Burcuna Göre Neden Sevgilin Yok?

Burcuna Göre Neden Sevgilin Yok?

Burcuna göre neden sevgilin yok? Burç aşk uyumu, burç uyumu evlilik, doğum tarihine göre aşk uyumu, aşk uyumu hesaplama, en uyumlu burçlar hangileridir?

Burcuna göre neden sevgilin yok? Bir ilişkiden beklentilerimizi ve ilişki tarzımızı burçlarımızın niteliklerinden de öğrenebiliriz. Bu yazıyı okurken eğlence amaçlı yazıldığını aklınızda tutun ancak biz bunların doğruluk payını inkar edemeyiz.

Koç Burcu

Herkesle her konuda inatlaşan insanların burcu olan Koçlar, hayatlarındaki insanlarla da rekabet ederken bulurlar kendilerini. Yüksek enerjileri asabi algılanmalarına sebebiyet verdiğinden insanları bir miktar korkutuyor. Ve ne yazık ki özgürlüklerinin kısıtlandığı yanılsamasıyla partnerlerine karşı baskıcı tavırlar sergileyebiliyorlar.

Boğa Burcu

Bazen fazlasıyla inatçı olan Boğalara yanılıyor olsalar bile bunu kabul ettirmek oldukça zordur. Sabit fikirlilikleri dolayısıyla pek de geçim ehli oldukları söylenemez. Güvenlik ihtiyaçları insanlara bir şans bile tanımamalarına neden oluyor. Her şeyi hesaplayamayacaklarını öğrenmeleri gerekir.

İkizler Burcu

İletişim kurmayı biraz fazla sevmeleri dolayısıyla herkesle konuşmaları partnerleriyle aralarında kıskançlık krizleri yaratır. Tüm seçenekleri her zaman göz önünde bulundurmaları ve sürekli bir kafa karışıklığı içinde olmalarıyla da inişli çıkışlı duygusal dünyalarını öyle herkes kabullenemez.

Yengeç Burcu

Belki de insanlar o kadar düşüncesiz değildir de Yengeçler fazla alıngandır. Her şeyin altında başka bir mana aranmamalı. Yengeçlerle ilgili bir diğer mesele de biriyle henüz tanışmış olmalarına aldırmadan evlilik hayalleri kurmaya başlamaları.

Aslan Burcu

Dünyanın kendi etraflarında döndüğünü düşünen Aslanlar etrafındaki herkesin de o şekilde davranmasını beklerler ve beklentileri karşılanmadığında da yaşadıkları hayal kırıklığını dışarıya öfke olarak yansıtırlar.

Başak Burcu

Başakların sevgilisi yoktur çünkü çok zor beğenirler, standartları yüksektir. Mükemmele ulaşmayı hedeflerler ancak mükemmel diye bir şeyin olup olmadığını umursamazlar. Hayatlarındaki insanları da kendi istedikleri hale dönüştürme çabaları çevrelerindeki insanların onlardan kaçmalarına neden olur.

Terazi Burcu

Yalnız kalmaya dayanamayan Teraziler 7 Kocalı Hürmüz gibi ortalıkta dolanırlar. Tek olmak istememeleri herkesi potansiyel sevgili adayı olarak gösterir onların gözlerine. Biraz kendi başlarına kalmaları ve ne istediklerine karar vermeleri gerekir.

Akrep Burcu

Hatayı affetmemeleri, insanlara zor şans tanımaları ve yapılanları asla unutmamaları ile birlikte kendilerini kolayca açmamaları yüzünden hem kendileri yalnız kalmayı tercihe ediyor hem de insanlar onları biraz fazla ketum, soğuk ve gizemli bulabiliyor.

Yay Burcu

“Herkes evlenmek zorunda değil.” diye düşünen Yayların en büyük korkusu bağımsızlıklarına zarar verecek her şeydir. Bu da onları uzun soluklu ilişkilerden alıkoyar. Ancak akıllarına koyarlarsa ciddi bir ilişkiye atılma özgüvenine de sahiptirler.

Oğlak Burcu

Oğlaklar iş ve kariyerlerine çok fazla önem verdikleri için aşk hayatlarına ayıracak vakit bulamazlar. Kendi hayatlarıyla çok fazla ilgili olsalar da düzeyli bir ilişki yaşamak isterler. Ciddi ve kuralcı yapıları da çoğu insan tarafından sıkıcı bulunabilir.

Kova Burcu

Kovalar yalnız kurtlardır. Kimsenin bireysel alanlarına girmelerini istemezler. Ancak bu “ben özgürüm” tavırlarıyla da ilişki kuramamaları kendi canlarını da sıkabilir. Biraz nefes alıp duygularını insanlara daha rahat açmayı deneyebilirler.

Balık Burcu

Balıklar aşkı hayallerinde yaşarlar. Sevgili edinmek için öncelikle kendi kafalarının içinden çıkıp dış dünyaya odaklanmalılar. Melankolik hissiyattan kurtulduklarında yalnızlığın da ömürlük olmadığı anlayacaklar.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram