BURÇLARLA İLGİLİ İLGİNÇ BİLGİLER

BURÇLARLA İLGİLİ İLGİNÇ BİLGİLER |

Astrolojiyle ilgileniyorsanız, burcunuzla ilgili temel bilgileri biliyor olmalısınız. Bir Akrep olarak, muhtemelen “gizemli” olduğunuzu biliyorsunuzdur ve eğer bir Balık iseniz, burcunuzun “yaratıcı bir yanı” olduğu gerçeğini takdir edebilirsiniz. Ancak muhakkak ki burcunuzla ilgili bilmediğiniz bazı tuhaf ve büyüleyici gerçekler halen vardır.

Bu arada kendinizle ilgili bilgi edinmenin tek yolu elbette astrolojik metotlar değil, bunun için fal baktırmak da size yardımcı olacaktır. İstediğiniz kadar çok fal çeşitleri içinde canlı kahve falı , gerçek tarot falı , su falı gibi fallardan birini seçip fal baktırmak istediğinizi bir gerçek falcı ile fal yorumlarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir gerçek falcı online fal olarak da size hizmet verebilmektedir.

KOÇ BURCU

Kendine güveni ve cesareti ile bilinen bir burç olan Koç, doğuştan liderdir. Ve nedense birçoğunun ortak noktası alnındaki yara izidir. Koçların genellikle başlarında veya yüzlerinde bir yara izi vardır, çünkü Koç çocukları hep yeni deneyime atılırlar.

BOĞA BURCU

Boğa iseniz, muhtemelen çok pratik ve sorumlu bir insansınız. Ve bu genellikle neyle el ele gider, elbette parayla. Boğa burcu parayı yönetir ve anketler Boğa burçlarının yılda en çok para kazanan burçlar arasındadır.

İKİZLER BURCU

Bir İkizler olarak, muhtemelen hızlı öğrenme, uyum sağlama ve fikir alışverişinde bulunma yeteneğinizin farkındasınızdır. Peki İkizlerin zekalarıyla ödül kazanma olasılığı en yüksek burç olduğunu biliyor muydunuz? İkizler düşünce sistemlerini yönetir ve daha fazla Nobel Ödülü sahibi yüzdeye vurulduğunda en çok İkizler’den çıkar.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler sadık, inatçı ve çok duygusal insanlardır. Yengeçler Ay tarafından yönetilir ve yuvarlak, ay benzeri yüzlere sahip olma eğilimindedir. Çok sevimli!

ASLAN BURCU

Aslanlar, süper yaratıcı ve tutkulu olduğunu zaten bilir. Bir gösteri düzenlemeyi ve geleneksel olarak ekstra gelir elde etmenin yollarını diğer burçlara göre daha kolay bulurlar.

BAŞAK BURCU

Başak, süper çalışkan, analitik ve pratiktir. Başaklar her zaman okulda en yüksek başarıyı elde eden kişiler olurlar çünkü onlardan daha çok çalışan başka öğrenciler bulamazsınız.

TERAZİ BURCU

Bir Terazi olarak, en işbirliği yapan, adil fikirli ve sosyal olduğunuzu zaten biliyorsunuzdur. Ama Terazi’nin aynı zamanda güzelliğin işareti olduğunu biliyor muydunuz? Teraziler genellikle güzel yüzlüdür ve yanaklarında bir gamzeye sahiptir.

AKREP BURCU

Akrepler, tüm burçlar arasında en tutkulu olanlardır. Ama Akreplerin aynı zamanda onları çekici kılan fiziksel bir özelliği de vardır. Bilirsiniz, alnın ortasına düşen bir tutam saç. Çok şık!

YAY BURCU

İşaretler söz konusu olduğunda, hiçbiri Yay’dan daha cömert veya idealist değildir. Ve hiçbiri Yay gibi oval bir yüze sahip değil. Bunun uzun yüzlü atları yöneten Yay ile ilgisi var elbette.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar,  sadece sorumlu ve disiplinli değil, aynı zamanda uzun bir süre genç görünme olasılığı en yüksek olan burçlardan çıkar. Bunun nedeni Oğlak burcunun yaşlanmayı yönetmesidir, bu yüzden devam edin ve gençliğinizin tadını çıkarın.

KOVA BURCU

Kovalar bağımsızlıklarıyla tanınırlar. Ama burcunuzun neden sürekli donarcasına üşüdüğünüzü de açıklayabileceğini biliyor muydunuz? Tamamen alakasız bir şekilde, Kova insanları sürekli olarak soğuk ellere ve ayaklara sahip olma eğilimindedir. Bunun nedeni, Kova’nın dolaşım sistemini yönetmesidir.

BALIK BURCU

Balıklar yaratıcıdır ve genellikle sanatla uğraşırlar veya sanatsal alanlarda çalışırlar. Peki, yedi sayısının sizi takip ettiği bir trend fark ettiniz mi? Belki de sürekli saatinizde 7:07’ye denk geliyorsunuzdur? Numerolojiye göre bu durum, bilimsel veya maceracı çabalar için iyi bir zamanlamayı gösterebilir.

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram