BURCUNA GÖRE EVİNİ NASIL DEKORE ETMELİSİN?

ev- dekorasyonu- burçlar- astroloji | BURCUNA GÖRE EVİNİ NASIL DEKORE ETMELİSİN? | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıl…

Astrolojide her şey yıldızlara işlenmiştir. Benlik yapımız, kişiliğimizin özellikleri ve neyi nasıl sevdiğimiz ve sevemediğimiz de burcumuz tarafından belirlenmiştir. Peki, neden evimizi de burcumuza göre dizayn etmeyelim ki? Yaşadığımız ev karakterimizi en iyi şekilde sunabileceğimiz alandır ve evimizi de dekore ederken astrolojiden yardım alabiliriz.

Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz.

burclar-ve-dekarasyon-ev-tasarim-ornekleri-burclar-ve-astroloji |

KOÇ BURCU

Zodyak’ın ilk burcu Koç, şehrin merkezinde yaşar ve yüksek ihtimalle minimal bir dekorasyon tercih edecektir. Koç, yaptıklarına tutkuyla bağlıdır, bu yüzden evlerinde çok fazla kişiselleştirme görebilirsiniz. Az bakım gerektiren eşyalar satın alırlar ve büyük olasılıkla zevklerine uygun çağdaş mobilyalara sahip olacaklar.

BOĞA BURCU

Boğalar konforu sever ve büyük ihtimalle kitap okuma köşeleri, led ışıkları veta şark köşeleri ile evin bir yerinde rahatlatıcı bir köşe yaratacaktır. Evlerini güzel tutmayı sevdikleri için ev aksesuarlarını dekorasyonda kullanmak onlar için bir zorunluluktur.

İKİZLER BURCU

İkizler süslü biblolara ve ufak tefek aksesuarlara takıntılıdır. Teknoloji meraklısı yapıları nedeniyle, evlerinde birçok akıllı cihaz bulabilirsiniz. Duvarları nötr tutmayı severler. Evlerini vintage ürünlerle donatarak daha estetik görünmesini sağlarlar.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler aile insanlarıdır ve sevgilerini ifade etmeyi severler. Evlerinde büyük çerçeveler içinde aile resimleri bulunması muhtemeldir. Odalarına rahat bir hava veren yumuşak renkleri tercih ederler. Odaları zaman zaman biraz dağınık olsa da, her zaman rahatlık ön planda olacaktır.

ASLAN BURCU

Yöneticisi Güneş olan Aslanların maksimalist doğasını avangart bir stil tamamlar. Ya cesur bir dekora gidecekler ya da daha küçük şeyleri büyük göstereceklerdir. Mobilya parçaları kilim ve halılarla eşleştirilebilirken; dolabın giyinme alanı çokça aynaya sahip olabilir.

BAŞAK BURCU

Başaklar, her şeyi düzenli ve planlı tutmalarıyla bilinir. Evlerindeki her şey her zaman ait olduğu yerde tutulacaktır. Odalar temiz ve düzenli görünecek. Başaklar, evlerini dekore etmeye gelince şık mobilyalar ve yeşil bitkileri tercih ederler.

TERAZİ BURCU

Teraziler, evlerinin pitoresk görünmesini sağlayan estetik hayranlarıdır. Çarpıcı mobilya parçalarından modern mobilyalara kadar her ayrıntıya çok dikkat ederler. Evlerinin zarif görünmesini sağlayan pastel ve nötr gölgeli tasarımlara başvururlar.

AKREP BURCU

Fazla para harcamayı sevmeyen Akrepler, bu yüzden evlerinde çok fazla lüks eşya bulunmayabilir. Dekorları çoğunlukla boho ve gotik bir dokunuşa sahiptir. Onlar için kişisel alan önemlidir, bu yüzden yatak odaları veya kendilerine göre dizayn ettikleri rahat bir köşe evin diğer bölümlerinden daha fazla ayrıntıya sahip olabilir.

YAY BURCU

Bağımsızlığına düşkün Yay, odalarını da kendi başlarına planlamayı sever. Evlerinin dağınık olma ihtimali yüksektir. Özellikle oturma odası raflarında görülebilecek eserleri ve gösterişli sanat ürünlerini sergilemeye ilgi duyarlar.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar depolama alanlarına takıntılıdır. Dolaplar, raflar, duvara gömme çekmeceler olsun, evleri büyük olasılıkla gereksiz şeyleri saklamak için boşluklarla doldurulur. Şık mobilyalardan hoşlanırlar ve çalışma köşelerine özel önem verirler.

KOVA BURCU

Kovalar için dağınıklık rahatlıktır. Evleri dağınık olabilir ama bu onların rahatlık alanıdır. Bu dağınıklık onların kişiliklerini yansıttığından böyle kalmasını isterler. En değerlileri olan kitaplardır ve onlara ayrılmış özel bir köşe de bulunabilir.

BALIK BURCU

Balıklar dinlenmek için bolca alan isterler ve yataklarına veya kanepelerine daha fazla yastık koyabilirler. Odalar, gerçekten rahatlatıcı olan sakin bir hava verir. Ev dekorlarını yükseltmek için mavi tonlarını tercih edebilirler.

https://www.instagram.com/turuncufal

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe