaret eder. Evliyse de gerçekten sevildiğine işarettir. Sadece bir tane değil pek çok kalp varsa etrafında bulunan kişiler tarafından sevildiği anlamı çıkarılır. Genel anlamda iyi bir sonuç çıkarmaktadır.

Sayılar veya harfler

Falda sayı çıktıysa bazı olayların gerçekleşeceği vakitleri temsil eder. Kaç gün, kaç kişi gibi sorulara yanıt verir. Harf çıkarsa isimler ile bağdaştırılır. Olayda olacak olan insanların ismi söylenir ya da isminde bulunan harfler söylenir.

Kedi

 Falda kedi çıktığında genelde düşman olduğuna dair bir sonuca varılır. Her ne kadar düşman anlamına gelse de bazen yeni bir şeyler öğrenileceğine de işarettir.

Göz veya gözyaşı

Göz, nazar anlamına gelir. Yani baktıran kişinin falında göz çıktıysa bu kişi kıskanılıyordur. Etrafında bulunan insanların kötü enerjileri ona geliyordur. Ancak sadece göze değil etrafındaki şekillere de bakılarak farklı yorumlanabilir. Fincan kaldırıldığında kenardan bir damla süzülür. Bu damla mutluluk gözyaşı anlamına gelmektedir.

Kuş

Elçi anlamına gelir ve bir haber geleceğine işarettir. Fincanın neresinde çıktığına bakılarak yakında ya da uzakta haber geleceğini gösterir. Ancak kötü bir anlamı yoktur. İyi ve güzel haberlerin geleceğini gösterir.

Kaplumbağa

Fala baktıran kişiye uzaklardan bir haber geleceği anlamına gelir. Ayrıca yeni bir insanla tanışacağı da söylenmektedir.

Deve

Devenin anlamı deve yüküyle zengin olan bir kişiyi temsil eder. Kısaca zengin kısmet anlamına gelmektedir. Ayrıca bir anlamı daha vardır. Sabırlı olmak gerektiğini gösterir. Ama genel olarak anlamı iyidir.

Yol

Hemen her falda çıkan bir semboldür. Dikkat edilmesi gereken pek çok noktası vardır ve buna göre yorumlanır. Nereye gittiği, nasıl gittiği, etrafında bulunan bu şekillerin ne olduğu gibi birçok detay önemlidir. Bu detaylar ile beraber yorum yapılarak bir sonuca varılacaktır.

Baykuş

Sıkıntı, keder anlamına gelir ancak çevresinde bulunan diğer şekillere bağlı olarak anlamı değişebilir. Ufkunuzun genişleyeceğini de anlatmaktadır. 

Yılan

Pek de iyi bir anlama geldiği söylenemez. Uğursuzluk ve düşman anlamına gelir. Eğer dilini çıkarmışsa çok tehlikeli durumların ortaya çıkacağı sonucu çıkarılır. Çevresinde bulunan sembollere bakılarak farklı anlamlar da çıkarılabilir. Ancak genel anlamda kötü bir sonuç çıkarıldığı söylenir. 

Ay

Telveler, fincanın dibinde kaldıysa ve ay şekline büründüyse anlamı iyidir. Hanenize ay doğuyor denmesi güzel ve mutluluk veren olayların olacağını gösterir. Hüzünlü ve üzüntülü olaylar zamanla gidecektir.

Tavşan

Çok kısa zamanda bazı haberlerin geleceğini gösterir. Bu gelecek haberler ise mutluluk veren şeylerdir. Kısacası tavşan, kısa zamanda güzel haberlere işaret eder.

Denizatı 

Denizatının falda çıkması iyi anlamlara gelmektedir. Fincan kapatılırken tutulan bir dilek varsa bu dileğin gerçekleşeceği haberini de göstermektedir.

Boğa

Zenginlik anlamına gelir. Kudretli olunacağına işarettir. Güzel bir makama gelineceğine ya da büyük paralar kazanılacağına işarettir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram