En Uyumsuz Burçlar Hangileridir?

En Uyumsuz Burçlar Hangileridir?

En uyumsuz burçlar nelerdir? Evlilikte uyumsuz burçlar, aşkta en uyumlu burçlar, en uyumsuz burç çifti, hangi burçlar birbirine uyumsuz? En çok üzen burçlar hangileridir?

Astroloji dünyasının en uyumlu burçları olduğu gibi birde en uyumsuz olanları vardır. Üstelik bunlardan bazılarının bir araya gelmesi felaketin habercisidir. Peki, en uyumsuz burçlar hangileridir? Hadi hep birlikte öğrenelim.

En uyumsuz burçlar nelerdir, Evlilikte uyumsuz burçlar, aşkta en uyumlu burçlar, en uyumsuz burç çifti, hangi burçlar birbirine uyumsuz (2)

Terazi Burcu ve Balık Burcu

Karar vermekte zorluk çeken burçlardan biri olan Terazi burcu ve sürekli bir şeylere karar vermeye çalışan Balık burcu uyumsuzdur. Sürekli bir gerginlik ve stres yaşanmasına neden olacaklardır. Anlaşmazlık yaşarlar ve bu anlaşmazlık pasif agresif tartışmalara, gerilimlere yol açar. Zamanla birbirlerinden uzaklaşmaya başlayacaklardır.

Koç Burcu ve Boğa Burcu

Aralarında sürekli olarak bir güç savaşı yaşanır. İki tarafta birbirine üstün gelmeye çabalar. Bırakın ilişkiyi ayrılıkları bile süründürücü ve büyük kavgalarla dolu olacaktır. Hatta bu kavgada kan gövdeyi götürecektir. En ufak tartışmaları bile aniden büyüme potansiyeline sahiptir. Boğa burcunun fazla inatçı oluşu ve Koç burcunun kendinden ödün vermeyen yapısı sıkıntılı durumlara yol açacaktır.

Akrep Burcu ve Kova Burcu

Kova burcu özgürce takılmak ve kafasına eseni yapmak ister. Ancak Akrep burcu ise sürekli kontrol etmeye çalışır. Kontrolden hoşlanmayan Kova burcu bundan fazlasıyla rahatsız olacaktır. Akrep burcu ise bu durumdan dolayı sinir küpüne dönecektir. Bu siniri yüzünden sürekli kavga çıkacak ve zamanla bu kavgalarda birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlayacaktır. 

Yay Burcu ve Oğlak Burcu

Son derece sorumluluk sahibi olan Oğlak burcu ile tam bir umursamazlık abidesi olan Yay burcu, anlaşmakta büyük sıkıntı yaşar. Belki büyük kavgalar çıkmayabilir ama bir taraf umursanmadığını hissederken diğer tarafta ciddiye alınmadığını düşünecektir. Birbirlerini her anlamda mutsuz edecek olan bu çiftte en uyumsuzlar arasında yer alır.

Başak Burcu ve Terazi Burcu

Sorumluluk sahibi ve ciddi olan Başak burcu için Terazi burcu çocuksu gelecektir. Ayrıca Terazi burcu partneri ve yakın arkadaşları dışında pek fazla çevre edinmek istemez. Ama Başak burcu ise daha sosyaldir. Bu sosyal alanda yaşanan çatışma birtakım anlaşmazlıkları ortaya çıkaracaktır.

İkizler Burcu ve Akrep Burcu

Hislerini derinden yaşayan Akrep burcu için İkizler burcu fazla yüzeyseldir. Her zaman duygularını en yoğun şekilde yaşamak isteyen Akrep burcu, ilişkisini de aynı yoğun duyguları ön plana çıkararak yaşamak ister. İkizler burcu ise fazla derinlere inmeyen bir burçtur. Daha yüzeysel hareket eder. İşte bu durum anlaşmazlıkları da beraberinde getirecektir.

Yengeç Burcu ve Koç Burcu

Birbirilerini asla umursamayacaklar ve bomboş bir ilişki yaşayacaklardır. Birbirlerine yarattıkları özel alan fazlasıyla büyük olacaktır. Üstelik bu alan o kadar büyük olacak ki başkalarıyla da flört edeceklerdir. Sonra da gün geçtikçe iki tarafta birbirini unutacak ve bağlarını koparacaktır.

Kova Burcu ve Yengeç Burcu

Kendini hayatın akışına bırakan Kova burcu ve bir şeyleri kontrol etmeye çalışan Yengeç burcunun anlaşması mümkün değildir. Kova burcu sürekli bir şeyler arayışında olacak ve yenilikler bulmaya çalışacaktır. Onu kontrol etmeye çalışan ve sürekli hayatını irdeleyen Yengeç burcu da sinirlerini fazlasıyla bozacaktır. Bundan dolayı da zamanla kavga gürültü baş gösterecektir. İşte böylelikle de yolun sonu ayrılık olacaktır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram