Çin Burcu Nedir Nasıl Bakılır?

Çin Burcu Nedir Nasıl Bakılır?

Çin burcu nedir nasıl bakılır, kore burcu hesaplama, online çin burcu hesaplama, japon burçları, balık burcunun çin burcu nedir, çin burcu özellikleri, çin burcu element, 2009 çin burcu, 2008 çin burcu, 2022 çin burcu

Çin burcu nedir nasıl bakılır? Sizin Çin burcunuz hangisi?

Fare Burcu

Zeki, yetenekli ve çekicidir. Sosyal ortamların aranan insanı olarak tanımlanabilir. Pozitif kişiliğe sahiptir. Aşk hayatında oldukça tutkuludur. Ona karşı bir şey yapıldığında intikam almaktan çekinmez. Mizah anlayışı da epey gelişmiştir. 

Öküz Burcu

Ailesine çok düşkündür ve epey kıskançtır. Hem güçlü hem de dengeli bir yapısı vardır. Özgüveni yüksektir. Hedeflerini iyi belirler. Eğer yere düşerse yeniden kalkmayı çok iyi becerir. Şartlar ne kadar zor olsa da sevdiği bir insanı korumak için her şeyi yapar.

Kaplan Burcu

Çevresinde bulunan insanların dikkatini çekmeyi her daim başarır. Oldukça gururlu ve cömert bir karakteri vardır. Standart şeyleri değil de farklı deneyimleri sever. Risk almaktan korkmaz. Cesaretli ve azimlidir. Ayrıca çok iyi konuşma yapar.

Tavşan Burcu

En entelektüel burç olduğu söylenebilir. Arkadaş canlısı bir yapısı vardır ve iyi bir dinleyicidir. Hayallere kapılmaz. Ancak yaratıcılığı epey gelişmiştir. Sanatsal faaliyetlerden hoşlanır. Rahatına ve konforuna epey düşkündür.

Ejderha Burcu

Hem gösterişli hem de çarpıcıdır. Gösterişten, zenginlikten zevk alır. Konforunun alt düzeye indirilmesine katlanamaz. Çok gururludur ve her zaman asil bir duruşa sahiptir. Dürüsttür ve açık konuşmaktan yanadır. 

Yılan Burcu

Zor bir burçtur ama oldukça cömerttir ve eli açıktır. Kıskanç bir yapısı vardır. Sevdiği kişiyi tamamen sahiplenmek ister. Bazen bu kıskançlığı tartışmalara yol bile açabilir. Söylenen sözleri asla unutmaz. İntikamcı bir burçtur. Mutlaka intikamını alır.

At Burcu

Mizah anlayışı çok iyidir ve arkadaşlarına karşı sadıktır. Kaliteli bir zaman geçirmek için ideal kişidir. Bağımsız bir karakteri vardır. Bununla birlikte bazı dönemlerde bencil tavırlar sergiler. Aşk konusunda oldukça şehvetli ve çekicidir. 

Keçi Burcu

Aşkın ve sanatın sembolü olan burçtur. Çok endişelidir ve sık sık karar değiştirir. Yalan söylemeyi hiç sevmez. Asla dürüstlüğünden ödün vermez. Hafızası çok iyidir. Eğer ilişkisinde sevgi karşılıklı değilse hemen bu ilişkiden uzaklaşır. 

Maymun Burcu

Muhteşem konuşmalar yapar. Aklı her zaman canlıdır. Herhangi bir konu için bile fikir üretebilir. Bununla beraber hisleri de epey kuvvetlidir. Meraklı ve iştahlıdır. Kendine güvenir ve tutkulu bir insandır. Coşkulu ve neşelidir. 

Horoz Burcu

Yönetim becerisi çok kuvvetlidir. Bir işi yaparken her detayına dikkat eder. Enerjisi ve cazibesi çok yüksektir. Eğlenmeyi sever. Dış görünüşüne çok önem verir. Zaten seçimleri oldukça iyidir. Zevkleri beğeni toplar. Etrafında bulunan insanları yönlendirmeye çalışır.

Köpek Burcu

Sadıktır ve adalete çok önem verir. Herkese iyilik yapmaya çalışır. Yemek yemeyi çok sever. Ailesine çok bağlıdır. Bir insanı sevmediyse ona karşı soğuk ve mesafeli davranır. Ani sinir krizleri yaşayabilmektedir. Bakış açısı geniştir.

Domuz Burcu

Mükemmeliyetçidir. Çok çalışkandır ve her şeyin iyi şekilde olmasını ister. Kıskanç karakteri vardır. Enerjik olması ile birlikte gururludur. Sakin ve sessiz ortamlardan özellikle de doğadan bulunmaktan hoşlanır. Kolay affeden bir burçtur.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram