Doğum Haritası Şans Noktası Nedir?

Doğum Haritası Şans Noktası Nedir?

Doğum haritasında şans noktası nedir? Doğum haritası şans noktası açıları, hesaplama, bulma, şans noktası 10. evde, 12. evde, doğum haritasında şans noktası terazi, akrep, ikizler, boğa, yengeç, astrolojide şans noktası nasıl bulunur?

Doğum Haritası Şans Noktası Nedir? Astrolojide önemli bir yere sahip olan ancak çok da üzerinde durulmayan bir konu, Arap noktaları olarak da bilinen şans noktalarıdır. Hayatımızda ne kadar talihli olacağımızı ve hangi alanlarda başarıyı yakalayabileceğimizi haritamızdaki şans noktalarından öğrenebiliriz. Şans veya Arap noktasını kısaca çaba sarf edilmeden elde edilen kazanç, kısmet, fırsat veya nasip olarak tanımlayabiliriz. Yine haritamızdaki diğer gezegenlerde olduğu gibi şans noktasının bulunduğu burç ve evde bize net fikirler sunabilir. 

Karşınıza en iyi falcılar çıktığında ve fal baktırmak istediğinizde bilmeniz gereken gerçek fal deneyimi için ille de onlarla yüz yüze görüşmek zorunda olmadığınızdır. Dünyanın neresinde olursanız olun en iyi falcılar sizlere telefon üzerinden de online fal hizmeti sunmaktadır. Siz de en iyi falcılar ile isabetli yorumlara erişmek istiyorsanız online fal hizmetini tercih edebilirsiniz.

Doğum haritasında şans noktası nedir Doğum haritası şans noktası açıları, hesaplama, bulma, şans noktası 10. evde, 12. evde, doğum haritasında şans noktası terazi, akrep, ikizler, boğa, yengeç

Şans Noktası ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • Birincil derecede öneme sahip değildir. 
  • Gece ve gündüz haritalarında daha farklı formüllerle hesaplanarak bulunur. (Doğum saatiniz Güneş’in batmadan önceki saatlerde ise gündüz haritası, battıktan sonra ise gece haritası oluyor.)
  • Köşe evler denilen 1, 4, 7 ve 10’uncu evlerde ise değeri artar ve daha iyi konumda olduğu kabul edilir.
  • Şans noktasının bulunduğu burcun yönetici gezegenin konumu iyicil bir yerde ve aldığı açılar da olumlu ise kısmetin artacağı söylenir.
  • Şans noktasına kavuşum, sekstil veya üçgen açı yapan Venüs veya Jüpiter gezegenleri etkiyi artırırken; Mars veya Satürn gezegeni ise azaltabilir.

Şans Noktası Evlerde

Şans noktasının bulunduğu ev, kişinin hangi konularda kısmetinin açık olduğunu gösterir.

Şans Noktası 1. Evde

Birey mutluluğu kendi yaptığı seçimlerde bulur. Şanslı bir konumdur ve kişiye güzel bir dış görünüm de verebilir. Kişi yeni başlangıçlar konusunda şanslıdır. Ruh ve beden sağlı yerindedir.

Şans Noktası 2. Evde

Para, mal, mülk konularında kazançlar elde edilebilir. Kişi yatırımlarından ötürü şanslıdır ve birikim yapma konusunda da bu konum ona kolaylık sağlar. Bulundukları topluluklardan destek görebilirler.

Şans Noktası 3. Evde

Bu konum kişiye hayatı boyunca bolca seyahat verebilir. Entelektüel konularda ve eğitim alanlarında yüksek bir şansa sahiptir. El becerileri, yazarlık, gazetecilik, iletişim, hukuk gibi konularda talih getirir.

Şans Noktası 4. Evde

Ailenin itibarlı olması muhtemeldir. Gayrimenkullerden, madenlerden, mirastan yana şanslıdır harita sahibi. Yaşlılık yıllarını rahat geçirebilir ve servet edinmesi de yüksek ihtimaldir.

Şans Noktası 5. Evde

Şans noktası bu konumdayken çocuklardan yana şans verir ve sağlıklı çocuklar vaat eder. Kişi ek işlerinden kazançlar elde edebilir ve bürokratik işlerden yana da şansı açıktır. Sporda, sanat dallarında, romantik ilişkilerinde kısmetlidir.

Şans Noktası 6. Evde

Altıncı evdeyken kişi kazanç elde edebilmek için bedeller ödemek zorunda kalır. Kiracılar, baba ve yakın akrabalar konusunda şanslı sayılabilir. İtfaiye, savunma, hastane, kamu sektörü gibi alanlarda çalışıyor olması muhtemeldir.

Şans Noktası 7. Evde

Evlilik veya herhangi bir ortaklık, danışmanlıklar ve sosyal ilişkiler açısından kısmeti açıktır. Şanslı biriyle evlenilir ancak zayıf bir bağışıklık sistemine de sahip olabilir.

Şans Noktası 8. Evde

Bu konumda da şans noktası şansını bir miktar yitirir. Bankacılık, sigortacılık, ameliyatlar veya eşin parası gibi konularda şanslı sayılabilir. Kişi kendisine borç bulmakta fazla zorlanmaz.

Şans Noktası 9. Evde

Kişinin kısmeti doğduğu topraklardan uzaklarda bulunmaktadır. Farklı kültürlerin arasında kendini daha şanslı hisseder. Akademi, yolculuklar, hukuki davalar, spiritüel amaçlı seyahatler konusunda fırsatlar yakalayacaktır. Dış ticaret, çevirmenlik, rehberlik ve yayıncılık gibi mesleklerde başarılı olma ihtimali fazladır.

Şans Noktası 10. Evde

Son derece kısmetli bir konumdur. Başarılı bir kariyer ve toplum tarafından tanınan ünlü bir kişilik olma şansı verir. Kişi anne tarafından da kısmetlidir. Kalıcı ve sağlam başarılar onun olur.

Şans Noktası 11. Evde

Özgürlüğünü kazanmak isteyen kişiler için şanslı bir yerleşimdir. Alkış toplama, övgü alma ve arkadaşlardan yana kısmet görülür. Anne tarafından zenginliğin de işareti olabilir. Hayallerin gerçekleşmesi hususunda da talihlidir.

Şans Noktası 12. Evde

Şans noktasının etkisinin azaldığı bir yerleşimdir. Kişi geçmişten gelen yükleri sırtında taşıyor olabilir. Bilinçaltı çalışmaları, rüyalar, sezgiler konusunda şanslı sayılabilir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram